Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Fajny pomysl
Jutro tez wpadnę! Czytam Wszystkie Wiersze... I proszę o nowe :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Dobranoc! Piekne te jesienne owoce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra wrozka Ala
WROZKA ALA 🌼 Jaka jest różnica między automatem telefonicznym a wyborami? - W automacie najpierw płacisz, a potem wybierasz, a przy wyborach najpierw wybierasz, a później płacisz! ______________________ Po czym się poznaje, że polityk kłamie? - Po tym, że porusza ustami... ______________________ Co zrobił Lepper po wysypaniu zboża na tory? Zamyślił się po raz pierwszy w życiu. A co było potem? Tak mu się to spodobało, że jeszcze raz się zamyślił. ______________________ Andrzej Lepper i jego kierowca jeździli przez wiele dni po Polsce. Pewnej nocy przed limuzynę wyskoczyła im świnia. Nie przeżyła tego spotkania. Lepper widząc co się stało, kazał kierowcy iść wytłumaczyć wszystko właścicielowi i powiedzieć, że wszelkie straty zostaną zrekompensowane. Kierowca wrócił dopiero po godzinie z cygarem w zębach, butelką wina w ręce i w poszarpanym ubraniu. - Mój Boże, co ci się stało? - pyta Lepper. - No cóż, rolnik dał mi wino, jego żona obiad, a ich 19 letnia córka chwile szalonej, niezapomnianej rozkoszy. - Cóżeś ty im powiedział? - Że jestem kierowcą Andrzeja Leppera i właśnie zabiłem świnię. ______________________ Do palmy z kokosami podchodzi małpa i zaczyna trząść drzewem. Nagle słyszy głos: - Pomyśl! Pomyślała, rzuciła kijem, spadł kokos i małpa odeszła zadowolona. Podeszła druga małpa i też trzęsie drzewem. Nagle słyszy: - Pomyśl! Pomyślała, wdrapała się na drzewo i zerwała sobie kokosa. Podchodzi Lepper do palmy i też trzęsie. Nagle słyszy głos: - Pomyśl! - Co tu myśleć, trzeba trząść! ______________________ W czasie pomarańczowej rewolucji Putin dzwoni do sztabu Juszczenki i mówi, umożliwimy wam przejęcie władzy, ale musicie nam dać Lwów i Kijów. W sztabie lekka konsternacja, po chwili odpowiadają: - Ok, damy wam kijów, ale lwów musicie sobie sami nałapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
WROZKO ALU]👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu jesiennie i wesolo wszyscy pewnie ogladaja bajki ... Wrozko Alu, ale mialas pomysla z tymi bajkami. 👄 Starsza młodzież, tak jak my oglagajac Twoje wpisy choc na chwilke przenosza sie w ten swiat bajkowy:) Slicznie dziekujemy .... Ja juz nie pszeszkadzam ... Cichutko sie pozegnam zycac wszystkim bajecznych snow.... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feel - Jest juz ciemno Jest już ciemno, ale wszystko jedno. Pytam siebie, czym jest piękno? Piękne usta, jasne dłonie, czyste myśli. O boże i mówi tak, jak ja. Myślę sobie, jesteś słaby, to patrz, to patrz A w myślach: Chodź tu do mnie, poczuj się swobodnie, przy mnie bądź, aaa, przy mnie bądź. A teraz chodź tu do mnie, poczuj się swobodnie, przy mnie bądź, aaa, przy mnie bądź. Jest już ciemno,ale wszystko jedno. Mam nadzieję,ale głupi jestem, że ją mam. Bo spojrzała, jesteś słaby, to patrz, (to patrz) A w myślach: Chodź tu do mnie, poczuj się swobodnie, przy mnie bądź, aaa, przy mnie bądź. A teraz chodź tu do mnie, poczuj się swobodnie, przy mnie bądź, aaa, przy mnie bądź. Wiesz. Zaufaj mi, jak chcesz. Zaczaruj mnie, jak chcesz. Pokochaj, kiedy ja, sam ze sobą kłócę się. Oddychaj dla mnie. Spójrz czasem w oczy me. Zastanów się. No zastanów się!! I... Chodź tu do mnie, poczuj się swobodnie, przy mnie bądź, aaa, przy mnie bądź. A teraz chodź tu do mnie, poczuj się swobodnie, przy mnie bądź, aaa, przy mnie bądź. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za dzien dzisjaj ja tez jestem taka zmeczona, a o 21:15 jest fajny program ktory zawsze ogladam.... Nie wiem czy wytrzymam:( Pozdrawiam i do jutra dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSIĘŻYC Plotkowały drzewa w borze: Pan księżyc jest nie w humorze. Pan księżyc miał jakieś przykrości. Pan księżyc jest blady ze złości. Pan księżyc ma twarz taką srogą. Pan księżyc dziś wstał lewą nogą. Pan księżyc jest trochę nie w sosie. Pan księżyc dziś muchy ma w nosie. Jak tu księżyc się nie zagniewa: Cóż , myślicie głupie drzewa, Że ja mam przyjemne życie? Wy słońce tylko cenicie, Was tylko słońce zachwyca, Wy kpicie sobie z księżyca, A ja wam na to odpowiem - Uważam, że jest rzeczą po prostu bezwstydną Porównywać słońce ze mną, Bo słońce świeci we dnie, gdy i tak jest widno, A ja w nocy , gdy jest ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Pozdrawiam wszystkie panie późnym wieczorkiem! I zycze kolorowych snow :) Gdzie przychodzi ukojenie I marzenia sie spelniaja A gdy przyjdzie przebudzenieNocne elfy uciekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Jacek, ja tez ci zycze milych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Pewnie musi jutro do pracy to jeszcze mlodzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Ja czytalam te piekne bajki... Zznalazlam ta piekna piosenke Edyta Geppert » Och, życie kocham cię nad życie Uparcie i skrycie och życie kocham cię kocham cię kocham cię nad życie W każdą pogodę potrafią dostrzec oczy moje młode niebezpieczną twą urodę Kocham cię życie poznawać pragnę cię pragnę cię pragnę cię w zachwycie choć barwy ściemniasz wierzę w światełko które rozprasza mrok Wierzę w niezmienność Nadziei nadziei W światełko na mierzei Co drogę wskaże we mgle Nie zdradzi mnie Nie opuści mnie A ja szepnę skrycie och życie kocham cię kocham cię kocham cię nad życie Choć barwy ściemniasz Choć tej wędrówki mi nie uprzyjemniasz Choć się marnie odwzajemniasz Kocham cię życie Kiedy sen kończy się kończy się kończy się o świcie A ja się rzucam Z nadzieją nową na budzący się dzień Chcę spotkać w tym dniu Człowieka co czuje jak ja Chcę powierzyć mu Powierzyć mu swój niepokój Chcę w jego wzroku Dojrzeć to światełko które sprawi Że on powie jak ja- jak ja Uparcie i skrycie och życie kocham cię kocham cię kocham cię nad życie Jem jabłko winne I myślę ech ty życie łez mych winne Nie zamienię cię na inne Kocham cię życie Poznawać pragnę cię pragnę cię Pragnę cię w zachwycie I spotkać człowieka Który tak życie kocha I tak jak ja Nadzieję ma... Teraz to je jeszcze bardziej je doceniamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 13
Mile panie! Ciesze sie ze jestescie, razem mozemy powspominac o naszej mlodosci o naszych pasjach i odczuciach . Lubie takie babskie pogawedki ... I dziekuje Bogu za internet... To nasze okno na swiat i na samotnosc ... Dzieci nasze pozakladaly swoje rodziny... Naturalnie, ze zyjemy ich radosciami i smutkami ... Ale musimy cieszyc sie tym,co niesie kazdy dzien. Zycze wszystkim paniom pogody w ducha... Do jutra. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Pozdrawiam Was panie bardzo serdecznie. Jzabelo, czy jeszcze jestes? Ja cos nie moge spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 13
Ja jestam jeszcze! Czytam wiersze i bajki i duzo ich pamietam z okresu dziecinstwa. W kraine bajek i basni wprowadziła mnie moja babcia Chetnie wracam do " Basni Andersena " duzo czytalam moim dzieciom a teraz wnukom i tlumacze dokladnie plynacy z nich moral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 13
Jasiu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 13
Ja tez mam problemy z zasypianiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 13
Mysle, ze nie bedziecie mialy mi za zle, ze tu sie panosze, ale troche czytam ten topik i zrozumialam , ze tu pisac kazdy moze... Dlatego to tylko moja propozycja z ta Oaza... A swoja droga podziwiam Pania ktora zalozyla taki topik dla wszystkich... Czytalam duzo topikow, nawet bylam na jednym dosyc dlugo ... Ale nie podoblo mi sie zenujace zachowanie niektorych kobiet... Te ciagle intrygi i podchody znudzily mi sie i chcialabym dolaczyc do waszej oazy ciszy i spokoju... Kocham poezje , kwiaty i ksiazki... Mam w domu pokazna biblioteke... Lubie ogladac stare filmy i kocham nasze stare przeboje... Pamietam prywatki , spodniczki mini ispodnie dzwony... I naturalnie kocham Wszystkie pory roku... Dobranoc http://www.extension.iastate.edu/newsrel/reiman/chrysanthemum.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nażłopałam się kawy i ślipia nie chca sie zamknąć walałam sie na łożu i przegrałam z bezsennością jestem tutaj może ktos dołączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymęczyłam się dzisiejczej nocy oj wymęczyłam kto wie gdzie mozna znależć piosenkę do posłuchania a może do ściągnięcia zielony mosteczek to była piosenka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki ! Amalke kochana, szkoda , ze nie wiedzialam , bo bym do Ciebie na kawke sie z loza zwlekla:) Jzabelko, jakas Ty kochana i mila🌼 Jasiu, ja tez Cie lubie jak tate:-D🌼 Fajny pomyslle, piekne owoce jesieni...🌼 Granatku , czy lepiej sie czujesz?🌼🌼 Wrozko Alu , dziekuje CI bardzo , ze jestes 🌼 Niesmiala, Ty nasz topikowy duszku:)🌼 Wiosenko, ja Cie kocham🌼 Jacek🌼 nie wiem czy lubisz kwiaty moze wolal bys buziaczka👄 W nosek oczywiscie:-D Klaudio kochana ! Dla mnie Oaza wspaniala! Bardzo sie ciesze , ze bedziesz nasza kolezanka 🌼 J tez kocham czar wspomien i jak dojdzie do mnie wena to Wam mojej mlodosci wspomienia opisze:) Dwa calusy z rana, dwa do sniadania, dwa na potem i jeszcze raz z powrotem, a to wszystko razy dwa na mily poczatek dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Czesc KOCHANI ! Mnie tez bardzo podoba sie Kolezanka Klaudiunia i Oaza ciszy i spokoju. Pozdrawiam .Wanilie, Amalke, jacka, Jaska, Wiosenke, Granata, i wszystkie bez wyjatku👄 W. Aluni Wysylam kwiatyhttp://www.fotografie.waw.pl/fotografie/kwiaty/roze%20pomaranczowe.jpg Alu do wieczorka:) Mrowka, krowka i baranek, tygrys i hipopotamek, myszki, liski oraz bobry - wszyscy mowia cWam DZIEN DOBRY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×