Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Hej, hej. Słyszycie mnie :) Wołam was, tak was , was:) bo w oazie tak cicho i smutno :) Wiem , ze post, wiem , ze nie czas na harce i swawole , ale tak mi dziś kogoś brak... Jestem w całym domu sama , dopiero jutro w nocy rodzinka wróci , A samej jest mi smutno i źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superpuder » Tylko wróć Tak mi źle, tak mi źle tak mi szaro Każdy dzień, ciągnie się jak makaron Wtedy był wiatr i mgła porcja mżawki Zmokłaś Ty, zmokłem ja zmokły na drzewach kawki Zmokły pończochy dwie typu je-je Stopniał lód i mój but się rozkleił No a najgorsze chyba, że starzy nie puszczą więcej Cię Tak mi źle, tak mi źle, tak mi źle Tak mi źle, tak mi źle tak mi łyso Szary jest kot i pies szare dni są W szkole znów, spoko luz puste ławki Przez ten deszcz i mnie też biegną po plecach drgawki Tylko Ty jesteś wciąż tak daleko Katar skróć, szybciej wróć wróć bo czekam Przy budce "Ruchu", tam gdzie wiesz spotkasz mnie zawsze jeśli chcesz Tylko wróć, znajdziesz mnie, tam gdzie wiesz Tylko wróć, znajdziesz mnie, jeśli chcesz Tylko wróć, tak mi źle, tak mi źle Tylko Ty jesteś wciąż tak daleko Katar skróć, szybko wróć, wróć bo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
Oazo ! Oazowcy! Pozdrawiam ! Wszystkim BOŻENKOM I KRYSIOM SKŁADAM IMIENINOWE👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
Moja Bożenka dziś od rana uśmiechnięta, bo dostała kwiaty im śliczny prezent ode mnie:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. A ja nie jestem przesadna a pecha miałam , kurcze na sam weekend ząb z przodu mi się wykruszył... i teraz mam cały język pokaleczony, bo tam coś mi przeszkadza.. Jestem zła . BUUUUUUUuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenkom i Krystynkom 100 lat . sto lat . ...... niech żyją , żyją nam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nora...
13 piątek ◈ ◈ 13-tego nie zawsze pecha przynosi, ◈ 13-tego miano złego nosi. ◈ 13-tego czarny kot przebiega ◈ 13-tego wrzeszczy na ciebie kolega . ◈ A dla mnie nie zawsze trzynasty ◈ jest pechowy bo wtedy fajne ◈ pomysły przychodzą do głowy. ◈ Cudownego piątkowego wieczorku bez -pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nora...
Dzis Żyj! Dzis się uśmiechaj! Dzis bądź szczęśliwy! Daj sercu wolność! Twoja radosc życia, twoje szczęście nie muszą zależeć od tysięcy błahostek . ***Phil Bosmans*** DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam:) Czas nie jest szybka ulica miedzy kołyską a grobem, mianowicie miejsce do parkowania na słońcu! Dzisiaj żyć! Dzisiaj się śmiać! Dzisiaj szczęśliwym być! ©Phil Bosmans Prawda , że za serce ujmujące ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połaziłam dziś po ogrodzie . ale jeszcze dużo robić nie można bo ziemia za mokra... Dzis nic nie gotuje , tylko płatki na mleku... Mam bale , bo mam to co lubię:) Wam milej niedzieli życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IQ !!! Super zaraz sprawdzę swoja inteligencje.) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.Kofta To ziemia Uśmiechów wiele ma Godzina szarego dnia Nie zginiesz w tłumie Póki jeszcze umiesz Przystanąć Gdy zaśpiewa ptak Daleka droga twa Za dalą jest inna dal Choć nie ma kresu, dobrze wiesz Że droga ta prowadzi gdzieś Nie wyśpiewany jeszcze świat Nie zapalone jeszcze światła Co ludzką twarz Jak dobry sen rozjaśnia Obłoków zamyślona biel Owoce, drzewa, barwy dnia To wszystko dzięki tobie trwa Wśród swoich ludzkich spraw Pamiętaj, nie jesteś sam Ptak przelatuje Kwitnie kwiat To Ona To Ziemia Ziemia Ojczyzna ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo....hallo
halo....hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala.
Kochani! Ciepło dziś i wiosennie było...A ja piekłam , gotowałam i smażyłam :) Jutro dzieciaki wpadną:) To dla nich taka ucztę szykuje...Oj będą mieli radochę... Lubie jak tak im wszystko moje smakuje... Ja tez ciesze się już na te cieplejsze dni bo będzie w ogrodzie zajęcie i wreszcie poczuje się w swoim żywiole... W tym roku planujemy z MM spędzić urlop na działce... Altankę mamy do tego przystosowaną, jest prysznic i kuchnia dobrze wyposażona, telewizor i basen i co nam do szczęścia więcej potrzeba :) Nie możemy latem nigdzie jechać, bo dzieci do Hiszpanii wyjeżdżają a my zgodziliśmy zaopiekować się ich pieskiem i kotkiem:) dla zwierzaków będzie w ogrodzie laba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala.
życzę wam kolorowych snów i słonecznej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam powiedzieć dobranoc. Nieśmiała , dla mnie taki urlop byłby wspaniały... Cisza spokój , słonko, ptaki ,piesek , kotek i my:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dzieci widziały w drodze Jadą,jadą dzieci drogą, Siostrzyczka i brat, I nadziwić się nie mogą, Jaki piękny świat! Tu się kryje biała chata Pod słomiany dach, Przy niej wierzba rosochata, A w konopiach... strach. Od łąk mokrych bocian leci, Żabkę w dziobie ma... - Bociuś! Bociuś! - krzyczą dzieci. A on: - Kla!... kla!... kla!... Tam zagania owce siwe Brysio, kundys zły... Konik wstrząsa bujną grzywę I do stajni rży... Idą żeńcy, niosą kosy, Fujareczka gra, A pastuszek mały, bosy, Chudą krówkę gna. Młyn na rzeczce huczy z dala. Białe ciągną mgły, A tam z kuźni, od kowala, Lecą złote skry. W polu, w sadzie brzmi piosenka Wskroś srebrzystych roś, Siwy dziad pod krzyżem klęka. Pacierz mówi w głos... Jadą wioską,jadą drogą Siostrzyczka i brat, I nadziwić się nie mogą, Jaki piękny świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
KOkokokoda Jak kurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
milej niedzieli...Obiadek gotuje.) i was poczytuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WielbicielkaPórRoku
"Ach Panie, Panowie Ach Panie, Panowie Ach Panie, Panowie Czemu ciepła nie ma w Nas? Co było to było Co było to było Co było to było Nie wróci drugi raz Ach Panie, Panowie Ach Panie, Panowie Ach Panie, Panowie Czemu ciepła nie ma w Nas? Co było to bylo Minęło jak miłość Prześniło, przelśniło, Wyśniło się do dna... We Wrocławiu Janda zaśpiewa piosenki z teatru, tłumaczone przez Przyborę (tutaj dokładny opis http://www.sybil.pl/event/full-details/id/45141 . Kąsek na poziomie dla tych bardziej i mniej sentymentalnych. A pamiętacie "Na zakręcie" w wykonaniu Jandy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka 47
CZTERY PORY ROKU Lato jagód lipcowych ma smak. Żółte liście gna jesienią wiatr. Wiosną śniegi spływają już z gór, A na szybach zimą kwitnie mróz. A ja lubię mroźną zimę I puszysty śnieg. Kocham narty; Dla mnie zima najpiękniejsza jest. Ktoś tam lubi zimowy zły wiatr, Kiedy rzeki już pokrywa kra. Drugi woli przed siebie wciąż iść, Gdy jesienią czerwienieje liść. A ja lubię tylko lato Wśród słonecznych plaż. Lubię pływać; Dla mnie lato najpiękniejsze jest. Jeden lubi gdy wiosną ze snu Znów się budzi rzek wezbranych nurt. Inny woli lipcowych dni blask, Kiedy miodem pachnie cały las. A ja lubię Wszystkie cztery pory roku, bo Każda z nich: Wiosna, lato, jesień, zima - Przypomina mi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala.
Witam:) http://www.youtube.com/watch?v=P2rgRgR4LCg Piękna i wspaniale wykonanie. Wielbicielko ! Krystyna Janda jest jedną z ulubionych moich aktorek , oglądałam prawie wszystkie filmy w których grała i zawsze byłam pod dużym wrażeniem dla jej talentu. ale to nic dziwnego , bo przecież ta utalentowana aktorka jest laureatką wielu nagród przyznawanych w Polsce, jak i na świecie... A dla mnie będzie zawsze najpopularniejszą i najbardziej cenioną aktorką w kraju. Pozdrawiam Was wszystkie milutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×