Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość ja was lubie
I mocno całuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Mam dziś zły dzień , pokłóciłam się z bratem , znaczy telefonicznie, teraz myślę , ze może za dużo mu dopiekłam... Zolza ze mnie:( BUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BA DA BA DU1
I ja was polubiłam , bo wpadam tu prawie codziennie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BA DA BA DU1
Jle zębów powinna mieć teściowa? - ??? - DWA: jeden, żeby miała czym otworzyć piwo, i drugi, żeby k-wę bolał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BA DA BA DU1
Mówi zięć do teściowej: - Gdzie mama jedzie? - Na cmentarz. - A kto rower przyprowadzi ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BA DA BA DU1
Ulicami miasta uciecha w popłochu starsza kobieta, a za nią biegnie mężczyzna i bije ją deska po plecach. Zatrzymuje go siłą przechodzień i krzyczy: - Co pan robi tej biednej kobiecie?! - To nie jest kobieta, to moja teściowa. - To kantem ją pan walnij, kantem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BA DA BA DU1
Rozmawia dwoch kolegow: - Podobno przestales pic? - To dzieki tesciowej, stale widzialem ja potrojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BA DA BA DU1
Panie dyrektorze, czy moglbym otrzymac dzien urlopu, by pomoc tesciowej przy przeprowadzce? - Wykluczone! - Bardzo dziękuję, wiedziałem że moge na pana liczyc... ha haha ; :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria.......
🖐️ WISŁAWA SZYMBORSKA Kiedy ktoś zapyta, jak się dziś czuję Grzecznie mu odpowiem, że dobrze, dziękuję. To, że mam artretyzm, to jeszcze nie wszystko, Astma, serce mi dokucza i mówię z zadyszką. Puls słaby, krew moja w cholesterol bogata... Lecz dobrze się czuję, jak na moje lata. Bez laseczki teraz chodzić już nie mogę, Choć zawsze wybieram najłatwiejszą drogę. W nocy przez bezsenność bardzo się morduję, Ale przyjdzie ranek...znów się dobrze czuję. Mam zawroty głowy, pamięć "figle" płata, Lecz dobrze się czuję, jak na swoje lata. Z wierszyka mojego ten sens się wywodzi. Że kiedy starość i niemoc przychodzi, To lepiej zgodzić się ze strzykaniem kości I nie opowiadać o swojej starości. Zaciskając zęby z tym losem się pogódź I wszystkich wkoło chorobami nie nudź! Powiadają: "Starość okresem jest złotym". Kiedy spać się kładę, zawsze myślę o tym... "Uszy" mam w pudełku, "zęby" w wodzie studzę. "Oczy" na stoliku, zanim się obudzę... Jeszcze przed zaśnięciem ta myśl mnie nurtuje: "Czy to wszystkie części, które się wyjmuje?" za czasów młodości (mówię bez przesady) Łatwe były biegi, skłony i przysiady. W średnim wieku jeszcze tyle sił zostało, Żeby bez zmęczenia przetańczyć noc całą... A teraz na starość czasy się zmieniły, Spacerkiem do sklepu, z powrotem bez siły. Dobra rada dla tych, którzy się starzeją: Niech zacisną zęby i z życia się śmieją. Kiedy wstaną rano, "części" pozbierają, Niech rubrykę zgonów w prasie przeczytają. Jeśli ich nazwiska tam nie figurują, To znaczy, że ZDROWI I DOBRZE SIĘ CZUJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria.......
JESIENIĄ Bolesław Leśmian Jesień, przez górskie idąc przełęcze, Miast serca - liść mi szkarłatny wkłada - Miast oczu - wtula dwie drobne tęcze I śpiewa: "Ziemia kona już - blada, Liść bez zieleni, kwiat bez motyli Krew tysiącbarwna wysącza z siebie, Jakby chciał w jednej odtworzyć chwili Kolory wiosny - po jej pogrzebie!... Tyś moim liściem, tyś moim kwiatem, Bez żalu z całym zegnaj się światem! Pij czar wspomnienia z jesiennej mgły! Konaj i ty!" - Konam! po całej konam przestrzeni Od pól kobierca - do chmur kobierca! Lecz pomnij - śmiercią piękną jesieni: Człowiek jest kwiatem innego serca!... Odkwitną kwiaty z śniegów powicia, Gdy się odzłoci słońce na nowo! Wyrwiesz je ze snu złotym kłem życia I dawnych szeptów napełnisz mowa! Ale po mojej wiosny pogrzebie Już nie odtworzysz blasków na niebie I bezwładnego - w głębokim śnie - Nie zbudzisz mnie!... Kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Zycze wszystkim bywalcom oazy spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Już księżyc zgasł i ludzie śpią, Sen zmorzył twą laleczkę, Więc główkę złóż i oczka zmruż, Opowiem ci bajeczkę. Więc główkę złóż i oczka zmruż, Opowiem ci bajeczkę. Był sobie król, był sobie paź I była też królewna, Żyli wśród róż, nie znali burz, Rzecz najzupełniej pewna. Żyli wśród róż, nie znali burz, Rzecz najzupełniej pewna. Kochał ją król, kochał ją paź, Królewską tę dziewoję, I ona też kochała ich, Kochali się we troje. I ona też kochała ich, Kochali się we troje. Lecz straszny los, okrutna śmierć W udziale im przypadła: Króla zjadł pies, pazia zjadł kot, Królewnę myszka zjadła. Króla zjadł pies, pazia zjadł kot, Królewnę myszka zjadła. Lecz żeby ci nie było żal, Dziecino ukochana: Z cukru był król, z piernika paź, Królewna z marcepana. Z cukru był król, z piernika paź, Królewna z marcepana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
A co tu sie porobiło, chcą nas usunąć? ha ha ha ha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Natchniona turystka do bacy: - Wy to jesteście szczęśliwi. Widujecie zaślubiny górskich potoków z obłoczkami, widujecie, jak zachodzące słońce wypija czerń całego dnia, jak blady księżyc topi się w bezdennych mgłach... - Wszystko to widywałem, panieneczko, ale teraz już nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Do bacy podchodzą turyści: - Baco, dojdziemy tą drogą nad Morskie Oko? - Jasne, prościutko tylko idźcie. Gdy turyści odeszli baca mówi sam do siebie: - Przecie ziemia jest okrągła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Podczas wizyty prezydent USA zwiedza z Gierkiem Zakopane. Nagle słyszą krzyk i płacz kobiety. Patrzą, a gazda za chałupą grzmoci żonę. Prezydent pyta go, dlaczego tak się znęca nad kobietą. Gazda mówi: - Chciała mieć fiata - kupiłem. Chciała mercedesa - kupiłem. Ale teraz jej się helikopterem zachciało latać. Nie kupię, bo tu góry i jeszcze mi się baba zabije! Prezydent pokiwał ze zrozumieniem, ale Gierek wziął gazdę na stronę i pyta: - Gazdo, a tak naprawdę o co poszło? - Przeca nie powiem obcemu, że mi bździągwa bony na cukier zgubiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Idzie sobie baca i ciągnie na sznurku zegarek. Przechodzący turysta pyta zdziwiony: - A co to baco, zegarek na sznurku ciągniecie? - Ja go wreszcie nauczę chodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Turysta na hali pyta bacę: - Baco, a czy to prawda, że wy z owieczkami ten tego? - Adyć panocku, prowda, cni się za babami, no to jak jako łowiecka się spodobo, no to hop na niom. - A można by też spróbować? - A pewnie panocku, tu jest tako pikno łowiecka, uzyjcie se! No to turysta podchodzi do owcy od tyłu, rozpina pasek, zdejmuje spodnie, szykuje się do ataku, a owieczka, tup, tup, tup, parę kroczków do przodu. Turysta pingwinim krokiem za nią, znów się szykuje, a owieczka, tup, tup, tup, znów parę kroków odeszła. Powtórzyło się to kilka razy, baca i juhasi śmieją się z turysty, ten zaczerwieniony pyta: - No i czego się śmiejecie? - Hehe, bo to ca wiedzieć jak się do tego zabrać. - No to co mam zrobić, żeby mi nie uciekała? - Wsadzić jej tylne nóżki do swoich gumiaków A tera to se mnie usuwajta.-D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 55
a co to za cudaki ????????? ZEBY MI TO BYLO OSTATNI RAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 55
To co widzimy przy nickach to chyba nowa forma topiku, tz. tak zwany administrator forum wprowadził nam możliwość sygnalizowania postów, które np. obrażają kogoś i możemy klikając na ( zgłoś do usunięcia) dajemy w ten sposób sygnał do administratora do sprawdzenia postu. taka ocene znalazlam na innym topiku , moze to jest to ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK MGŁA>>> http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=474730 Słowa - płatki róż Fruną z jego ust Słuchać czy dotykać Nie wiem już Delikatny kwiat Światów lepszych ślad Całkiem nie nachalny Prawie nierealny Jak mgła - znika obraz ten Nieskończony sen Wiem, że krąży gdzieś Pośród gwiazd Chcę posłuchać znów Takich czułych słów Rozpieściły mnie Płatki róż Pieszczota jego ust I wiem że happy end Może zdarzyć się Nawet jeśli potrwa Jeden dzień Dla tych kilku chwil Warto opaść z sił Nie trwa dużo dłużej Zapach płatków róży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×