Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka884

data ślubu 30.08.2008

Polecane posty

my sobie nie wyobrazalismy innego mniejsca na slub niz kolobrzeg. oboje z tamatad pochodzimy. My tez juz najwazniejsze sprawy mamy pozalatwiane. Zespol mamy ze szczecina, fotograf tez jest. Kamery nie bedzie, bo nie chcemy. Suknia czeka do odbioru na pare dni przed slubem... garnitur tez odhaczony (przynajmniej ten na wesele, bo na stroj poprawinowy moj mezczyzna nadal sie nie zdecydowal). Obraczki mamy juz od roku, wodka weselna juz sie chlodzi:) Zostaly jeszcze nam tylko wina i napoje bezalkoholowe do kupienia... W sobote kupilismy piekne sukieneczki dla moich druhenek (mamy dwie male dziewczynki w rodzinie), a wczoraj udalo sie mojej mamie zalatwic dla nas auto :) Teraz to tylko musze zdecydowac sie na kwiatki, czekamy na potwierdzenie przybycia o gosci i chyba zaczniemy nauke tanca.... ps. mam wrazenie, ze same zostalysmy na tym forum :) Nikt juz nie slubuje tego dnia poza nami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka844
hej dziewczyny jak tam sie czujecie na 10 dni przed nasza datą bo ja narazie stresa nie mam wogole nic a nic i oby tak jak najdłużej było pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyziatko
Misti czy bedziesz sprzedawac swoja suknie poniewaz jestem zainteresowana. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
Tak będę niech przyniesie tyle satysfakcji co mi - innym panną młodym :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×