Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jacek...
Różyczko ! Cudowne...👄👄👄👄👄 Wycałuję Ciebie za wszystkie czasy 👄👄👄👄👄👄 Bożenka nie widzi jeszcze w pracy:):).)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
Piosenka: Bajeranty "Siedem czerwonych róż" Czasu pewnego swojej dziewczynie Oświadczyć chciałem się, Byłem zbyt młody, więc nie wiedziałem Jak to powiedzieć jej. Długo chodziłem, długo czekałem, Zastanawiałem się, Bukiet z tych kwiatów-tak pomyślałem I do niej udam się. Ref.: (2x) Przynoszę Tobie moja dziewczyno Siedem czerwonych róż, Powiedz, czy będziesz moją Na zawsze już. Dziewczę kwiatami się ucieszyło I uśmiechnęło się, Dziewczę na zawsze moją już było I pokochało mnie. Będziemy razem do końca życia, Będziemy kochać się, Będziemy szczęściem, moją miłością, O Tobie tylko śnię. Ref.: (2x) Przynoszę Tobie moja dziewczyno Siedem czerwonych róż, Powiedz, czy będziesz moją Na zawsze już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
„Witaminy” Chcesz mieć super miny to zajadaj witaminy. Aby znaleźć witaminę A jedz marchewkę co dnia, Chcesz być wysoki do nieba to zajadaj ją jak trzeba. Nie lubisz marchewki, a chcesz jeść witaminę A Więc zajadaj to co pomarańczowy kolor ma. Witamina B to witamin grupa Potrzebna jest nam jak przyrodnikowi lupa. Nie masz apetytu, masz anemię i jesteś przygnębiony Posil się np. kaszą i z witaminą B i już jesteś wyleczony. Witamina C są to cytrusowce. Gdy stłuczesz np. kolano jedz je co rano, Ziemniaki, brokuły i pomidory To też witaminy C zbiory. Śledzie, makrele i sardynki to źródła D witaminki. Jaja świeże zawierają ją też w dużej mierze, Niedobór D witaminy to krzywicy przyczyny, Kości i zęby mocne zęby masz dlatego, że o nie dbasz. Ewelina Hanus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
A ja wam mowie , ze: Najwięcej witaminy maja Polskie dziewczyny:) tak , tak , tak:):):):) Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny I to jest prawda, to jest fakt: dziewczęcy urok, wdzięk i takt... I chyba w całym świecie piękniejszych nie znajdziecie. Za jeden uśmiech oddałbym Chicago, Paryż, Krym! YYYYYYYYYYYYYYYYYYY Za zdrowie Pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek :) prawdę to ty gadasz chłopie , mój tez tak zawsze mówi:) Ze najwięcej witaminy maja polskie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna pokazuje rożki:) Zimno , mokro i wietrzno jakby się ktoś obwiesił...ha ha ha ha ,,,, My się ze starym pokapali i do wyrka zaraz pudziem...:):):) Pofiglować odrobinkę....:-D:-D :-D Tak kochane lepiej żartować jak chorować:) Dzis wymyłam lodówkę , posprzątałam w kuchennych szafkach poukładałam w szufladkach a jutro wezmę się stołowy pokój... Bo święta zapasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie wrażenie jakby oaza zasypiała snem zimowym... Nie można zagadać z nikim i mnie się to już zaczyna nudzić... Ale pożyjemy , zobaczymy !? WBW życzę miłego wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Jak poznać wiek ryby? >>> - Po oczach. Im oczy dalej od ogona, tym ryba >> starsza. >>> >>> >>> Na co trzeba uważać w seksie grupowym? >>> - Na to, żeby nie zostać pominiętym!!! >>> >>> -Dlaczego Mikołaj chodzi zawsze wesoły??? >>> -Bo zna adresy wszystkich niegrzecznych dziewczynek: >>> >>> >>> - Dlaczego łysy jedzie na motorze z otwartym rozporkiem ? >>> - Bo lubi poczuć wiatr we włosach >>> >>> >>> Wiesz jakie jest najszybsze zwierze na świecie ? >>> -Gepard >>> A wiesz jaki jest najszybszy ptak ? >>> -Ptak geparda .. >>> >>> Jaka jest różnica między krową a traktorem? >>> - Jak traktor nawali to stoi, a jak krowa nawali, >> to idzie dalej. >>> >>> >>> - Dlaczego krasnoludki idąc lasem śmieją się? >>> - Bo je mech w jaja łaskocze. >>> >>> >>> - Co to jest: leży pod brzózką i stęka? >>> - Sekretarka dyrektora Brzózki. >>> >>> >>> - Co robią mężczyźni po stosunku? >>> - 5% odwraca się na drugi bok i zasypia. >>> - 5% zapala papierosa i wychodzi do łazienki. >>> - Pozostałe 90% ubiera się i wraca do domu, do żony. >>> >>> >>> - Kto to jest kawaler? >>> - To ktoś, kto codziennie do pracy przychodzi z innej strony... >>> >>> - Kto to jest mąż? >>> - Zastępca kochanka do spraw finansowo-gospodarczych. >>> >>> - Dlaczego mleko zawiera tłuszcz? >>> - Żeby nie skrzypiało podczas dojenia. >>> >>> >>> - Po co produkuje się białą czekoladę? >>> - Żeby murzynek też mógł się upieprzyć... >>> >>> >>> - Jak i kiedy pojawiają się pierwsze objawy ciąży? >>> - Pierwsze objawy ciąży to wytrzeszcz gałek ocznych. >>> Pojawia się zaraz po pęknięciu kondoma. >>> >>> >>> - Kiedy się kończy miesiąc miodowy? >>> - Kiedy mąż przestaje pomagać żonie myć naczynia i robi to sam. >>> >>> >>> - Kiedy Eskimos wie, że zima jest naprawdę siarczysta? >>> - Jak mu się psy łamią na zakręcie. >>> >>> >>> - Co wspólnego ze sobą mają pijana kobieta i Fiat 126P? >>> - I jedno i drugie wstyd prowadzić. >>> >>> >>> - Co to jest: żona i teściowa w samochodzie? >>> - Zestaw naglasniajacy. >>> >>> >>> - Jakie kroki należy podjąć, gdy spotka się wściekłego psa? >>> - Jak najdłuższe. >>> >>> >>> Co to jest: leży w trawie i nie dycha? >>> - Dwie dychy. >>> >>> - Kto to jest harcerz? >>> - Harcerz jest to dziecko przebrane za idiotę pod >> opieką idioty przebranego za dziecko. >>> >>> - Co robi kobieta po stosunku? >>> - Przeszkadza. >>> >>> >>> - Jaki jest najlepszy środek antykoncepcyjny? >>> - Wódka z piaskiem: jak się plemniki spiją, to się >>> kamieniami pozabijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL.....
ŻYCIE JEST NOWELĄ Jak "Pory roku" Vivaldiego Zmienia się światło w twoich oczach Powiedz mi życie coś miłego Nie pędź tak, proszę, daj odpocząć Życie , życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć Wczoraj biały, biały welon Jutro białe, białe włosy Życie , życie jest nowelą Raz przyjazną a raz wrogą Czasem chcesz się pożalić, ale nie masz do kogo Każda rodzina jest jak drzewo Łamie się chwieje, czas je zmienia Jak w "Porach roku" Vivaldiego Szczypta zachwytu, łyk cierpienia Życie , życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć Wczoraj biały, biały welon Jutro białe, białe włosy Życie , życie jest nowelą Co wciąga jak rzeka Chciałbyś dziś znać przyszłość Lecz musisz poczekać Życie , życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć Wczoraj biały, biały welon Jutro białe, białe włosy Życie , życie jest nowelą Co wciąga jak rzeka Chciałbyś dziś znać przyszłość Lecz musisz poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL.....
Dobranoc... Szkoda , ze tyle dziewcząt i chłopaków odeszło z oazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem XL to Aliski psiunio, taki słodki, cudowny... Ciekawe czy wyzdrowiał !? tak smutno mi się zrobiło , bo pomyślałam , o Kasiuni, wanilii , szepcie wirtualnym i o innych wspaniałych dziewczynach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wieczorem! Jak ten czas nam szybko leci księżyc już na niebie świeci małe gwiazdki też mrugają i do snu zapraszają życzę nocki też udanej no i dobrze dziś przespanej by zaś rano się obudzić i z usmiechem witać ludzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________$__________$ ________________$__________$ ________________$__________$ ________________$____$_____$ ________________$___$$$$___$ ________________$__$$$$$$__$ _____))____$$___$_$_$$$$$$_$_$ ____)_)___$$$$__$__$______$__$ _____((_____$$$__$$$$$$$$$$$$$ ____(;)______$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___((__)((_$__$$$$_$$$$$$$$$$$$ _________$_$_$$$$_$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$__$_$$$$_$$$$$$$$$$$$ _$$$$$$$__$__$$$_$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$_$$____$$_$$$$$$$$$$$$$ ___$$$__________$$$$$$$$$$$$$ ___.$$____________$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$__________$$$$$$$ __$$$$$$___________$$$$$$$$$ Komu herbatki ziołowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szarą mgieł sukienką otulona, z roztańczonym, psotnym wiatrem na ramionach, budzi stare drzewa z zimowej tęsknoty, wplata w bure pola promień słońca złoty; maluje leciutką zielonością łąki, rozwija zaspane i nieśmiałe pąki, świt czaruje śpiewem ptaków kryształowym, na gałęziach kładzie kotki - bazie płowe; wita srebrnym śmiechem zbudzone motyle, kąpie im skrzydła w tęczo złotym pyle. Słonecznym dotykiem dłonie nam ogrzewa w duszy nuty układa i ubiera w słowa ... Zanim kwiaty rozdzwoni wiosenną piosenką wybiegnij na spotkanie i podaj jej rękę" ...../Renata Strug/.... spijcie słodko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
,,Bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo. Dobry człowiek jest jak małe światełko. Wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy". /Phil Bosmans/ Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
Miłych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pije kawkę :) kto napije się ze mną? (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez szkoda , tych których już nie ma w oazie , kiedyś było tu tak wesoło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×