Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Hanuszka...
Grażynko, prawda to napisałaś , mam tez koleżankę na zachodzie i to samo mówi mi co ty , tam nikt tak z serca na kawę czy herbatę nie zaprosi , tak jak my mamy to w krwi ... każdy sobie rzepkę skrobie .... jak to się mówi :) Koleżanka mi opowiadała , ze będąc u rodziny niemieckiej na urodzinach , solenizant otworzył barek wlał każdemu po naparsteczku i buteleczkę schował do barku... ha ha ha...! A jedzenie to sałatka z kartofla z majonezem i kiełbaska ot i cały geburstag...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanuszka...
Pozdrawiam i tycze miłych snów 👄 WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mile panie
" Nawet gdybyś dał człowiekowi wszystkie wspaniałości świata, nic mu to nie pomoże, jeśli nie ma Przyjaciela, któremu mógłby o tym powiedzieć. " Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria.......
" idź z sercem przez życie z uśmiechem na twarzy a każdy Cie szczera przyjaźnią obdarzy Bo uśmiech otwiera do ludzkich serc wrota a przyjaźń jest szczęściem cenniejsza od złota słodkich snów życzy Daria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
BIEDRONECZKI muz. A. Markiewicz, sł. A. Tur Uskarżał się mały muchomor, Pod brzózką się tuląc do mamy, Dlaczego, choć piękny rzekomo, Czerwony kapelusz ma w plamy. Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie, U motylka plamek kilka służy ku ozdobie, W drobne cętki storczyk giętki liliowe tuli płatki, Ty mój grzybku też masz łatki i śliczny kapelusik, Więc niech stale cię nie smuci ten drobny biały rzucik. Marysia błękitne ma oczy, A w bródce dołeczek uroczy, Lecz w sercu ma smutek po brzegi, Bo nosek Marysi jest w piegi. Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie, U motylka plamek kilka służy ku ozdobie, W drobne cętki storczyk giętki liliowe tuli płatki, Bo na kropki widać moda, więc trzeba dojść do wniosku, Że w tym właśnie jest uroda, że piegi są na nosku. Wyobraźcie sobie , ze na balkonie mam mnóstwo biedronek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki piekę wielka babę cytrynowa i gotuje pyszny kapuśniaczek na żeberkach kapuśniaczek ... będę miała gości tak się bardzo ciesze ... Brat mojego męża przyjechał wczoraj do swojej siostry z córką i zięciem ... Bo na wszystkich świętych by nie mogły go dzieciaki przywieźć bo nie maja urlopu... I zostanie u siostry , dzwonił rano , a ja zaprosiłam go na obiad i gotuje to co on najbardziej lubi , zrobię mu niespodziankę... Lece do kuchni:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinko...
Ja się zapisuje na kawałek babki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BA DA BA DU1
Witaj oazo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BA DA BA DU1
________$$______________ _____________$$_$_____________ _____$$$$$_______$____$$______ ___$$$$$$$$$_____$__$__$$_____ __$$$$$$$$$$$$___$_$__________ __$$$______$$$$__$_____$$$$$__ _$$$_________$$_$__$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$__$$$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$$$$$______$$$$_ __$$_________$$$_________$$$__ __$$________$$$__________$$$__ ___$$______$$$__________$$$___ ____$$$___$$$________$$$$$____ __$$$$$$_$__$$_$$$$$$$$_______ _$$$____$___$___$$____________ $$$$$_$$____$____$$___________ __$$$$$____$$$_$$$____________ ____________$$$$$_____________ ______________$$_____________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irena Jarocka Motylem jestem, na na na na, motylem jestem. Pofrunę, gdzie nie byłam jeszcze. Zatrzymaj, bo nie wrócę więcej... Motylem jestem, na na na na, motylem jestem. Dzień minął już, a pragnę jeszcze siąść tu i tam... motylem jestem... Jak motyle, jak motyle, wzlećmy jeszcze choć na chwilę w górę, aż pod niebo, tam, gdzie czeka nas słońca blask! Wzlećmy raz pod niebo jeszcze, nie spotkamy się już więcej nigdy. Kolorowe sny rozwieje wiatr, zatrze czas! Motylem jestem, na na na na, motylem jestem. Dzień minął już, a pragnę jeszcze siąść tu i tam... motylem jestem... Jak motyle, jak motyle, wzlećmy jeszcze choć na chwilę w górę, aż pod niebo, tam, gdzie czeka nas słońca blask! Wzlećmy raz pod niebo jeszcze, nie spotkamy się już więcej nigdy. Kolorowe sny rozwieje wiatr, zatrze czas! Motylem jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Wrócą Te Lata - Irena Jarocka 1) Nie wróca te lata te lata szalone, gdy swiat mi dawałes jak swój, gdy każdym spojrzeniem wiazałes nam dłonie niczego nie dzielac na pół. Nie wróca te lata za tylu pożegnań za tylu przyjazni tylu spraw nieważne już nawet gdzie został ten pejzaż ten pejzaż, którego nam dzisiaj brak, nieważne już nawet gdzie został ten pejzaż ten pejzaż, którego dzisiaj brak Ref.: Tak jak ja w dłoniach unies swój czas, tak jak ja nie ogladaj się wstecz, tak jak ja zawsze jasno mów w twarz zawsze wiedz, czego chcesz. 2) Nie wróca te lata te lata szalone, gdy dzień był tak krótki jak noc, gdy soba zdumieni jak woda i ogień bylismy ja toba ty mna. Nie wróca te lata jak listy z daleka nie żałuj niczego nie licz strat, rozkołysz jak kiedys ku ziemi ku nieba idz dalej otwarty przed toba swiat, rozkołysz jak kiedys ku ziemi ku nieba idz dalej przed toba cały swiat Ref.: Tak jak ja w dłoniach unies swój czas, tak jak ja nie ogladaj się wstecz, tak jak ja zawsze jasno mów w twarz zawsze wiedz, czego chcesz. 3) Nie wróca te lata jak pamięć niewierna, gdy wróca wspomnieniem cóż to da, żyj chwila nim minie jedyna jest piękna żyj chwila tak długo jak długo trwa, żyj chwila nim minie jedyna jest piękna żyj chwila dopóki jeszcze trwa. Zawsze wiedz, czego chcesz, tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BA DA BA DU1
🖐️ OAZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=473441 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=473073 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=472983 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=472313 ...jesień już \"zaparkowała\" no dobre a do lata piechotą trzeba iść straaaaasznie długo ;-) pozdrawiam ! serdecznie ! :-) ******************************************************************************** Jesień Zanurzać zanurzać się w ogrody rudej jesieni i liście zrywać kolejno jakby godziny istnienia Chodzić od drzewa do drzewa od bólu i znowu do bólu cichutko krokiem cierpienia by wiatru nie zbudzić ze snu I liście zrywać bez żalu z uśmiechem ciepłym i smutnym a mały listek ostatni zostawić komuś i umrzeć A mały listek ostatni zostawić komuś i umrzeć ******************************************************************************** http://www.wrzuta.pl/audio/bEdcpOxre7/zdzislawa_sosnicka_-_bez_ciebie_jesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BA DA BA DU1
cudowne! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Hejka ! OAZO A CO TU DZIŚ TAK CICHO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Psalm Adama i Ewy - Piotr Rubik Jabłko dawał Szatan Mówiąc: zjedz człowieku Bożym prawem pomiatając I do końca świata I na wieki wieków Pan Bóg wygnał ludzi z Raju Jabłko dawał Szatan Mówiąc: zjedz człowieku Bożym prawem pomiatając I do końca świata I na wieki wieków Pan Bóg wygnał ludzi z Raju Obiecał Ewie Pan Że będzie matką matek Obiecał Ewie Pan Że Mesjasz wstrząśnie światem Obiecał Ewie Pan Że przegra wojnę Szatan Obiecał Ewie Pan Że wróci z końcem świata Mężczyzna w znoju orze ziemię Po tym jak z Raju wyrzuceni Tę ziemię, z której Bóg go stworzył I w którą się po śmierci zmieni Kobieta w trudzie brzemienności Z płomykiem życia w ciele chodzi Bo Pan nakazał w swej mądrości W bólu jej dzieci zawsze rodzić Obiecał Ewie obiecał Pan Na granicy Raju Stoją Aniołowie Miecze płoną pod okryciem Strzec granicy mają Żeby żaden człowiek Nie wziął jabłka z drzewa życia Na granicy Raju Stoją Aniołowie Miecze płoną pod okryciem Strzec granicy mają Żeby żaden człowiek Nie wziął jabłka z drzewa życia Obiecał Ewie Pan Że będzie matką matek Obiecał Ewie Pan Że Mesjasz wstrząśnie światem Obiecał Ewie Pan Że przegra wojnę Szatan Obiecał Ewie Pan Że wróci z końcem świata Kobieta będzie pragnąć męża On za to - nad nią ma panować Mężczyzna w znojnych dni uprzęży Do kresu dni swych ma pracować Kobieta będzie pragnąć męża On za to - nad nią ma panować Mężczyzna w znojnych dni uprzęży Do kresu dni swych ma pracować Obiecał Ewie obiecał Pan Na granicy Raju Stoją Aniołowie Miecze płoną pod okryciem Strzec granicy mają Żeby żaden człowiek Nie wziął jabłka z drzewa życia Na granicy Raju Stoją Aniołowie Miecze płoną pod okryciem Strzec granicy mają Żeby żaden człowiek Nie wziął jabłka z drzewa życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucia..
piękne te wiersze jesienne kobitki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×