Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola1974

problem z mezem -doradzcie

Polecane posty

Gość Ola1974
>>>>>>>do gegerhg to ty jestes pustak i to max, jezeli nie czytasz czegos dokładnie to nie obrazaj nikogo !!!!!! Moze ty sie obracasz w towarzystwie blachar i złapała cie własnie taka, i masz teraz kompleksy ze zostałes wykorzystany. złapała bogatego chłopa hahaha 20 letniego ,jeszcze takiego nie widziałam, zeby w wieku 20 byc bogatym. tak narodziłam ale nie mu tylko nam i dzieci mi w niczym nie przeszkadzaja. A co do alimentow to sie myslisz, beda wysokie bo maz ma wyskokie dochody,mamy duzy dom , wszystko stoi na mnie i jest intercyza. To co napisałam to tylko do ciebie ,bo nie mam ochoty sie rozwodzic tylko rozwiazac problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co Olu
ty faktycznie masz problem z mężem, ale nie taki, że on Cię wysyła do pracy tylko taki że on cię napierdala, więc może pomyśl co zrobić z tym problemem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci dam Olu jedną najlepszą rade. Daj sobie spokój z tym forum. Szkoda Twojego czasu. Zawsze jak napiszesz, że masz dom, samochód, jesteś ładna itp będą po Tobie jechać ... Radzę Ci odwiedzić inne działy np praca albo życie uczcuciowe i poczytać jacy ludzie tu siedzą - zdradzane żone, zarabiający 550zł, kobiety które starają się o dzieci latami i nic, porzuceni, z kompleksami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljfik
Z obrazu jaki nakresliłas w pierwszych postach wyłaniał się obraz osoby wykorzystującej swojego męża, zwracam honor. Jednaj dalej uważam, ze powinnaś jak najszybciej sie usamodzielnić finansowo. Nawet ten przysłowiowy tysiąc + ewentualne alimenty dadza ci samodzielnosc. Bo co do faktu, ze predzej czy póxniej sie rozstaniecie nie mam wątpliwosci. Współczuję. Nam również bdb. powodzi sie finansowo, ale ja wole pracowć. Moja pensja nie moze nawet równac się z pieniedzmi jakie przynosi do domu maż, ale nie ma podziału na moje i Twoje. On wie, ze dorobilismy sie wspólnie. Kiedy sie poznalismy oboje byliśmy goli. To na mnie spoczywał i spoczywa nadal głw. obowiązek wychowania dzieci (2) bo ja pracuje 8 godz.-on ma czas pracy nienormowany. Przesiedziałam w domu tyle ile to konieczne zeby wychować dzieci i wrócilam do pracy, która daje mi satysfakcję. Dodam, ze równiez dokształcam się i nie mam nikogo do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1974
ROSALINDA PACZEKO masz racje ,własnie to zauwazyłam kto tu jest normalny a kto nie . Po samych postach mozna wyczuc jak kto reaguje na pewne sprawy ,jak masz dom samochod i dobrze zarazbiasz to szukasz szlak wie czego i poprzewracało ci sie w głowie . Matko ludzie jak ktos juz cos ma to jest nienormalny ??? najlepiej byc biedakiem z mezem pijakiem i wtedy jest oki. ljfik>>>> nie wykorzystywalam i nie wykorzystuje swojego meza, jestem normalna osoba nie jakas blachara (tak jak ktos napisał) zawsze sie starałam zeby było oki. I własnie tak jak ty bylismy goli i smutni,teraz mamy cos to tez zle. Dla mojego meza tys złoty to mało ,ale zapomniał jak nie mielismy na chleb albo mleko dla dziecka, dla mnie to duzo ,bo pamietam biede. On tez ma nienormowany czas pracy. Bede musiała jeszcze rok przemeczyc a potem szukac pracy, o rozwodzie nie mysle ,moze jakos sie wszystko ułozy ,oby. dziekuje Wam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezo
http://isaura6666.wixsite.com/rytualymilosne isaura666@buziaczek.pl MAGIA MIŁOSNA, RYTUAŁY MIŁOSNE/powrót partner,ma ożywienie relacji w związku, blokad ana kochanke/-ka,przyciagnięcie drugiej połówki,oczyszczanie aury/zdejmowanie krzyży i blokad karmicznych,udrażnianie czakramów i meridiów,zabiegi antydepresyjne i antynerwicowe,zdejmowanie klatw,uroków, przekleństw oraz bytow nieczystych. Rytuały miłosne na ozywienie miłości w aktualnym związku, wzbudzenie miłości, w celu znalezienia miłości,a także rytuały na osłabiania barier i przeszkód w związku, afirmacja zakorzeniająca się w podświadomości obiektu westchnień, rytuały całoroczne pt ''Węzeł miłości'' w celu odzyskania ukochanej osoby, przyciągnięcie drugiej połowy Przez wiele lat dzień po dniu poświęcałam i poświęcam mój czas dla osób zakochanych, które przez własne błędy, wpływ z zewnątrz lub nagromadzenie negatywnych energii utraciły ukochaną osobę. Drugim kierunkiem mojej praktyki są osoby samotne, które od lat bezskutecznie szukają swojej drugiej połowy. Każdego dnia otrzymuję listy z prośbą o pomoc. Każda sytuacja jest inna, gdyż każdy człowiek jest indywidualistą i to, co tworzy może być podobne, ale nigdy nie jest takie samo, jak działania lub twory innego człowieka. Każdy związek, każda miłość jest inna i niepowtarzalna. Wiem, że otrzymałam te nadprzyrodzone właściwości i nadzwyczajną energię by pomagać innym, ale jestem tylko człowiekiem, który nie może pomóc wszystkim. Jeżeli pragniesz wyeliminować: - strach, niepewność - nerwice, stany depresyjne - problemy przekraczające możliwości organizmu - niewytłumaczalne przeszkody życiowe - aby czuć się bezpiecznie - łapać okazje -żeby życie układało się po twojej myśłi - by przyciągnąć odpowiednią pracę , wlaściwego partnera, pieniądze ,zdrowie - problemy przekraczające możliwości organizmu - uzdrowienić chorób fizycznych - pozbyć się niewytłumaczalne przeszkod życiowych - Uwolnić się od pecha, który ciągle Ci towarzyszy - Twoje Negatywne wspomnienia odejdą w zapomnienie - Jeżeli rzucił ktoś na Ciebie zły urok Uwolnisz się od niego! -uwolnienie od blokad: finansowych, seksualnych, kariery, miłości, komunikacji, - Chciałbyś poczuć się zdrowsza, lekka i energiczna - Napływ miłości, jaką odczujesz od świata, rodziny i partnera -stopniowo zaczniąć uwalniać się od uzależnień - Odzyskać radość życia, optymizm, wiarę w siebie i swoje możliwości To oczyszczenie energetyczne jest tym czego potrzebujesz... wszystkie sposoby zawiodły sprawdz mnie i moje możliwości i umiejętności Niewielkim kosztem szybko zaczniesz żyć szczęśliwym życiem Rytuały miłosne i inne na każdą okazję,uwalnianie od klątw Koszt 4 godzinnego rytuału - 200zł. M, OFERTA RYTUAŁÓW MIŁOSNYCH 3-dniowy ''Amore Standard''- 500zł 7-dniowy-''Amore Explosion''1000zł 14-dniowy - ''Amore Maxi Love''1500zł 30- dniowy ''LOVE CORDON'' – 2000ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×