Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosba

waga w ciaży

Polecane posty

Hej dziewczyny, ile przytyłyście w ciąży? Ja powinam rodzić za dwa tygodnie a przytyłam w sumie 27 kg:(Przed ciążą regularie ćwiczyłam i wygladałam super ale ogólnie mam tendencję do tycia i nie ukrywam, że zaniedbałam swoje ciało. Oczywiście najwazniejszy jest bobas ale jak tylko dojdę do siebie po porodzie to zapisuję się na fitness:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he hej hejjj
ja jestem na poczatku 8 miesiąca i narazie przytyłam 9 kg. Zastanawiam sie ile przytyje do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie (koniec 8 tyg) schudłam 4 kg i zanosi sie na wiecej. ale mam spory zapas tłuszczyku wiec na razie nie ma tragedii. moja kuzynka która na dniach rodzi przytyła 26 kg i wygląda b. ładnie. a inna, która miała przed ciążą dużą nadwagę w ciąży przytyła 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie przytyłam ok 12 kg....jestem w 35 tygodniu... ASle wszystko poszło w brzuszek, aż sama się dziwię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jakieś 12 h przed porodem miałam na plusie 17,5 kg... teraz mi zostało jeszcze sporo... ale się tym specjalnie nie przejmuję, waga spada mi powoli lub stoi, ważne, że nie przybieram. a na prawdziwe odchudzanie przyjdzie czas jak synuś zacznie jeść coś poza moim mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w obu ciążach
przytyłam ok. 7 kg. dzieci ważyły jedno 3600 drugie 3800. w dwa dni po porodzie miałam ok.1,5 kg więcej niż przed zajściem w ciążę. obie ciąże zdrowe, dzieci też...od 10 lat chodze na siłownie także brzuch raczej nie ucierpiał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×