Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość dorotka 47
Cześć dziewczyny ,cieszę się,że jesteście i oaza ciągle na chodzie.. Ja wróciłam do domku i będę tu od czasu do czasu wpadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka 47
Dowcipy o małżeństwie -------------------------------------------------------- -------- Żona przed wyjazdem na wczasy przypomina mężowi: - A nie zapomnij dawać wody papużkom! - Nie bój się - zapewnia ją mąż - już ja wiem, co to pragnienie... U lekarza. - Jak się objawiają pańskie zaniki pamięci? - Notorycznie zapominam, że mam żonę... - Jaki jest skład chemiczny małżeństwa? - Mało zasad, dużo kwasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka 47
" Jeszcze zima " Jeszcze zima, ptaki chudną, chudym ptakom głosu brak. W krótkie popołudnia grudnia w białej chmurze milczy ptak. Jeszcze zima, dym się włóczy, w wielkiej biedzie żyje kot i po cichu nuci, mruczy: kiedy wróci trzmiela lot... Pod śniegiem świat pochylony, siwieje mrozu brew. To pora zmierzchów czerwonych, to pora czarnych drzew. A wiatr w kominie śpi, bo ciemno. A ja? Co ja? Co będzie ze mną? Jeszcze oczy ci rozjaśnia moje słowo i mój gest. Jeszcze świecę ci jak gwiazda, ale to już nie tak jest. Jeszcze tyle trzeba przebyć niewesołych, bladych zim. Czy nam zimy wynagrodzi letnich ognisk wonny dym? Pod śniegiem świat pochylony, siwieje mrozu brew. To pora zmierzchów czerwonych, to pora czarnych drzew. A wiatr w kominie śpi, bo ciemno. A ja? Co ja? Co będzie ze mną? A.Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka 47
Ja tez zaraz poczytam topiczek .., WWBW życzę miłego wieczorku i miłych snów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka 47
Ewa Szelburg - Zarembina Idzie niebo Idzie niebo ciemną nocą, Ma w fartuszku pełno gwiazd. Gwiazdki świecą i migocą, aż wyjrzały ptaszki z gniazd. Jak wyjrzały - zobaczyły i nie chciały dalej spać, kaprysiły, grymasiły, żeby im po jednej dać! - Gwiazdki nie są do zabawy, tożby nocka była zła! Ej! Usłyszy kot kulawy! Cicho bądźcie!...A,a,a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Jutro ostatni czwartek przed Wielkim Postem... tak szybko karnawał się kończy....................... Jutro upiekę paczki właśnie poszukałam takie mniej kaloryczne , bo coś mi tu i tam ciasno :-D Juz rozmawiałam z domownikami i ustalilismy, ze na okres postu , pieczenie ciast mocno ograniczymy... Bo przyjdzie wiosna i trzeba będzie nowe ciuchy i to rozmiar większe kupować. Wiec jutro tak mniam , mniam , a od środy popielcowej koniec z łakociami:-D i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
Po co żyjemy , jeśli nie po to , aby sobie nawzajem czynić życie łatwiejszym . GEORGE ELIOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
A za paczka dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo....hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
piękne , naprawdę jest na co popatrzeć i pooglądać..Koleżanko👄 za Notre Dame.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
teraz idę już pospać. 🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie witam w oazowe... Pozdrawiam milutko i życzę miłego tłustego czwartku i smacznego paczka... ja właśnie smażę pierwsza partie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochani...
Zjadłam 5 i teraz żałuję , ale jestem łakoma. buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochani...
az 5 pączków wkrochmalilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochani...
pozdrawiam i ostrzegam przed nadmiernym obżarstwem...BUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tradycja stara każe w domu, sklepie, biurze, barze. Wszędzie pączek dziś króluje, każdy chętnie go smakuje. Z dżemem z cukrem z wisienkami wszędzie pączek dzisiaj z nami. Dziś kalorii nikt nie liczy, wszędzie moc pysznych słodyczy. W tłusty czwartek przez dzień cały słodkim królem - pączek mały! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx S M A C Z N E G O ... ...P Ą C Z U S I A !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) "Powiedział nam Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy uderzył wielki dzwon objął w świecie pączek tron Król przez wszystkich ukochany piękny, pulchny i rumiany, W brzuszku wprawdzie miał on dziurę, lecz w tej dziurze konfiturę. Okazale i wspaniale siadł król Pączek na krysztale; a wokoło jego dworki, wysmukłe, kruche faworki, Co za hałas, co za gwar! Tańczy chyba ze sto par, Bo za króla Pączka hula nawet dziaduś i babula... Świat się cały w kółko kręci, tańczy, hula bez pamięci.... /J.Maczynska/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sobie pączek bez nóżek i rączek okrągły jak brzuszek i lukrową mam białą skórkę a w środku dziurkę na konfiturkę SŁODKICH SNÓW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
część ! widzę , ze nie tylko ja dziś pożerałam słodkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Jutro :) # 20 lutego - Dłuzej świat zima ziębi, niż lato zagrzewa. # Gdy ciepło w lutym, zimno w marcu bywa, paszy trzeba zachować, by jej potem nie kupowac. # Jeśli luty śnieżny, mrozny, spodziewaj się wczesnej wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
cześć i znowu weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×