Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość hahahaha...
8 stycznia - Kiedy w styczniu rośnie trawa marna w lecie jest potrawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Jutro:) 9 stycznia - Styczeń styczeń wszystko studzi ziemię bydło ludzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
_$$$__$_$$$$ ____________$$__$$_____$ ___________$$$_$__$_____$ __________$$$$_____$$___$$$$$$ _________$$$$$______$$_$______$$ ________$$$$$_______$$________$ ________$$$$$_______$_______$ ________$$$$$$_____$_______$ _________$$$$$$____$______$ __________$$$$$$$$_______$ __$$$_________$$$$$$$_$$ $$$$$$$_________$$$ _$$$$$$$_________$ __$$$$$$_________$$ ___$$$___$_______$$ ___________$_____$ _______$$$$_$___$ _____$$$$$$__$_$$ ____$$$$$$$___$$ ____$$$$$______$ ____$$$________$ ____$__________$ _____________$_$ ______________$$ _______________$ _______________$ _______________$­­ POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo pozdrawiam wszystkich bez wyjątku zasyłam buziaki i życzę pięknego i mroźnego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.....
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadababa
Witaj Halinko !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadababa
Lubie kolędników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
milo pozdrawiam wszystkich oazowiczów i życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
coś na wesoło:) Rozmawia dwóch betoniarzy: - I jak Ci się podoba Twoja praca? - pyta jeden drugiego. - Strasznie obrzydliwa jest. - ?????? - Wczoraj, jak mieszałem zaprawę, znalazłem włosa. Myślałem, że się porzygam. Na budowie robotnik taszczy na plecach dwa worki cementu. Spotyka go szef i pyta: - Nie lepiej byłoby na taczce? - Może i lepiej, ale kółko trochę w plecy gniecie. Przychodzi bezrobotny robotnik na budowę szukać pracy. Idzie do majstra, a ten pyta: - Co może pan robić? - Mogę kopać - odpowiada bezrobotny. - A co jeszcze może pan robić? - Mogę nie kopać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
🌼DOBRANOC🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jas..
WITAM WBW! Jeśli płaczesz to cichutko, niech Cię słyszy tylko Bóg, On przy Tobie jest bliziutko, serce składaj mu u stóp. Twarz uśmiechniętą ludziom pokazuj, a ból swój chowaj skrycie, bo łez nikt nie rozumie, a uśmiech ułatwia życie. Jeśli Cię dotkną w życiu cierpienia, a złość ludzka wyciśnie Ci łzy, zaufaj Bogu, a znajdziesz ukojenie, bo On więcej cierpiał niż my. MIŁEGO WIECZORKU KOLOROWYCH SNÓW ŻYCZĘ **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
Ż Y C I E Na tym świecie nie ma prawdziwej doskonałości, którą by można oddzielić od dobrego życia. David Jordan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
Każdy nowy dzień jest kwiatem Ktory zakwita w naszych rekach Tam gdzie się kocha, nigdy nie zapada noc. Serce to cząstka człowieka, Które tęskni, kocha i czeka. / Adam Mickiewicz /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
Powinniśmy chwytać każdą dostępną nam, choćby najmniejszą radość, jak człowiek stojący na skraju przepaści chwyta się ostatniego źdźbła trawy. —/ Robert Louis Stevenson/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
_ ,x.*`,x.*`,x. __,x.*`,x.*`,x. _,x.*`,x.*`,x.♥.ŻYCZĘ x.*`,x.*`,x.♥.MIŁEGO x.*`,x.*`,x.♥.WIECZORU _,x.*`,x.*`,x.♥.SŁODKICH, __,x.*`,x.*`,x.♥.KOLOROWYCH _____ ,x.*`,x.*`,x.♥.SNÓW (_¸.*(_¸.*'´—`'*♥.♥*'´—`'*.¸_)'*¸_) --(_¸.*'´(_¸.♥Hanka♥.¸_)`'*.¸_) ----'(_¸.*'´(_¸.**.¸_)`'*.¸_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo witam mroźną sobotą ... mia lam dziś szczęście w nieszczęściu... idąc do sklepu po masło i mleko tak się poślizgnęłam , ze na pewno pogruchotałabym sobie stare kości:) , ale przed tym upadkiem uratował mnie lody chłopiec idący naprzeciw... AZ GO W POLICZEK POCAŁOWAŁAM JAK OCHŁONĘŁAM..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
» Anna German » Zimowe dzwony W zimowym niebie dzwonią dzwony, Co wieczór dzwonią tak od lat Na płatkach śniegu w obce strony Głos ich niesie w mroźny wiatr To one znajdą Ciebie wszędzie I serce zbudzą Ci ze snu I będziesz smutny I będziesz w wspomnieniu błądzić aż tu Drogą pełną śniegu Polem pełnym wron Nocą bez noclegu jak zimowy dzwon Odszedłeś kiedyś stąd wieczorem Z piosenką niby z różą w świat Tym samym polem tym polem I dawno zginął twój ślad Dzwonią dzwony w śniegu, Puch opadł na sen Szuka tu noclegu bo już mija dzień Zimowe dzwony szczęście wróżą I szczęście wróżą nocne sny Z piosenką wrócisz jak z różą Z piosenką przyjdziesz pod drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Pank » Zimowe graffiti Kolory w mojej głowie Gdy wstaje nowy dzień Ulice w moim mieście Pomalować chcę Nie dzwonię do nikogo Nie czeka chyba nikt Opowiem kiedyś Tobie Co zdarzyło się Wszystkie ściany kolorowe Wszystkie domy, każdy płot Tylko dachy mego miasta Pokrył biały śnieg Bardzo lubię mój tęczowy świat Jakbym z nieba wszystkie barwy skradł I na rękach swych przenosił Cię Tak jak w kolorowym śnie - moim śnie W twych oczach płynie niebo W mych oczach płynie blask Jak długo muszę czekać By obudzić nas Pomaluj moje włosy Pomaluj moją całą twarz Pomaluj całe ciało Nasz cały świat Wszystkie ściany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka Jeżowska. Domy zawiane po dziurki od kluczy Ledwo mogą oddychać Na szczęście ogień w kominie huczy Choć go na świecie nie słychać Smukła choinka jak Pani domu Poprawia kolię z orzechów Za oknem jodły w chustach ze szronu Kłaniają się w pośpiechu Ref. Zimowe obrazki, Błysnął płomień z draski Zimowe obrazy, Co się komu marzy Zimowe obrazki, Światło wielkiej łaski Zimowe obrazy, Tutejszych malarzy Zimowe obrazki Dokładnie stąd Z podpisem...Wesołych Świąt! Koń przystrojony w parowe chmury Prycha jak lokomotywa Mróz mu posrebrzył ogon z tektury I posiwiała mu grzywa Sople wyrosły jak ozimina Dach szczerzy zęby mleczne Zima po drogach obcasy zrzyna I w rowach tańczy z powietrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roan: Ten Zimowy Czas Śnieg pada kolejny dzień Świat zapadł w zimowy sen Zostaliśmy sami Ty i ja Patrz jakie smutne oczy ma karp Jest mi go żal Może zrobiłby żart Powiedział nam coś tej nocy Drogi zasypał juz śnieg Może święty Mikołaj gdzieś tam błąka się, maszeruje dzielnie jak żołnierz Ciągle pada śnieg, niech zasypie nas, całkiem miło jest w ten zimowy świąteczny czas Pada śnieg, niech zasypie nas Ciągle pada śnieg, niech zasypie nas, całkiem miło jest w ten zimowy świąteczny czas Pada śnieg, niech zasypie nas Już noc, w zimowy sen zapadł świat Chcesz to gwiazdkę z nieba Ci dam Mam czarów dar, zrobie to dla Ciebie Już ją masz, trzeba tylko wejść na dach Na niebie miliony gwiazd Wybierz sobie jedną Wystarczy wyciągnąć rękę Ciągle pada śnieg, niech zasypie nas Całkiem miło jest w ten zimowy świąteczny czas Pada śnieg, niech zasypie nas Ciągle pada śnieg,niech zasypie nas Całkiem miło jest w ten zimowy świąteczny czas Pada śnieg, niech zasypie nas Ciągle pada śnieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala...
WITAM CIEPLUTKO Jeśli płaczesz to cichutko, niech Cię słyszy tylko Bóg, On przy Tobie jest bliziutko, serce składaj mu u stóp. Twarz uśmiechniętą ludziom pokazuj, a ból swój chowaj skrycie, bo łez nikt nie rozumie, a uśmiech ułatwia życie. Jeśli Cię dotkną w życiu cierpienia, a złość ludzka wyciśnie Ci łzy, zaufaj Bogu, a znajdziesz ukojenie, bo On więcej cierpiał niż my. MIŁEGO Weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo tu jak zawsze... Ja ostatnio często jestem w drodze to znaczy na walizkach.ha ha ha Ale od czasu do czasu wpadam i czytam... Pozdrawiam WBW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa. 2 zakonnice. Tak sobie myślę Faustysiu, że chyba rzucę ten zakon i zostanę jakąś znaną zagraniczną piosenkarką. - Zajebiście! Idzie zakonnica ulicą, potyka się o kamień i przewraca. Powoli się zebrała i woła: Jezus Maryja. Na to Jezus odpowiada z nieba: Jak ja mam ryja to ty masz krzywe nogi. Dwie zakonnice spotykają się i jedna do drugiej mówi: - Teraz to nie można spokojnie po ulicach chodzić, wszędzie gwałcą! - Skąd wiesz?! - Wczoraj byłam... Dzisiaj byłam... i jutro idę... Wchodzi nawalony koleś do autobusu i siada niedaleko zakonnicy. Zakonnica patrzy na niego z obrzydzeniem i stwierdza: - Trafi pan prosto do piekła! A gościu: - O mój boże! Pomyliłem autobusy! Obiad dla zakonnic: - Siostry, dziś na obiad marchewka! - Hurra! - Ale pokrojona! - Eeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijany mężczyzna sika na mur domu. W tym momencie wychodzi z klatki starsza pani i patrząc z obrzydzeniem mówi: - Ależ bydle. A mężczyzna na to: - Pani się nie boi, ja go mocno trzymam. - Józek, co znaczy "why"? - Dlaczego? - A tak się pytam. Jeden gość mów do drugiego: - Ej stary, zabrałem żonę do zoo... - I co? - Nie przyjęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wykładzie studentka pyta profesora seksuologi: - Co zazwyczaj robią mężczyźni po odbytym stosunku? - 10% odwraca sie na drugi bok i zasypia, 10% wychodzi do łazienki. - A pozostałe 80%? - pyta dalej studentka. - No cóż, ubiera sie i wychodzi. Dzwoni telefon: - Pan Kowalski? - Tak. - To pan wczoraj wyciągnął z wody mojego tonącego synka? - Tak. - Oddawaj czapkę złodzieju!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×