Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Fircyk w zalotach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny i chłopaki... Teściowa przygotowuje obiad a ja grzebie się w papierzyskach , bo jutro do pracy... teściowa zostaje jeszcze tydzien u nas , zdołaliśmy ja uprosić:) A teścia odwozi maż do domu , bo jak to na wsi mówi , ze zawsze ma coś do roboty , chociaż na gospodarce wszystko robi zięć , ale jak to starszy czlowiek, przyzwyczajenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof Krawczyk i Muniek Staszczyk - Lekarze dusz Wstęp: Gdy jesteś sam i ciężko ci jest Pomyśl że jestem też Kobieto nie tak tej wojny mam dość Ogłośmy rozejm dziś Potrzebujemy się to proste jest To nie jest żaden wstyd I przyznać się każdy dziś chce Mocno przytulić się Ja wiem to znam płakałem nie raz Bo różne stany mam To dym , to alk.. i tysiące ciał Które bym bardzo chciał Nie możesz mieć wszystkiego Wchodzimy kolego , to nie jest żaden wstyd Jak deszcz , jak wiatr , jak drzewo, jak ptak Miłość ma trudny smak Ref: Widziałem na ulicy dziś W oczach nienawiść ludzkie łzy Więcej uczucia trzeba - acha - acha - tak trzeba nam Jutro otworzę oczy też Spokojnie powiem - nie martw się Więcej miłości trzeba - acha - acha - tak trzeba nam To racja jest ja zgadzam się z tym Dobrze rozumiem że Tysiące lat - stary nasz świat Za dużo nosi kłamstw Chcesz być lekarzem dusz Zacznijmy już - kurację wszystkich serc Niech słowa te rozniosą dziś się Miłość ma wielki sens Wstęp: Ref : Widziałem na ulicy dziś W oczach nienawiść ludzkie łzy Więcej uczucia trzeba - acha - acha - tak trzeba nam Jutro otworzę oczy też Spokojnie powiem - nie martw się Więcej miłości trzeba - acha - acha - tak trzeba nam Gdy jesteś sam i ciężko ci jest Pomyśl że jestem też Kobieto nie tak tej wojny mam dość Ogłośmy rozejm dziś Chcesz być lekarzem dusz Zacznijmy już - kurację wszystkich serc Niech słowa te rozniosą dziś się Miłość ma wielki sens Niech słowa te rozniosą dziś się Miłość ma wielki sens Niech słowa te rozniosą dziś się Miłość ma wielki sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystyna Giżowska - Nie było Ciebie tyle lat To był zwyczajny szary dzień, Za ścianą dzieci głośny płacz I męża głos, uśmiechnij się, Więc ja potulnie krzywię twarz I nagle stuka ktoś do drzwi, Natrętnie głośno, że aż strach Tak stukać możesz tylko ty, Lecz jak trafiłeś pod ten dach Nie było Ciebie tyle lat Myślałam że nie wrócisz już Poukładałam sobie świat I nie zostawię tego już Najlepiej odejdź póki czas, Na końcu świata schowaj się Dziś już nie pora szukać nas, Dziś już za późno dobrze wiesz Skończyły się wesołe dni, I wspólnych lat spędzony czas Za ścianą dziecko dalej śpi, A serce moje mówi tak Nie było Ciebie tyle lat Myślałam że nie wrócisz już Poukładałam sobie świat I nie zostawię tego już (2x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilki - Niech mówi serce W piękny dzień, blisko tak Słońce w twarz grzało nas, Myślałem wszystko jest, jak dawniej. Popatrz mi w oczy i powiedz Coś czego nikt, nigdy w życiu nie odgadnie. Choć dzieli nas stracony czas, i nasze związki nie udane. Tak wiele prób, zawiłych dróg, Żeby zrozumieć co jest ważne. Zostawmy wszystko, niech mówi serce, Tak mało trzeba, by znaleść szczęście. W piękny dzień, blisko tak Słońce w twarz grzało nas, Myślałem wszystko jest, jak dawniej. Popatrz mi w oczy i powiedz, Coś czego nikt, nigdy w życiu nie odgadnie. Co robi świat, w co wierzyć mam? Wszyscy spotkali się gdzieś dawniej. Wystarczy być, wystarczy żyć, Czy jeszcze może być gdzieś ładnie? Zostawmy wszystko, niech mówi serce, Tak mało trzeba, by znaleść szczęście. /x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
TAJEMNICA JESIENNYCH DRZEW Barbara Ewa Kamińska - Odkrywam tajemnice jesiennych drzew. Widzę powab, giętkość gałęzi i widzę przemijanie. Przyodziane w barwne szaty drzewo wygląda codziennie słońca, pragnie przedłużyć swoje życie. Kora jest bardziej wypukła, nabrzmiała. To dodatkowe ubranie na bliska zimę, ochrona przed mroźnym wiatrem. Każdy spadający liść ma nadzieje, ze znajdzie się w koszyku skarbów jesieni przypadkowego przechodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Pozdrawiam WBW i życzę miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanuszka...
Milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka55
Już na niebie pełno gwiazd, a ja myślę co Ci dać. Może buzi na dobranoc, może misia przytulanke, może opowiem Ci bajkę. Wszystko jedno co nie zrobię, chcę byś dobrze spała sobie. ##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####......... ..# .......##....,#..........#....// .....# ........###*.....#..........((.. ....# ..........'''#.................. . ....# .............''#......#......... ......# słonik na szczescie .................''##;........#. ....#, ......................#........" ##"...#, ......................#......... ...........#, ......................#.....#... .............#, ......................#.....#... ...............#, ......................#.....#... .................#*, .....................####..##### #####.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah....
DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak....
Gdzieś pomiędzy ziemią a niebem Istnieje świat Świat dla nas dwojga Uszyty z miłosnych barw Wznieśmy się nad ziemię Polećmy tam Ja będę zawsze kochała Ciebie I oddam Ci wszystko to co mam Całą moją miłość oddam Tobie Oddam Ci moją radość I nie zostawię nic sobie Nie pytaj dlaczego Chcę oddać Ci siebie Spójrz w moje oczy A będziesz wiedział jak bardzo kocham Ciebie D.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak....
Mały domek Mały biały domek - naszych marzeń szczyt. W środku wszystko twoje - moja tylko Ty. Wszystko delikatne - czyste niczym łza. Dla twojej wygody - wszystko tobie dam... Malutki salonik - a w nim jest kominek. Usiądźmy tu razem - tak jak Ci mówiłem. Pali się już ogień - jesteśmy szczęśliwi. Będę obok Ciebie - by się sny spełniły... Jest łazienka cudna i wanna ogromna. A na ścianach lustra, bym mógł Cię oglądać. I podziwiać co dzień, rano i z wieczora. By wyznawać miłość i wielbić do końca... A co w kuchni? Kto mi powie? Jestem ciekaw przeogromnie. Twoją rękę i tam widać. Ile serca w to włożyłaś... A sypialnia - szczęście moje. Co sny skrywa nasze - twoje. Tam tajemnic skrywasz wiele. Jesteś blisko przy mym ciele... Każdy drobiazg jest tak ważny. Wypieszczony, delikatny. A to wszystko będzie dla nas. Tak czekane już od dawna... /piotr dolny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak....
zadzwonilam. odebrał głos usmiechniety, a jak sie zorientował kto mowi odrazu sie zachmurzył. Spotkanie za godzine. Muszę coś zrobić z włosami muszę coś zrobić z oczami bo tak mi jakoś ciemno chociaż tak mocno czekamy czy my się kiedyś spotkamy ja z tobą, a ty ze mną. Czarna woda między nami i sokole oczy czyśmy sobie winni sami czy świat na zaskoczył. Muszę coś zrobić z listami, muszę coś zrobić z myślami bo tak mi jakoś ciemno chociaż tak mocno czekamy czy my się kiedy spotkamy ja z tobą, a ty ze mną. Żywy ogień między nami wielki pożar ziemi czyśmy sobie winni sami czyśmy wymyśleni? Muszę coś zrobić z rankami muszę coś zrobić z nocami bo tak mi jakoś ciemno chociaż tak mocno czekamy czy my się kiedy spotkamy ja z tobą, a ty ze mną? Kłamstwa w nas jest coraz więcej rzadkośmy weseli czy nam kto zawiązał ręce czyśmy nie dość chcieli? Agnieszka Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak....
Bolesław Leśmian We śnie śnisz mi się obco. Dal bez tła, Wieczność się w chmurach błyska. Lecimy razem. Mgła i mgła! Bóg, ciemność i urwiska. Do mgły i mroku naglisz mnie I szepcesz, zgrzana lotem: "Toć ja się tobie tylko śnię! Nie zapominaj o tem..." Nie zapominam. Mkniemy wzwyż Do niewiadomej mety. O, jak ty trudno mi się śnisz! O, jawo moja, gdzie ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak....
Jesteś powietrzem,które drzewa pieści rękoma z błękitu Jesteś skrzydłem ptaka, który nie trąca liści Płynie Jesteś zachodnim słońcem pełnym świtów Bajką ze słów,które mówi się westchnieniem Czym Ty jesteś? Dla mnie - świeżą wodą wytrysłą na skawrnej pustyni sosną ,która cień daje drżącą osiką,która współczuje dla zziębnietych -słońcem dla konających-bogiem Ty rozbłysły w każdej gwieździe której na imię miłość... Halina Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak....
A jeżeli nic? A jeżeli nie? Trułem ja się myślą złudną, Tobą jasną, tobą cudną, I zatruty śnię: A jeżeli nie? No to... trudno. A jeżeli coś? A jeżeli tak? Rozgołębią się zorze, Ogniem cały świat zagorze Jak czerwony mak, Bo jeżeli tak, No to... - Boże!! Tuwim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś miałam labę jak przyszłam z pracy , teściowa nie dala mi ręką ruszyć , a na obiad były pierożki z mięsem i z grzybami... Ach jak dobrze mieć mamę w domku... Teraz idziemy się przejść a po drodze wstąpimy do sklepu po drożdże bo mama będzie piekła paczki i rogaliki:) Obiecała to chłopakom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×