Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lencia

danie główne na imieniny

Polecane posty

Gość lencia

Szukam jakiegoś sprawdzonego przepisu na danie główne na imieninowy wieczór:) myślałam o naleśnikach wytrawnych,panierowanych( z nadzieniem z pieczarek,szynki,sera).albo plackach po węgiersku,a może jakąś zapiekankę??Choć będzie babka z kalafiora i brokułów zapiekana z żółtym serem..ale ciepłe danie przydałoby się na pewno...mam na to dwa dni:)help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdriankaY
na pewno lampka wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lencia
w sumie 6 osób są wszystkożerni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lencia
oj mąż mówi że jestem mistrzynią zawsze szokowałam gości dziś mi brakuje pomysłu....bo mam niewiele czasu...muszę zawieźć dzieci do rodziców i wrócić więc jakieś pół dnia.Ale w kuchni radze sobie bez kłopotów,nie ma potrawy z która sobie nie poradzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogłabym prosić o przepis na tą babkę z brokułów i kalafiora? Może zrobisz kurczaka faszerowanego i do tego pieczone ziemniaczki? O albo takiego pieczonego w cieście. Ja tak zrobiłam, goście zdziwieni co im za buły wnoszę, a tam mięsko w środku (ciasta się nie je), Może byc też w doli pieczony. Tez fajnie wygląda taka bryła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmj
lencia - ok. może być łatwo i szybko? przepis na kurczaka z ananasem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to popdaj ten przeps na kurcza
ka z ananasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poprosic nie mozna :D:D:D:D? pierś z kurczaka - kroimy w kostkę puszka ananasow - kroimy plasterki na 12 kawalkow lub uzywamy gotowego krojonego puszka pomidorow lub 4 swieze - rozdrabniamy curry kurczaka podsmazamy na patelni, odstawiamy na lyzce oleju klarujemy ananasa (same kawalki), po czym wlewamy sok pozostaly w puszce. gotujemy 3-5 minut, dorzucamy pomidory, gotujmy 10-15 minut. wsypujemy lyzeczke (raczej czubata) curry. ewentualnie dodajemy sol, pieprz, bazylie i oregano - ale niekoniecznie. dorzucamy usmazone kawalki piersi, gotujemy 2-3 minuty. podajemy z ryzem ugotowanym na sypko, ktory mozna zabarwic curry w czasie gotowania jak dla mnie potrawa genialna w smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, w ogole to polecam salatke z pokrojonych palkuszkow krabowych i selera naciowego z lyzka majonezu lub doprawionego jogurtu - ale oczywiscie nie jako danie glowne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×