Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka884

data ślubu 30.08.2008

Polecane posty

Gość Annnia
a co do z byciem do tyłu w załatwianiu wszystkiego to patrząc na moich znajomych, biorących ślub w przyszłym roku to też się tak czuje... Wiadomo sala, zespół,kamerzysta to trzeba zaklepać w pierwszej kolejności bo później może być problem z zgraniem wszystkiego w jednym terminie. Ale niektórzy z moich znajomych mają już obrączki,zaproszenia,alkohol,kiecki juz wybrane, szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
Witam ja też zmienię stan cywilny 30.08.2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
O razu przepraszam za błędy ortograficzne ale mam dysortografię :) To co mam już załatwione: rezerwacja fotografa i kamery, rezerwacja daty ślubu w kościele To co jest w trakcie załatwiania: sala (trwają rozmowy), suknia ślubna ( jestem umówiona w sobotę w salonie demetrios na 12.00), mają przeceną kolekcji 2007 to jest powód tak wczesnej wizyty. To co jest do załatwienia: usc,zespół, zaproszenia, alkohol, itp. Będą dwa śluby cywilny i kościelny, ponieważ mamy dwu-wyznaniowe rodziny i chcemy to w ten sposób pogodzić, po ślubach przyjęcie na około 50 osób i podróż poślubna do Egiptu. Główny problem do pokonania: ja pochodzę z nad morza, mój mąż ze stolicy i to w niej właśnie mieszkamy a ślub będzie nad morzem i załatwiamy wszystko oddaleni o 600km od miejsca ślubu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiaa
Hej :) dziewczyny jeszcze 9 miesięcy i 1 dzień :) Misti u nas jest odwrotna sytuacja ja jestem ze stolicy a moja druga połówka z nad morza :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
Cieszę się, że nie jestem sama :) również pozdrawiam a jutro przyjeżdża moja mama i idziemy oglądać sukienki napisze w poniedziałek jak poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
Suknia wybrana i zamówiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny szybkie jesteście już sukienki macie a ja jeszcze nawet nie mam sprecyzowanego gustu co do sukni na ten wielki dzień .Może rzeczywiście powinnam się tym już zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annniiiaaa
ja też jeszcze nie rozglądałam się za sukienkami. jestem na etapie internetu ;) póki co podobają mi się sukienki Maggie Sottero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
Wybrałam wcześniej sukie, ponieważ zależało mi aby pomogła mi moja mama, która mieszka na innym kontynencie i był to jedyny możliwy termin, a teraz zobaczymy się już na ślubie... Zresztą podpisałam w salonie Demetrios umowę, wpłaciłam kaucję i pierwszą przymiarkę sukni mam w czerwcu :) Suknię wybrałam z najnowszej kolekcji cosmobella 2008 model:7254 http://www.susanblanche.com/public/gown/2824/7254.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaenna
hej również wybrałam suknie cosmobella model 7254 ciesze sie, ze nie tylko mnie ona zauroczyla pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiiaa
Cześć dziewczyny :) u mnie również sukienka wybrana :D Maggie Sottero model Suzan Vidale Zaproszenia również wybraliśmy, obrączki już prawie prawie. Teraz jesteśmy na etapie załatwiania spotkań w poradni rodzinnej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka130
Co u nas tak cicho? Na jakim etapie są wasze przygotowania?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gafamorgana
no to witam 30-to sierpniowe Panny Młode :) i dołączam do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnia
Hej hej :) zostało trochę ponad 3 miesiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samra
Witam :) czuję już pewien niepokój, wydaje się, że jeden dzień i wieczór a tyle przygotowań i strachu, że o czymś się zapomni... eeech suknia jest , fotograf i kamerzysta zaklepany, zespół również a tymczasem...nie mamy zaproszeń ! Szperamy po necie, tyle, że wzory się powtarzają i... nie wiemy co wybrać :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samra
Witam :) czuję już pewien niepokój, wydaje się, że jeden dzień i wieczór a tyle przygotowań i strachu, że o czymś się zapomni... eeech suknia jest , fotograf i kamerzysta zaklepany, zespół również a tymczasem...nie mamy zaproszeń ! Szperamy po necie, tyle, że wzory się powtarzają i... nie wiemy co wybrać :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samra
Witam :) czuję już pewien niepokój, wydaje się, że jeden dzień i wieczór a tyle przygotowań i strachu, że o czymś się zapomni... eeech suknia jest , fotograf i kamerzysta zaklepany, zespół również a tymczasem...nie mamy zaproszeń ! Szperamy po necie, tyle, że wzory się powtarzają i... nie wiemy co wybrać :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasikk
coś wątek przycichł... zostało niewiele ponad miesiąc :) jak przygotowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
W sobotę odebraliśmy obrączki :) Teraz czekają mnie przymiarki sukni (po 28.07) Poza tym wszystko już mamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka884
ja juz mam wszystko gotowe zaproszenia rozwiezione obraczki i welon juz dawno w szafie schowane, bukiet slubny zamowiony, pierwsza przymiarka sukni była już tylko teraz czekac na ten cudowny nasz dzień a jak u was co nowego teraz tylko pomysłu na makijaż szukam a jak u was? jeszcze tylko 47 dni!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnia
Ja też czekam na przymiarki sukni - ma przyjechać po 20 lipca :) próbny makijaż mam już za sobą, przede mną próbna fryzura. Musimy kupić alkohol (zastanawiamy się jakie wino kupić), wiązanke zamówie ok 2 tyg przed. Zastanawiamy się nad podziękowaniami dla rodziców i jesteśmy w trakcie robienia podziękowań dla gości. Jeszcze troszkę zostało do załatwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal nie moge zdecydowac sie na bukiet:( chce cos w nasyconych kolorach, i na pewno nie kulke, bo sama jestem troszke okragla:) Podrzucicie jakis pomysl?? Moze dacie linki do Waszych bukietow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
Ja mam kulkę, ponieważ pani w kwiaciarni powiedziała że będzie najlepiej pasowała do mojej sukni. Kolor różowo-biała, z różnych kwiatów, nie mam jednak linku mojej konkretnej wiązanki, ale wklejam bardzo podobną w jasnym kolorze http://www.kwiaciarnia-mdm.pl/img/biedermajer/bie06.jpg polecam stronę z wiązankami: http://www.kwiaciarnia-mdm.pl/bukiet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
Kapotka ja mieszkam w Warszawie ale ślub w ... Kołobrzegu :) Suknia Cosmobella 2008 Model 7254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
w kościele p.w. św Krzyża (na jedności narodowej), wybrałam ten kościół chociaż rodzice mieszkaja na starówce i wszystkie sakramenty miałam w Katedrze ponieważ robili mi najmniejsze problemy :) a jaki kościół ty wybrałaś i napisz koniecznie gdzie przyjęcie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy slub w katedrze, a wesele w omedze w grzybowie, a Wy?? Maccie juz wszystko gotowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
My mamy we Fregacie wesele :) brakuje nam jeszcze drobnych rzeczy ale większość już jest :) wiązanka zamówiona - wieża ciśnień fryzjer też- róg budowlanej i mariackiej kosmetyczka - nad wcześniejszą siedzibą sklepu big star samochód - znajomi :) kamera i fotograf -http://www.skorpions.pl/ garnitur i Pan Młody - Sunset Suits dekoratorka kościoła i Fregaty -pani z Radzikowa nie pamiętam już nazwy firmy Ciekawostką jest że bierzemy dwa śluby cywilny i kościelny więc cywilny standardowo ratusz g.13.00 Wynajeliśmy tez dwa domy w Grzybowie dla gości z warszawy ... A teraz planujemy już tylko wieczór paniejski i kawalerski :) Przyznam że ciężko było wszystko zorganizować w Kołobrzegu bo nie ma dużo wyboru ale morze i jego romantyzm zwyciężył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×