Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

witam WBW! No i przyszedł luty... U nas za oknem śnieg i dosyć zimny wiatr wieje, właśnie wróciłam od znajomej , bo zaprosiła mnie na obiad po kościele... Za tydzień będzie rewizyta... moje dzieci spedzaja zimowy tydzień w górach... chcieli i mnie zabrać , ale mam termin do specjalisty i już długo czekałam wiec szkoda mi było z tego zrezygnować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpocznę troszkę i poczytam sobie książkę , bo trzeba jakość ta nudę czymś zabić... Nieraz samotnosc mi się daje we znaki , a nieraz ciesze się bloga cisza... Czek to dziwne stworzenie i zawsze coś mu nie tak:) jak to się mówi i tak źle i tak niedobrze. hi hi hi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pośpiewajmy z moimi kochanymi SKALDAMI... Skaldowie » Cała jesteś w skowronkach Mowiłaś kocham skowronki Na polach, nad polami To wszystko co nam śpiewa Za nami i nad nami One stoją w powietrzu Wysoko pod chmurami One spadają z nieba Z wiatrami, z obłokami Ref. Cała jesteś w skowronkach Śpiewają twoje włosy Śpiewa twoja sukienka I pantofelek biały Mówiłaś kocham skowronki Na polach, nad polami To wszystko co nam śpiewa Za nami i nad nami One pilnują nieba I pola tuż nad miedzą O resztę się nie pytaj Bo one ci powiedzą Ref Cała jesteś w skowronkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaldowie » Szanujmy wspomnienia Co było, to było, co może być - jest A będzie to co będzie Lecz zawsze to miło, że nie brak nam miejsc Do których wracamy pamięcią Gonimy za szczęściem, sięgamy do gwiazd Na gwałt świat chcemy zmieniać Lecz to najważniejsze, co żyje gdzieś w nas Panowie, szanujmy wspomnienia Ref. Szanujmy wspomnienia, smakujmy ich treść Nauczmy się je cenić Szanujmy wspomnienia, bo warto coś mieć Gdy zbliży się nasz count desiere Jak było tak było, dziś prawo do róż Ma nawet żart i plotka Czy flirt był, czy miłość, nie zmieni się już Ta pani w tamtego podlotka Z tygodnia na tydzień, oddala się dzień Świecący w smudze cienia Lecz, żeby go widzieć, wystarczy to chcieć Panowie, szanujmy wspomnienia Ref. Szanujmy wspomnienia... Wspomnienia są zawsze bez wad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaldowie » Szanujmy wspomnienia Co było, to było, co może być - jest A będzie to co będzie Lecz zawsze to miło, że nie brak nam miejsc Do których wracamy pamięcią Gonimy za szczęściem, sięgamy do gwiazd Na gwałt świat chcemy zmieniać Lecz to najważniejsze, co żyje gdzieś w nas Panowie, szanujmy wspomnienia Ref. Szanujmy wspomnienia, smakujmy ich treść Nauczmy się je cenić Szanujmy wspomnienia, bo warto coś mieć Gdy zbliży się nasz count desiere Jak było tak było, dziś prawo do róż Ma nawet żart i plotka Czy flirt był, czy miłość, nie zmieni się już Ta pani w tamtego podlotka Z tygodnia na tydzień, oddala się dzień Świecący w smudze cienia Lecz, żeby go widzieć, wystarczy to chcieć Panowie, szanujmy wspomnienia Ref. Szanujmy wspomnienia... Wspomnienia są zawsze bez wad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaldowie » Dopóki Jesteś Teksty » S » Skaldowie » Dopóki Jesteś Dopóki Jesteś, jesteś ze mną, dzień jak kolęda się zaczyna Łagodna nuta, światłem sennym, bladego świtu pajęczyna Dopóki oczu jasne niebo otwierasz co dnia jak ramiona Dopóki jesteś, jesteś ze mną, w obłoki płynę, płynę płonąc Dopóki jesteś, jesteś blisko, w zasięgu ramion, oczu, dłoni Zapalasz lampę jak ognisko, przy którym ja się mogę schronić Dopóki jesteś, jesteś ze mną świat tu się kończy i zaczyna Dopóki jesteś, jesteś jeszcze, dopóki mogę cię zatrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teksty » S » Skaldowie » Króliczek Czy ktoś widział jak biegnie króliczek ulicą Czy to widział kto... W naszym mieście szukali króliczka ze świcą Aż znaleźli go... Zniknął za rogiem i przepadł jak szyszka Ale nie płaczmy bo... Nie o to chodzi by złowić króliczka Ale by gonić go... Czy kto widział jak dobrze tej małej w czerwonym Czy to widział kto... Kto nie widział niech w oknie podniesie zasłony A zobaczy ją... Zniknie za rogiem czerwona spódniczka Ale nie płaczmy bo... Nie o to chodzi by złowić króliczka Ale by gonić go... Czy wędrował kto drogą co Słońce odchodzi Czy wędrował kto... Kto ciekawy zapraszam do starej mej łodzi A zobaczy to... Zniknie za wodą twarz fantastyczna Ale nie płaczmy bo... Nie o to chodzi by złowić króliczka Ale by gonić go... Czy kto widział jak biegnie króliczek ulicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja
OAZO Bajka o Miłości Dawno, dawno temu, na oceanie istniała wyspa, którą zamieszkiwały emocje, uczucia oraz ludzkie cechy - takie jak: dobry humor, smutek, mądrość, duma; a wszystkich razem łączyła miłość. Pewnego dnia mieszkańcy wyspy dowiedzieli się, że niedługo wyspa zatonie. Przygotowali swoje statki do wypłynięcia w morze, aby na zawsze opuścić wyspę. Tylko miłość postanowiła poczekać do ostatniej chwili. Gdy pozostał jedynie maleńki skrawek lądu, miłość poprosiła o pomoc. Pierwsze podpłynęło bogactwo na swoim luksusowym jachcie. Miłość zapytała: - Bogactwo, czy możesz mnie uratować? - Niestety nie. Pokład mam pełen złota, srebra i innych kosztowności. Nie ma tam już miejsca dla ciebie - odpowiedziało Bogactwo. Druga podpłynęła Duma swoim ogromnym czteromasztowcem. - Dumo, zabierz mnie ze sobą! - poprosiła Miłość. - Niestety nie mogę cię wziąźć! Na moim statku wszystko jest uporządkowane, a ty mogłabyś mi to popsuć... - odpowiedziała Duma i z dumą podniosła piękne żagle. Na zbutwiałej lódce podpłynął Smutek. - Smutku, zabierz mnie ze sobą! - poprosiła Miłość. - Och, Miłość, ja jestem tak strasznie smutny, że chcę pozostać sam - odrzekł Smutek i smutnie powiosłował w dal. Dobry humor przepłynął obok Miłości nie zauważając jej, bo był tak rozbawiony, że nie usłyszał nawet wołania o pomoc. Wydawało się, że Miłość zginie na zawsze w głębiach oceanu... Nagle Miłość usłyszała: - Chodź! Zabiorę cię ze sobą! - powiedział nieznajomy starzec. Miłość była tak szczęśliwa i wdzięczna za uratowanie życia, że zapomniała zapytać kim jest jej wybawca. Miłość bardzo chciała się dowiedzieć kim jest ten tajemniczy starzec. Zwróciła się o poradę do Wiedzy. - Powiedz mi proszę, kto mnie uratował? - To był Czas - odpowiedziała Wiedza. - Czas? - zdziwiła się Miłość. - Dlaczego Czas mi pomógł? - Tylko Czas rozumie, jak ważnym uczuciem w życiu każdego człowieka jest Miłość - odrzekła Wiedza. Autor nieznany Pozdrawiam bardzo serdecznie WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Śliczna bajka, ja zez mam takie zmienne myśli Sabinko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam WBW! Moj synek czuje się troszkę lepiej wiec i ja już oddycham całą piersią... Oby tylko nie zapeszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekamy na wiosnę:) BIEDRONECZKI muz. A. Markiewicz, sł. A. Tur Uskarżał się mały muchomor, Pod brzózką się tuląc do mamy, Dlaczego, choć piękny rzekomo, Czerwony kapelusz ma w plamy. Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie, U motylka plamek kilka służy ku ozdobie, W drobne cętki storczyk giętki liliowe tuli płatki, Ty mój grzybku też masz łatki i śliczny kapelusik, Więc niech stale cię nie smuci ten drobny biały rzucik. Marysia błękitne ma oczy, A w bródce dołeczek uroczy, Lecz w sercu ma smutek po brzegi, Bo nosek Marysi jest w piegi. Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie, U motylka plamek kilka służy ku ozdobie, W drobne cętki storczyk giętki liliowe tuli płatki, Bo na kropki widać moda, więc trzeba dojść do wniosku, Że w tym właśnie jest uroda, że piegi są na nosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSZCZÓŁKA MAJA Jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie Świat, w którym baśń ta dzieje się Malutka pszczółka mieszka w nim I wiedzie wśród owadów prym Tę pszczółkę, którą tu widzicie zowią Mają Wszyscy Maję znają i kochają Maja fruwa tu i tam Świat swój pokazując nam Dziś spotka Was maleńka, zwinna pszczółka Maja Mała, śmiała, rezolutna Maja Nasza przyjaciółka Maja Maju (x3) Maju cóż zobaczymy dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 56
Co u was nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już wieczór... czas zleciał mi dziś szybko... Zajelam się robotą:)Poprałam , poprasowałam , ugotowałam kopytka , hi hi hi , chyba będę je jadła z tydzień... Poszyłam poszewki na jaska i fartuszek sobie taki do pasa... I czas mi zleciał , aha rozmawiałam tez z synem i synową przez telefon ,,, mają wspaniałą pogodę na zimowe sporty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz popatrzę trochę w domowe kino:)i będę ksiazke czytać.. MIlego wieczoru WBW.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczku , ciesze się, ze Twój syn czuje się lepiej i życzę mu wszystkiego dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
2 lutego - Gdy na Gromnice roztaje, rzadkie będą urodzaje. # Gdy w Gromnice pięknie wszędzie, tedy dobra wiosna będzie. # Gdy w Gromniczną jest ładnie, dużo śniegu jeszcze spadnie. # Gdy w Gromnicę z dachów ciecze, zima jeszcze się przewlecze. # Gromniczna pogodna, będzie jesień dorodna. # Kiedy Gromniczna zimę traci, to Święty Maciej (24.02) ją wzbogaci. # Kiedy w Gromniczną gęś chodzi po wodzie, to będzie na Wielkanoc chodzić po lodzie. # Na Gromnicę - masz zimy połowicę. # Jak słońce jasno Świeci na Gromnice, to przyjdą wielkie mrozy i śnieżyce. # Jaka Gromniczna bracie, taki Święty Maciej (24.02) # Gdy jasne słońce w dzień gromniczny będzie, więcej niż przedtem śniegu spadnie wszędzie. # Gromnice w śniegu, wiosna jest w biegu, lecz gdy pogoda, dla wiosny zawoda. # Jak na Matkę Gromniczną, tak na Święty Józef (19.03). # Jak suche i jasne Gromnice, przyjdą jeszcze śnieżyce. # Jasna Gromnica - zła orędownica. # Kiedy na Gromniczną mróz, zładuj sanie, szykuj wóz. # Maria pogodna, będzie jesień dorodna. # Na Gromniczną Pan Bóg daje, czasem mróz, czasem roztaje. # Na Oczyszczenie Marii Panny, zbliża się koniec sanny. # Pamiętaj, że Gromnica, to już zimy połowica, ale żadna też nowina, gdy dopiero się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
JUTRO:) # 3 lutego - Jak pogoda w Św. Błażeja, będzie ze śniegiem Wielka Niedziela. # Jak śnieg na Św. Błażeja, pogodna będzie Wielka Niedziela. # Deszcz na Świętego Błażeja, słaba wiosny nadzieja. # Pogoda na Świętego Błażeja, dobra wiosny nadzieja. # Święty Błażej, gardła zagrzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ http://wiedom.wrzuta.pl/audio/fljnA7f5aJ/mikromusic_-_dobrze_jest ❤️ http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=489639 ❤️ http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=492562 ❤️ http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=490677 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Dobrze Jest ❤️ Bo Ciebie mam... 🌻 Będą Ciebie strzec wszyscy aniołowie stróże nawet wszystkie dobre duchy ❤️ Moje myśli, moje słowa tam gdzie jesteś Ty 🌻 Bo żadna siła dobra ani zła nie zabierze tego mi że tam gdzie jesteś Ty nawet gdy jest źle dobrze jest Nawet gdy mróz, nawet gdy śnieg sypie w oczy wtedy dobrze jest Nawet gdy skwar, a w oczy piach nie narzekam bo dobrze jest ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=490367 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://laprimavera.wrzuta.pl/audio/pN5COY0ozk/mikromusic_-_nie_bede_ciebie_kochac Czarny kot na dachu Zakłócenia stwarza Łączy się w eterze z całym miastem. Do marca daleko, Szron na wąsach świeci, Znów przez niego nie mogę spać. Jestem psem z natury, Toleruję jednak Twe zaloty i miauczenia nocne. Jednak swoją drogę W końcu znów odnajdziesz, A ja wiernie nie zaczekam! Nie będę Ciebie kochać, Nie będę Ciebie kochać już. Oczy Twe zielone Mówią że już tęsknią, Za czymś, czego jeszcze nie poznały. Mruczysz tylko wtedy, gdy za uchem drapię. Mleko pijesz sypiasz w dzień. http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=474573 ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Różyczko, co za wspaniale piosenki , szczególnie ta pierwsza weszła mi w ucho, piękna.... A fotki cudowne ... Czarny kot jak żywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i herbatkę z cytrynka...,,,,(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegna Was w świetnym nastroju , mimo późnej pory zjem tez kawałek drożdżówy ha haha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegnam , zegnam i życzę kolorowych snów...❤️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×