Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jasiek 65
🖐️ to ja:) YYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka 47
Milo tu , i tyle poezji ... Pozwoliłam sobie o jesieni poczytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabadabadu...
Kochani idą święta:).).)Jabadabadu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Pozdrawiam wszystkich w oazie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara 56
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja , dawno tu nie bywam a widzę , ze topik funkcjonuje... Pracowałam trochę w Anglii, znalazłam tam fajna fuchę , właściwie to moja siostra mi ja znalazła... Po nowym roku znowu na 3 miesiące pojadę. Małżonek nie zbyt zadowolony ale, za to dzieci się usamodzielniły ... Nie mogę ich poznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu was czytać , ale jeszcze do was wpadnę...Pozdrawiam wszystkich oazowiczów i oazowiczki...👄❤️🌼 Jestescie WBW :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiecka Agnieszka - Gdzie kochają nas Nie żałuj mnie serdecznie tak, bo na cóż mi ten żal. W kochaniu, gdy szczerości brak - czy warto ciągnąć bal? W szufladzie tej, gdzie trzymasz mnie, porządek chcesz, to zrób, ja wrócę tam, gdzie sosny dwie, początek moich dróg. Księżycu płyń, złe wody miń, już na nas obu czas. Wędrujmy tam, zmierzajmy tam tam gdzie kochają nas. Błyszczało się, śpiewało się wśród koncertowych sal. Lecz kiedy los odbierze głos - czy warto ciągnąć bal? Na pierwszy znak, koledzy wszak zadadzą drugi cios ... Za sławą, gdy lekkości brak, czy warto iść na stos? Księżycu płyń, złe wody miń już na nas obu czas. Zmierzajmy tam, wędrujmy tam, tam, gdzie czekają nas. Bywało, że rzeźbiło się kanapę, krzesło, stół. Dziś prace te nie wchodzą w grę i milczy serca pół. Zbudowałabym większego coś, ważniejszą jakąś rzecz. mam siły dość, by znaleźć ją chociażby na dnie rzek. Księżycu płyń, złe wody miń, już na nas obu czas. Zmierzajmy tam, wędrujmy tam, tam gdzie nie było nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria...
Witajcie ! Ciesze sie , ze coraz więcej osób oazę odwiedza... ja tez tu wskakuje co dnia , u mnie pięknie zimowo i biało , oj jak bym się cieszyła gdyby święta takie białe były... Zła zima Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła! Szczypie w nosy, szczypie w uszy Mroźnym śniegiem w oczy prószy, Wichrem w polu gna! Nasza zima zła! Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła! Płachta na niej długa, biała, W ręku gałąź oszroniała, A na plecach drwa... Nasza zima zła! Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła! A my jej się nie boimy, Dalej śnieżkiem w plecy zimy, Niech pamiątkę ma! Nasza zima zła! Maria Konopnicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria...
Zycze wszystkim miłych snów❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Sabinko, saro i WBW ! 👄 Juz pogaśże światła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
W górze tyle gwiazd W górze tyle gwiazd, W dole tyle miast. Gwiazdy miastom dają znać, Że dzieci musza spać... Ach śpij kochanie Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz Czego pragniesz daj mi znać Ja ci wszystko mogę dać Więc dlaczego nie chcesz spać? Aaa... Aaa... Były sobie kotki dwa. Aaa... Aaa... Szarobure, szarobure, obydwa Ach, śpij, bo nocą, Kiedy gwiazdy się na niebie złocą Wszystkie dzieci, nawet złe, Pogrążone są we śnie A ty jedna tylko nie... Aaa... Aaa... Były sobie kotki dwa. Aaa... Aaa... Szarobure, szarobure, obydwa Ach, śpij, bo właśnie Księżyc ziewa i za chwilę zaśnie A gdy rano przyjdzie świt Księżycowi będzie wstyd, Że on zasnął, a nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam oazę odwiedzić:) I pozdrowić Was wszystkie... życzę wszystkim miłego wieczorku i przesyłam serduszka ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Marek Grechuta » Serce Za smutek mój, a pani wdzięk ofiarowałem pani pęk czerwonych melangoli. I lekkomyślnie dałem słowo, że kwiat kwitnie księżycowo, a liście mrą srebrzyście. Pani zdziwiona mówi: "Cóż, to przecież bukiet zwykłych róż." Tak, rzeczywiście. Więc cóż Ci dam? Dam Ci srece szczerozłote. Dam konika cukrowego. Weź to serce, wyjdź na drogę. I nie pytaj sie "Dlaczego?" Weź to serce, wyjdź na drogę. I nie pytaj sie "Dlaczego?" Stara baba za staraganem wyrzuciła wielki kosz. Popatrz jak na złota drogę twój cukrowy konik skoczył. Popatrz jak na złotą drogę twój cukrowy konik skoczył. Za smutek mój, a pani wdzięk ofiarowałem pani pęk czerwonych melangoli A pani? Cóż, nie chce tych róż. Że takie brzydkie, że czerwone i że z kolcami Więc cóż Ci dam? Dam pierścionek z koralikiem. Ten niebieski jak twe oczy. Popatrz jak na złotą drogę twój cukrowy konik skoczył. Popatrz jak na złotą drogę twój cukrowy konik skoczył. Dam Ci srece szczerozłote. Dam konika cukrowego Weź to serce, wyjdź na drogę. I nie pytaj sie "Dlaczego?" Weź to serce, wyjdź na drogę. I nie pytaj sie "Dlaczego?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone Gitary - Uciekaj moje serce Gdzieś w hotelowym korytarzu krótka chwila, Splecione ręce, gdzieś na plaży oczu błysk, Wysłany w biegu krótki list, Stokrotka śniegu, dobra myśl - To wciąż za mało, moje serce, żeby żyć. Uciekaj, skoro świt, bo potem będzie wstyd I nie wybaczy nikt chłodu ust Twych. Deszczowe wtorki, które przyjdą po niedzielach, Kropelka żalu, której winien jesteś ty; Nieprawda, że tak miało być, Że warto w byle pustkę iść - To wciąż za mało, moje serce, żeby żyć. Uciekaj, skoro świt, bo potem będzie wstyd I nie wybaczy nikt chłodu ust, braku słów. Uciekaj, skoro świt, bo potem będzie wstyd I nie wybaczy nikt chłodu ust Twych. Odloty nagłe i wstydliwe, nie zabawne, Nic nie wiedzący, a zdradzony pies czy miś. Załośnie chuda kwiatów kiść, I nowa złuda, nowa nić - To wciąż za mało, moje serce, żeby żyć. Uciekaj, skoro świt, bo potem będzie wstyd I nie wybaczy nikt chłodu ust, braku słów. Uciekaj, skoro świt, bo potem będzie wstyd I nie wybaczy nikt chłodu ust Twych. Piękne te teksty ,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Moc Mi Dają Przyjaciele I Na Szczęście Jest Ich Wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Dobranoc.. ŚWIĄTECZNA MEDYTACJA Z ANIOŁEM Mój aniele, stróżu skrzydlaty, przyjacielu, bo choć człowiek w życiu nie ma aż tak prawdziwych przyjaciół wielu, dlatego z serca całego i ze łzą w oku proszę cię o mój świetlisty, złotowłosy, stań przy moim boku, wysłuchaj co rani i boli, podaj dłoń pomocną w biedzie i niedoli. Wejdź, witam cię radośnie pod dach domu mego, ochraniaj i osłaniaj nas od wszystkiego złego. Utwierdzaj nas w wierze do Boga naszego, wlej w serca nasze z kielicha wielkiego złotego, tyle radości pokoju miłości by starczyło dla nas i dla naszych świątecznych gości. Toronto 30 listopad 2001rok Krystyna Kupnicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria...
:) POZWOL TERAZ KWITNAC KWIATOM Jest wsrod nas mnostwo bliznich chorych,samotnych,starych i opuszczonych, ktorzy czekaja na znak sympatii i milosci, wdziecznosci i przyjazni. Dla takich cudownych ludzkich uczuc kwiaty moga byc idealnymi tlumaczami. Niektorzy ludzie musza jednak bardzo dlugo czekac na kwiaty__az do smierci. Kwiaty sa dla zmarlych,podczas gdy wielu za ich zycia nigdy nie ich dostali. W przypadku niektorych niecierpliwie czekano, az beda w grobie, bo uchodzili za bezwartosciowych,zbednych, i to czasem w domu wlasnych dzieci. Czytalem gdzies, jak zmarla matka mowila do swego dziecka: "Lezalam w grobie i uslyszalam,ze przyszedles. Miales ze soba kilka roz. Polozyles je na brzegu grobu, a ja pomyslalam:Gdybys mi dal,gdy jeszcze zylam, choc raz roze,jedna roze lub kilka kwiatow z laki. Jakaz bym byla szczesliwa". Dlatego nie czekaj z kwiatami do pogrzebu. Niech juz teraz kwitna kwiaty twojej sympatii i milosci, wdziecznosci i przyjazni. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria...
przeznaczenie tam gdzie nie ma już dróg gdzie koniec i początek jest tam gdzie nie istnieje czas gdzie nie ma nas jesteś ty i jestem ja sami... tak blisko i daleko zarazem nieznajomi obojętni stoimy przed bramą przeznaczenia czekając na znak jeden jedyny znak... nie mając klucza, nie mając wiary patrząc sobie w oczy bez nadziei na jutro i pojawia się ona uśmiechnięta, radosna, pełna życia przychodzi... bierze cię za rękę odchodzicie... ja zostaję otwiera się brama wchodzę sama, bez ciebie cicho łkając... tam gdzie nie ma już dróg gdzie koniec i początek jest tam gdzie nie istnieje czas przeznaczenie poprowadzi nas... Czlowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to , kim jest, lecz przez to , czym dzieli sie z innymi. JAN PAWEL II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×