Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czesc wszystkim

Podobno od 30tc dziecko moze juz ustawić sie głową w dole

Polecane posty

Gość czesc wszystkim

Dziewczyny chciałam Was zapytać, bo słyszałam osatnio ze ok 30 tc dziecko moze juz odwócić sie główka do dołu, czyli przyjąć pozycje "do porodu". Bardzo mnie to zastanowiło, bo ja w tej chwili wchodze w 32 tc i moja mała tak strasznie rozpycha sie wbrzuchy ze przyjmuje chyba wszystkie mozliwe pozycje świata i co chwile w sumie jest w innej. I teraz zaczyna sie moja obawa, jeśli dziecie w podobnym "wieku" juz sie ustawiaja głową do dołu to juz tak pozostaja do porodu?! Przez całe 10 tc juz nie zmainiaja położenia? A moja ma jeszcze tyle miejsca ze robi fikołki dookoła własnej osi...:( Boje sie czy nie jest zamała, zważywszy ze brzuch mam naprawde niewielki jak na ten okres ciązy...jak było u Was, do kiedy czułyscie "przemieszczanie" sie dziecka w brzuchach a kiedy juz tylko kopniaczki bo było juz ułożone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikax
a spadaj tyle juz tych topicow nie mozesz gdzies sie przylaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc wszystkim
masz jakiś problem ze sobą?? Wspólczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Maleńka ułożyła się główką w dół już w 29 tygodniu ciąży...wierci się, ale wydaje mi się, że jak się już tak ułoży, to potem się już nie odkręca z powrotem:) Najlepiej zrób sobie USG i lekarz Ci powie jak jest maleństwo ułożone...ja tak miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nic się nie martw. U pierwiastek dopiero ok 34 tyg dochodzi do przyjęcia przez dzidzię pozycji do porodu, a czasem się zdarza, że dopiero w ostatnim tygodniu przed porodem dzidziuś ustawia się główką do dołu. Tak, że spokojnie - masz jeszcze 8 tyg do porodu i dzidziuś na pewno sie ustawi prawidłowo:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc wszystkim
Usg bede miała własnie w sobote i juz nie moge sie doczekac bo martwie sie o to czy jest wszystko ok... A dzis mam wizyte to jeszcze zapytam lekarki. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc wszystkim
Dzięki gonia za pocieszenie:) Ja po prostu mam wrazenie ze ona zwiedza wszystkie zakątki mojej macicy, czuje wręcz jak brzuch robi sie nagle płaski..bo ona układa sie w poprzek i wtedy czuje jej głowe po jednym boku a pupe po drugiej....a za chwile znowu inaczej. Troche to niestety bolesne...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu, nom, chyba tak:) Byłaś u lekarza??Teraz uciekam już, ale napisz na naszym topicu co ci powiedział i w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja królewna stoi na główne już od 26 tygodnia ciąży. Na tamtym USG lekarz mówił, że pewnie się jeszcze obróci, ale się nie obróciła. Każde kolejne USG wskazywało położenie główkowe. Zresztą czułam, że kopie mnie non stop w żebra z prawej strony. Bardzo różnie bywa, jak to w naturze, z tym, że u pierworódek podobno wcześniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ WSZYSTKIM i z tego sie ciesz, ja bym chciała żeby mój synek tak wędrował mi po brzuszku, ale on jest raczej spokojny - tyle, że ma już malutko miejsca - to już 36 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc wszystkim
cieszyć sie?:) No ciesze sie, ale jak w nocy wybudza mnie to, ze brzuch trzęsie mi sie jak galareta bo moja córcia edrówki urządza...to juz mniej przyjemne...Ale niech robi co jej wygodnie..jeszcze 2 miesiące i skończy się słodkie płodowe życie:) Ciekawe czy jak sie urodzi to tez będzie taka żywotna...mam cichą nadzieje ze troszke sie uspokoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×