Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka884

data ślubu 30.08.2008

Polecane posty

Gość olka884

hej dziewczyny (i panowie oczywiście-jesli sa tutaj tez tacy), przejrzałam cały wątek i nigdzie nie znalazłam nic na ten temat wiec postanowiłąm go zalożyć. czy któraś z was ma date ślubu na ten dzień?? moze "przygotujemy" sie wspolnie do tej wielkiej imprezy w naszym życiu napiszcie jak sobie ja wyobrażacie i co już macie gotowe na ten dzień. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnia
Hej melduje się sierpniowa panna młoda (30.08.2008 :) Mamy salę, zespół, kamerzysta i fotograf także zaklepany - musimy jeszcze umowę podpisać. W kościele godzina zarezerwowana, 20 października wybieramy się na nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turtuc
My również na tę date się szykujemy,mamy sale i w kościele dzień zarezerwowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiaa
Dziewczyny a gdzie urządzanie wesele?? Na ile osób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ,HEJ ja też na 30.08.2008:) my mamy juz sale,zespół,kamerzyste,kucharke i w kościele jak narazie date ustaloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele i ślub pod łodzią będzie. tak na ok.130 osób. suknie tez mam już wybraną,albo tak mi sie wydaje. Bo już znalazłam inną,więc do przyszłego roku moge miec jeszcze wiele pomysłów:) jedziemy najprawdopodobniej autem znajomego mojego taty...tylko musi je najpiew kupić:):):):):) a jak to u was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie zapraszam niewiadomo kogo,ale sam fakt żę ma 3 rodzeństwa i 17-ścioro rodzeństwa ciotecznego:)rodzeństwa ciotecznego i każdy z osobą toważyszącą. do tefo ciocie i wójowie i rodzina Sławcia,która jest nieco mniejsza od mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny my też planujemy ślub na 30 sierpnia.Ale prócz sali nic nie załatwialiśmy jeszcze.Mam nadzieję że będziemy się tu spotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze caly rok prawie
nie emocjonujcie sie tak, wszystko moze sie zmienic. romslic sie mozecie wy, albo przyszly maz. ratunku, nie rozumiem jaki jest sens zakladanai takich topikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z lubelskiego a wesele pewnie 200 osobach się zamknie a ty ile planujesz zaprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tto jeszcze cały rok------ myślisz że tak łatwo o salę i dobry zespół aby mieć dobry zespuł trzeba go przynajmniej rok wcześniej zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na 130 osób chcemy zrobić no i chcieliśmy tak naprawde wcześniej w czerwcu np.ale juz nie było wolnych terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przygotowania dopiero zaczynam ze swoim przyszłym ale mniej więcej wiem jak co ma wyglądać.Zaproszenia będę sama robić bo bardzo mi się podobają ręcznie robione .Za sukienką jeszcze się nie rozglądałam ale nie zamieżam jakiejś tam strojnej do przesady kupywać.do księdza mamy się wybrać dopiero ,a reszta to jakoś będzie nie przejmuję się ważne abym ja w ten dzień szczęśliwa była razem z moim kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że tak!!!!!!!!! ja też zaproszenia chciałam robić sama dopóki mi się połowa projektów nie skasowała na kompie jak system padł:) a teraz jak przeglądam stronki w necie to jest mnóstwo ślicznych i juz sama nie wiem co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na alegro wyczaiłam ręcznie czerpany papier z dodatkami i zamówiłam po jednej kartce na próbnik zamieżam zrobić ruloniki i przywiązać to rafią na kokartkę będą skromne ale będę miała satysfakcję że je sama zrobiłam.Jeszcze nie man planu jak to wśrodku ma wyglądeać ale od czego są panowie to juz będzie jego działka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my byliśmy w sklepie A4 i tam jest mnóstwo kartek do wyboru.. nie wiem czy mi sie będzie chciało robić zaproszenia jak będzie dzidziuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka541
hej dzieki za odpowiedz a ja mam juz sale dzisiaj własnie jade kucharzy i obługe zamowic i z orkiestra podpisac umowe jeszcze w tym tyg zamierzamy a wesele robie na 190 osob i juz sie doczekac nie moge chociaz za sukienka jeszcze nei pztrzyąłm a to tylko dlatego ze bardzo zmienna jestem wiec wole to zostawic na pozniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tez zmienna jestem jak narazie mam upatrzona i mam nadzieje że dochowam jej wierności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turtuc
Hej my jesteśmy ze śląskiego i planujemy tak na ok 65 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejżałam dopiero co wy piszecie wiecie co wstyt tak jechać po dziewczynie w ciąży ona cieszy się swoim szczęściem i nie nam oceniać jak ona wygląda co to konkurs mis polonia albo jakieś wybory .Jak nigdy w ciąży nie byłaś to nie jedź po dziewczynie bo tak nie ładnie po prostu szaleją chormony i tyle.Po trzecie to temat jest o weselu a ciąża wyszła przy okazji lepiej żeby było niż nie a nie ważne czy po czy przed weselem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może wrócimy do tematu? Ja tez na 30.08.2008 mam zaplanowaną datę ślubu. Tego dnia stanę się szczęśliwym mężem mojej żony. Sale, kamerę, fotografa i zespól mam już zarezerwowane od lutego. A i jeszcze w kościele mamy zaklepana godzinkę na 16.00 ale ksiądz nie miął jeszcze kalendarza i zapisał gdzieś sobie na boku wiec musze się przypomnieć. Planujemy wesele na około 220 osób bo mamy bardzo durze rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×