Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Dobranoc :)60 siatko 👄 Lece do lozeczka i przytuli mnie poduszeczka .hhi hi hi ... pa.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Spij słodko ja tez już 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Przychodzi OLBRZYMIA baba do lekarza: - Pani problem mnie przerasta. Przychodzi baba do lekarza i od razu włazi mu pod biurko. Lekarz na to: - Długo pani nie pociągnie, bo ja o wpół do czwartej idę do domu. Przychodzi baba do lekarza i od progu skacze sztywno na dwóch nogach: - Panie doktorze, czy mógłby pan sprawdzić czy sobie dobrze spiralę założyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
DOBRANOC KOLEŻANKI I KOLEDZY👄 Przychodzi baba do weterynarza, a weterynarz na to: - Chyba się pani coś po..., no!, pomyliło?! Przychodzi trup baby do lekarza i kładzie się na kozetce. - Co się pani tak rozkłada? - A co, mam gnić w poczekalni?! Dwie baby siedziały i robiły na drutach... Przejechał tramwaj i spadły. Przychodzi baba do lekarza. - Proszę się rozebrać - A gdzie mam położyć ubranie? - Obok mojego... Przychodzi baba w ciąży do lekarza. - Co pani? - A tak sobie zaszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Ale bomba super kawały dziewczynki.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
A teraz spadam ...Do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DlaWas.....
Czas niedokończony ks.Jan Twardowski Nie opowiadajcie razem i osobno że nie ma ludzi niezastąpionych bo przecież moja matka łagodna i nieubłagana cała w czasie teraźniejszym niedokończonym wychyla się z nieba żeby mi przyszyć oberwany guzik kto to lepiej potrafi w czyich palcach drży igła jak drucik ciepła gdy tyle dzisiaj uczuć a mało miłości i tyle cudzych kobiet a żadna nie moja a śmierć tak bardzo ważna bo się nie powtórzy i smutek jak sprzed wojny ostatnia choinka a przecież ta babcia z przeciwka przy stoliku na kółkach z pasjansem co nie wychodzi tak bardzo szybko żyła umarła pomału a czasami tak skryta że płakała w wannie lub ta co z sercem przyszła wojna ją zabiła razem z jasną torebką do letniej sukienki kto przywróci jej ciało kiedy nie ma ciała jej nos na mnie skrzywiony i kogutek włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DlaWas.....
Człowiek ks.Jan Twardowski Nocą klękasz i znaleźć chcesz Boga potem w oczach strach nosisz i łzy- na dalekich, rozstajnych gdzieś drogach ktoś się zbłąkał i płacze jak ty. Pachnie ze wsi kwitnącym jaśminem złote zboże wśród pola się śni- kto cię zbudził, kim jesteś, gdzie płyniesz w nieskończoność wieczorów i dni. Nikt nie szuka cię dłońmi dobrymi, nikt nie mówi, czy dobrze, czy źle, tylko ziemia z grobami starymi o twej ciszy słyszała i wie. DOBRANOC OAZOWICZKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DlaWas.....
Nostalgia - do muzyki "Jezioro Labędzie" Wiatr, za oknami szaro, deszcz i noc w jesiennej stoi mgle. Nie mówmy nic, wszysto będzie tak jak chcesz, brak słów, zastapi wiatru szept. Przeciw wróżbom złym, przeciw magii kart, starą bajkę nam, opowiada wiatr: jak na dziewczynę ktoś, rzucił czary złe, w ptaka zmienił ją i rozkazał leć... Gdzież ptaku, gdzie... Wiatr, porwał ptaka z szumem piór, jak sen, a ktoś pozostał sam. Gdzieś na dnie baśni w lesie snów, jak szkło jezioro białe lśni. Łabędzi sznur, jak korowód snieżnych chmur, co dnia, zlatuje skoro świt. Ale chłopiec jej, czar pokonał zły i znależli się, tak jak teraz my. Więc, gdy ci kiedyś będzie żle w tę baśń, jak w lustro dobre spójrz... ...przeciw czarom złym, przeciw magii kart, starą bajkę nam, opowiada wiatr. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria...
Pozdrawiam was i życzę miłego piątku ! bardzo piękne te wszystkie wiersze... A dowcipy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Dobrze , ze jesteście , mój komputer poszedł na złom , ale kupiłem se drugi...:-D YYYYYYYYYYYYYYY Poleje na ten nowy , by dobrze służył:-D Bo tez nie nowy , od syna kolegi odkupiłem:-D Dobranoc , to ja księżyc YYYYYYYYYYYYYYYYYY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka wysyłam , zaraz elce do domku :) Oj,jak dobrze , ze to już weekend....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasku dawno nie widziany i nie słyszany, co tam porabiasz ? milo , ze o oazie sobie przypomniałeś:)POZDROWIONKA DLA CIEBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria...
Dzien dobry ! Ja tez listeczku mam już wolne , ale mam w domu zapieprz:) Sprzątanie , gotowanie , prasowanie ... Nie wiem za co mam sie złapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria...
Miłosz Czesław.Młodość Twoja nieszczęśliwa i głupia młodość. Twoje przybycie z prowincji do miasta. Zapotniałe szyby tramwajów, ruchliwa nędza w tłumie. Przerażenie kiedy wszedłeś do lokalu, który dla ciebie za drogi. Ale wszystko za drogie. Za wysokie. Ci tutaj muszą spostrzec twoje nieobycie I niemodne ubranie i niezgrabność. Nie było nikogo, kto by przy tobie stanął i powiedział: - Jesteś ładnym chłopcem, Jesteś silny i zdrów, Twoje nieszczęścia są urojone. Nie zazdrościłbyś tenorowi w palcie z wielbłądziej wełny, Gdybyś znał jego strach i wiedział, jak zginie. Ruda, z powodu której przeżywasz męki, Tak wydaje ci się piękna, jest lalką w ogniu, Nie rozumiesz, co krzyczy ustami pajaca. Kształt kapeluszy, krój Bukiem, twarze w lustrach Będziesz pamiętać niejasno, jak coś co było dawno Albo zostaje ze snu. Dom, do którego zbliżasz się z drżeniem, Apartament, który ciebie olśniewa, Patrz, na tym miejscu dźwigi uprzątają gruz. Ty z kolei będziesz mieć, posiadać, zabezpieczać, Mogąc wreszcie być dumny, kiedy nie ma z czego. Spełnią się twoje życzenia, obrócisz się wtedy Ku czasowi utkanemu z dymu i mgły. Ku mieniącej się tkaninie jednodniowych żywotów, Która faluje, wznosi się i opada jak niezmienne morze. Książki, które czytałeś, nie będą więcej potrzebne, Szukałeś odpowiedzi, żyłeś bez odpowiedzi. Będziesz iść ulicami jarzących się stolic południa Przywrócony twoim początkom, widząc w zachwyceniu Biel ogrodu, kiedy w nocy spadł pierwszy śnieg. MIŁEGO DNIA WBW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam i jestem choć na parę minut:) Zarobiłam ciasto drożdżowe , będę piekła rogaliki z jagodami , tak mnie chlopaki prosili , odkurzyli , wysprzątali łazienkę , bylebym ich ulubione rogaliki upiekła...Ot dzieciaki niby dorosłe a jak dzieciaki ... Proponowałam , ze kupie jakieś pączki czy ciasto , nie chcieli....:( Mamy najlepsze już prawie takie dobre jak babci....hi hi hi , cwaniaki jedne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×