Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Witam Was wszystkie W bW ! Zaraz jade na zastrzyk, ale napisze jeszcze i do Was pare slow... Teledyski super !!! Mysle, ze poezja i muzyka chodza w parze wiec jak najbardziej ... Prosimy o wiecej:) Milo, ze podobaja Wam sie moje Fotki, wiec pare ich doloze:-D PS..: Szarooka Gwiazdeczko, sciskam Ciebie mocno👄 Widzisz:) \" Góra z górą się nie zejdzie , ale człowiek z człowiekiem zejść się może \" Ciesze sie na to spodkanie❤️ http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2590.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2606.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2569.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2585.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0312.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0329.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2615-1.jpg A teraz \" komu w droge temu czas \" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam szczescie na otwieranie stronek:-D Mam tylko\" Jabluszko Pelne Snu\" http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0257.jpg Jabłuszko pełne snu Rubinowe jabłuszko w sen zapadło na trawie Szedł pan kapral uliczką zerknął na nie ciekawie Zerknął stanął i stoi pary z gęby nie puszcza Pewno nigdy nie widział chrapiącego jabłuszka O jabłuszko jabłuszko Jabłuszko pełne snu O gdzie spojrzeć jabłuszko Jabłuszko tam i tu O gdzie spojrzeć jabłuszko Jabłuszko pełne snu Jabłuszko tam i tu Długo głowił się kapra aż się ujął pod boki Cóż się mogło jabłuszku przyśnić we śnie głębokim Może słońce sierpniowe ten generał jabłuszek Może całus od gruszek lub na zimę kożuszek O jabłuszko itd. Wtem usłyszał że jabłko we śnie mówi do niego \" Weź mój rubin i złoto nie bądź gapą kolego\" Po czym zaraz czmychnęło za jeziora i lasy Nie dogonił go kapral choć pogubił obcasy O jabłuszko jabłuszko Jabłuszko pełne snu O gdzie spojrzeć jabłuszko Jabłuszko tam i tu O gdzie spojrzeć jabłuszko Jabłuszko pełne snu Jabłuszko tam i tu Będzie za to mozolnie w pace liczyć dni długie Oj nieprędko pan kapral znowu będzie mieć w czubie Wy nie śmiejcie się z niego wszak morowe z was chłopy Wam też mogą się trafić bo się liczą na kopy O jabłuszka jabłuszka Jabłuszka pełne snu O gdzie spojrzeć jabłuszka Jabłuszka tam i tu O gdzie spojrzeć jabłuszka Jabłuszka pełne snu Jabłuszka tam i tu :-D._D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Alisarko! Alisarko! slodka Ty nasza dziewczyno ! Jestes Suuuuuuuuuuuuuuuperrrrrrrrrrrrrrrr! 👄👄👄👄👄👄👄 W realu zacalowalabym Ciebie na smierc:) Gdybym byla Twoim MM spiewalabym tobie tak:) Jej Portret Słowa: J. Kofta, Muzyka: W. Nohorny Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt Bo tego nie wiesz nawet sama Ty W tańczących wokół szarych lustrach dni Rozbłyska Twój złoty śmiech Przerwany w pół czuły gest W pamięci składam wciąż Pasjans z samych serc Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt To prawda nie potrzebna wcale mi Gdy nie po drodze będzie razem iść Uniosę Twój zapach snu Rysunek ust, barwę słów Niedokończony, jasny portret Twój Uniosę go ocalę wszędzie Czy będziesz przy mnie, czy nie będziesz Talizman mój, zamyśleń nagłych Twych i rzęs Obdarowany Tobą miła Gdy powiesz do mnie kiedyś: wybacz Przez życie pójdę oglądając się wstecz Uniosę go ocalę wszędzie.. Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt To prawda nie potrzebna wcale mi Gdy nie po drodze będzie razem iść Uniosę Twój zapach snu Rysunek ust, barwę słów Niedokończony, jasny portret Twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhaj
Bardzo ładne zdjęciaaaaaaaaaaaaaaa ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhaj
SenS ŻyciA Jedno jest serce, Jedna jest miłość I jeden jest człowiek... Każdy Ci to powie. Mieć serce wielkie, Dla wszystkich otwarte Jest więcej, niż wszystkie skarby świata warte. Miłość zaś rzecz piękna, niezwykła, urocza... Lecz choć nie spełniona, Przez jedną ze stron odrzucona, To i tak wielkim szczęściem jest, że kochać i cierpieć potrafisz... Bo w tym jest życia sens... Natomiast co do człowieka, To wielu rozwarzań głęboka rzeka... Człowiek niegdyś jeden, a dziś ludzi miliony... Lecz KAŻDY ma serce. Małe lub wielkie... I w tym też człowieka mentalność tkwi... By potrafić kochać i przebaczać w każde życia dni... 22.01.2007 = Milka =

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filon
Laura Już miesiąc zeszedł, psy się uśpiły, I coś tam klaszcze za borem. Pewnie mnie czeka mój Filon miły Pod umówionym jaworem. Nie będę sobie warkocz trefiła, Tylko włos zwiążę splątany; Bobym się bardziej jeszcze spóźniła, A mój tam tęskni kochany. Wezmę z koszykiem maliny moje I tę plecionkę różowę; Maliny będzie:m jedli oboje, Wieniec mu włożę na głowę. Prowadź mię teraz, miłości śmiała! Gdybyś mi skrzydła przypięła! Żebym najprędzej bór przeleciała, Potem Filona ścisnęła! Oto już jawor... Nie masz miłego! Widzę, że jestem zdradzona! On z przywiązania żartuje mego, Kocham zmiennika Filona. Pewinie on teraz koło bogini Swej, czarnobrewki Dorydy, Rozrywkę sobie okrutną czyni, Kosztem mej hańby i biedy. Pewnie jej mówi: że obłądzona Wpieram się w drzewa i bory, I zamiast jego białego łona, Ściskam nieczułe jawory. Filonie! wtenczas, kiedym nie znała Jeszcze miłości szalonej, Pierwszy raz-em ją w twoich zdybała Oczach i w mowie pieszczonej. Jakże mię mocno ubezpieczała, Że z tobą będę szczęśliwą! A z tym się chytrze ukryć umiała, Że bywa czasem fałszywą. Słabą niewinność łatwo uwiodą Teraz, wracając do domu, Nauczać będę moją przygodą, Żeby nie wierzyć nikomu. Ale któż zgadnie, przypadek jaki Dotąd zatrzymał Filona? Może on dla mnie zawsze jednaki, Może ja próżno strwożona? Lepiej mu na tym naszym jaworze Koszyk i wieniec zawieszę, Jutro paść będzie trzodę przy borze: Znajdzie!... Jakże go pocieszę! Och, nie! on zdrajca, on u Dorydy, On może teraz bez miary Na sprośne z nią się wydał niewstydy.. A ja mu daję ofiary... Widziałam wczoraj, jak na nię mrugał, Potem coś cicho mówili; Pewnie to dla niej kij ten wystrugał, Co mu się wszyscy dziwili. Jakże by moje hańbę pomnożył, Gdyby od Laury uwity Wieniec na głowę Dorydy włożył, Jako łup na mnie zdobyty! Wianku różany! gdym cię splatała, Krwią-m cię rąk moich skropiła: Bom twe najmocniej węzły spajała, I z robotą-m się kwapiła. Teraz bądź świadkiem mojej rozpaczy I razem naucz Filona, Jako w kochaniu nic nie wybaczy Prawdziwa miłość wzgardzona. Tłukę o drzewo koszyk mój miły, Rwę wieniec, którym splatała; Te z nich kawałki będą świadczyły, Żem z nim na wieki zerwała... Kiedy w chrościnie Filon schroniony Wybiegł do Laury spłakanéj, Już był o drzewo koszyk stłuczony, Wieniec różowy stargany. Filon O, popędliwa!... O, ja niebaczny!... Lauro!... poczekaj... dwa słowa!... Może występek mój nie tak znaczny, Może zbyt kara surowa. Jam tu przed dobrą stanął godziną, Długo na ciebie klaskałem, Gdyś nadchodziła, między chrościną Naumyślnie się schowałem, Chcąc tajemnice twoje wybadać, Co o mnie będziesz mówiła? A stąd szczęśliwość moje układać; Ale czekałem zbyt siła. Pierwsze twe skargi o Dorys były. Sądź o mnie, Lauro, inaczéj: Kogóż by wdzięki tamtej wabiły, Kto cię raz tylko obaczy? Prawda, że czasem z nią się bawiło, Mając znajomość od długa, Ale kochamia nigdy nie było: Nie już ten kocha, co mruga. Oto masz ten kij; po nim znamiona Niebieskie, gładko rzezane, W górze zobaczysz nasze imiona, Obłędnym węzłem związane. Cóżem zawinił, byś mię gubiła Przez twój postępek tak srogi? Czyliż dlatego, żeś ty zbłądziła, Ma ginąć Filon ubogi? Jeśli się za co twych gniewów boję, To mię ta rozpacz strapiła: Drogom kupował ciekawość moje; Łzamiś ją swymi płaciła. Ale w tym wszystkim złość nic nie miała: Wszystko z powodu dobrego, Ja wiem, dlaczegoś tyle płakała, Ty wiesz, mój podstęp dlaczego. Laura Dajmy już pokój troskom i zrzędzie, Ja cię niewinnym znajduję; Teraz mój Filon droższy mi będzie, Bo mię już więcej kosztuje. Filon Teraz mi Laura za wszystko stanie, Wszystkim pasterkom przodkuje; I do gniewu ją wzrusza kochanie, I dla miłości daruje. Laura Jedna się Dorys wyłączyć miała, Jej pierwsze miejsce naznaczę. Na to wspomnienie drżę zawsze cała, Cóż, kiedy cię z nią obaczę! Filon Dla twego, Lauro, przypodobania, Przyrzekam ci to na głowę: Chronić się będę z nią widywania, W żadną nie wnidę rozmowę. Laura Czymże nagrodzę za te ofiary? Nie mam - prócz serca wiernego; Jedne ci zawsze przynoszę dary, Przyjmij je, jak co nowego. Filon Któż by dla ciebie nie zerwał węzły Przyjaźni, co mię nęciły? W twej pięknej twarzy wszystkie uwięzły Nadzieje moje i siły. Laura Ja mam mieć z płaczu po twarzy smugi, Ale jak mii się nadarzy Spleść i ułożyć warkocz mój długi, Mówią, że mi to do twarzy. Filon Gdyby mi Akast dawał swe brogi Ze złotem swojej Izmeny, Rzekłbym: Akaściel tyś jest ubogi, Bo moja Laura bez ceny. Laura Ani ja pragnę szczęścia wielkiego, Które (choćbym też i miała) Za jeden uśmiech Filona mego Zaraz bym z chęcią mieniała. Filon O światło moje wpośród tej nocy! Zagrodo mego spokoja! Ty jeszcze nie wiesz o twojej mocy, A ja czuję ją!... o moja! Laura Połóż twą rękę, gdzie mi pierś spada, Czy słyszysz to serca bicie? Za uderzeniem każdym ci gada, Że cię tak kocha, jak życie. Filon Daj mi ust... z których i niepokoje, I razem słodycz wypływa. Tą drogą poślę zapały moje, Aż gdzie twa dusza przebywa. Laura Czy w każdym roku taka z kochania, Jak w osiemnastym mozoła? Jeśli w tym nie masz pofolgowania, Jak człek miłości wydoła? Filon Sciśnij twojego, Lauro, Filona, Ja cię przycisnę wzajemnie, Serca, zbliżone łonem do łona, Rozmawiać będą tajemnie. Laura Ty mię daleko ściskasz goręcej, A jam cię tylko dotknęła; Nie przeto, Filan, kochasz mnie więcej: Miłość mi siły odjęła. Filon Lauro! coś dotąd dla mnie świadczyła, Jeszcze dowodzi to mało, Że mię tak kochasz, jakeś mówiła: Jeszcze mi prosić zostało. Laura Tegom się miała z ciebie spodziewać? Jakże to skarga niezbożna! Nie proś, nie każ mi, ty mię chcesz gniewać! Kochać cię więcej nie można. Filon Kiedyż mię za to nie będziesz winić? I kiedy będziesz wiedziała, Co do dzisiejszej łaski przyczynić; Że taka miłość niecała? Laura Filonie! widzisz wschodzące zorze? Już to drugi raz kur pieje, Trochę przydługo bawię na dworze... Jak matka wstała!... truchleję. Filon Żal mi cię puścić, nie śmiem cię trzymać, Kiedyż przyśpieszy czas drogi, Gdy z moją Laurą i słodko drzymać, I bawić będę bez trwogi? Laura Miesiącu! Już ja idę do domu! Jeśliby kiedy z Dorydą Filon tak trawił noc po kryjomu, Nic świeć, niech na nich dżdże idą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filon
Autor.FRANCISZEK KARPIŃSKI porkne Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filon
Fanciszek Karpiński - twórca poezji sentymentalnej Pochodzący z ubogiej rodziny szlacheckiej, wykształcony w stanisławowskim kolegium jezuickim, a później w jezuickiej Akademii Lwowskiej, Franciszek Karpiński jest uważany za czołowego przedstawiciela polskiej poezji sentymentalnej oraz za spadkobiercę sielankowej poezji baroku. Sformułował on założenia sentymentalizmu polskiego. Twierdził, iż źródłem natchnienia dla poety może być wszystko, co go otacza. W tej sytuacji wyznaczanie literaturze i poezji prawideł i przepisów jest niepotrzebne. Najważniejsze dla poety jest czułe serce, uwrażliwione na ludzkie nieszczęście, na potrzebę miłości, wyznaczające emocjonalny stosunek do przyrody oraz budujące wewnętrzny ład moralny poprzez odrzucenie zakłamania i pozorów. Sentymentalna twórczość miała być oryginalna, rodzima, miała też odznaczać się prostotą opartą także na utworach ludowych, czerpać miała z prostego słownictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filon
Jeszcze tylko to! Czy was nie zanuszam? Prosze o szczera odpowiedz. PRZYPOMNIENIE DAWNEJ MIŁOŚCI Potok płynie doliną, Nad potokiem jawory, Tam ja z tobą, Justyno, Słodkie pędził wieczory. Noc się krótka zdawała, Żegnamy się z świtaniem, Miłość sen nam zabrała, Miłość żyje niespaniem. Nikt nie widział, nie szydził, Niebo świadek jedyny! Jam się nieba nie wstydził, Miłość była bez winy. Raz się chmura zebrała, Piorun skruszył dębinę; Tyś mię drżąca ściskała Mówiąc: "Sama nie zginę." Oto przy tym strumieniu, Oto przy tej jabłoni, Wieleż razy w pragnieniu Wodę piłem z jej dłoni? Dziś, kiedy nas w swym gniewie Los rozdzielił opaczny, Znaki nasze po drzewie Popsuł pasterz niebaczny. I ślady się zmazały! Las zarasta krzewiną! Potok, drzewa zostały; Ciebie nie masz, Justyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooooomoc
Witam!👄 Filonie pisz ja to uwielbiam Czytac!!! Alisario super👄 Korzystajcie z pogody dziewczyny bo piekna:-D NATURA Są kwiaty, które czerwienią biją w oczy A kwiaty, trawy czy są gorsze ? Słoneczniki - uwiecznione przez Van Goga ! A co z perzem, który wszyscy tępią ? Piękne tuje, lipy, dęby - dech zapiera w piersiach. A co z cierniem który rani ? Przecież to indywidualność dana przez Boga ! Więc dlaczego trzeba to uszlachetniać ? Na trawie pachnącej - odpoczywasz. Perz zmusza cię byś go dotknęła. A cierń nie chce dotyku, on go nie rozumie To jak autyzm. Czy to nie jest zwierciadlane odbicie ludzi ? Więc przyjrzyj się naturze - może odnajdziesz siebie ! Oklinska Jolanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L ...
Alisario1 dziekuje za wyjasnienie. Zdjecia twoje są po prostu przepiękne :) DZIEWCZYNY KOCHANE tez lubie Rynkowskiego - jego piosenki sa melodyjne, mają treść i przyjemnie się słucha, a poza tym ma orginalna barwe głosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Antonio Vivaldi Ja go uwielbiam:) Juz 4 raz to ogladam i slucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
A traz ide, na jutro gotowac golabki:) „Jesienią” Małgorzata Antonowicz Nastała jesień, pora deszczowa. Jaś pod parasolem Głowę swą chowa. Czapkę na uszy mocno naciska. Przed wiatrem chowa swoje uszyska Jest zimno, buro i byle jako. Złapać choróbsko jest bardzo łatwo. Jaś wie jak chronić cenne swe zdrowie. Nosi się ciepło, hartuje ciało Je witaminy, których jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna50
Mam nadzieję ,że mogę do was dołączyć? Urodzilam sie 50 lat temu 26 wrzesnia... Jestem samotna... I dzis sa moje urodziny... "Urodziny" Niebo wolno dokądś płynie Stoisz w oknie, z oczu płyną łzy Dziś są twoje urodziny Tak czekałeś, lecz nie przyszedł nikt Dziś są twoje urodziny Wznieś więc chociaż Jakiś skromny toast Za te smutne oczy w lustrze Teraz wiesz, że już nie jesteś sam Wszystkiego, czego chcesz O czym tylko marzysz Dzisiaj życzę ci Wszystkiego, co już jest O czym jeszcze nie wiesz Byś zawsze sobą był Wszystkiego, czego chcesz O czym tylko marzysz Dzisiaj życzę ci Wszystkiego, co już jest O czym jeszcze nie wiesz Byś zawsze sobą był Wszystkiego, czego tylko chcesz! E. Bartosiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGor111
Witam i pozdrawiam! Teksty » J » Jeden Osiem L » Wszystkiego najlepszego [ więcej dzwonków ] Teksty » J » Jeden Osiem L » Wszystkiego najlepszego Chcę mieć marzenia dążyć do ich spełnienia kwestia zrozumienia dla was są moje pragnienia Życie nas zmienia patrzymy na nie jak na karę patrzmy jak na dar zachowajmy w sobie wiarę Szlifujmy i odkryjmy w sobie talent nie planujmy za dużo by nie zostać tylko z planem Miejmy nadzieję bądźmy zawsze obiektywni patrzmy uważnie czasem krajobraz jest dziwny bądźmy lojalni wobec najbliższych nam osób pomagajmy sobie miejmy na życie swój sposób wierzmy w Boga chronmy wpojone wartości a w zgiełku beznadzieii odnajdziemy nić radości Życie to pościg szukaj w nim troche miłości pełnej poświęcenia 100% pewności troche godności samych dobrych wiadomości do celu nie po trupach w imie swojej stateczności Podstawowe wartosci: miłość,dom,rodzina,przyjaźń o tym nalęzy pamiętać tego się nie zapomina [...tego się nie zapomina] 2x Nie płacz,nie ma co płakać trzeba być silnym podstawowy plan na życie mam to dom rodzinny Ty masz swój cel nie zabiore Ci tego z tego miejsca życzę wam dziś wszystkiego najlepszego. Chcę widzieć świat samych pozytywnych wzorców natłoku ważnych spraw więcej wyciągnietych wniosków walcząc o niezależnośc chce przy sobie mieć najblizyszch Mając wsparcie w ich osobach pewnie ze wygram ten wyścig w pożadku ze soba byc kochać swoj spokoj otwarty umysł łzami nie naświetlic oczu W życiue mieć siłe nie zgubić tej siły po drodze takie jest życie że stąpa sie po kruchym lodzie Szczęście to bodziec ale nie za wszelką cenę Szczere odbicie w lustrze będę nazywał spełnieniem Chcą mi przeszkodzić a ja pokazuję wszystkim mam miłośc,mam szczerość mam wiare dla swych najbliższych Nie chce żałować i wspomnień zabardzo przesłodzić chce być szczęsliwy i o to mi w tym życiu chodzi Co bedzie jutro nie wiem nie chce żyć w... Dla siebie spokój po to by być pewnym siebie Świadomość w kalejdoskopie myśli da mi siłe ważne sprawy chce pamiętać niech to bedzie mój przywilej ...niech to bedzie mój przywilej. To na tyle... 2x Nie płacz,nie ma co płakać trzeba być silnym podstawowy plan na życie mam to dom rodzinny. Ty masz swój cel nie zabiore Ci tego z tego miejsca życzę dziś wam wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGor111
Witam i pozdrawiam! Teksty » J » Jeden Osiem L » Wszystkiego najlepszego [ więcej dzwonków ] Teksty » J » Jeden Osiem L » Wszystkiego najlepszego Chcę mieć marzenia dążyć do ich spełnienia kwestia zrozumienia dla was są moje pragnienia Życie nas zmienia patrzymy na nie jak na karę patrzmy jak na dar zachowajmy w sobie wiarę Szlifujmy i odkryjmy w sobie talent nie planujmy za dużo by nie zostać tylko z planem Miejmy nadzieję bądźmy zawsze obiektywni patrzmy uważnie czasem krajobraz jest dziwny bądźmy lojalni wobec najbliższych nam osób pomagajmy sobie miejmy na życie swój sposób wierzmy w Boga chronmy wpojone wartości a w zgiełku beznadzieii odnajdziemy nić radości Życie to pościg szukaj w nim troche miłości pełnej poświęcenia 100% pewności troche godności samych dobrych wiadomości do celu nie po trupach w imie swojej stateczności Podstawowe wartosci: miłość,dom,rodzina,przyjaźń o tym nalęzy pamiętać tego się nie zapomina [...tego się nie zapomina] 2x Nie płacz,nie ma co płakać trzeba być silnym podstawowy plan na życie mam to dom rodzinny Ty masz swój cel nie zabiore Ci tego z tego miejsca życzę wam dziś wszystkiego najlepszego. Chcę widzieć świat samych pozytywnych wzorców natłoku ważnych spraw więcej wyciągnietych wniosków walcząc o niezależnośc chce przy sobie mieć najblizyszch Mając wsparcie w ich osobach pewnie ze wygram ten wyścig w pożadku ze soba byc kochać swoj spokoj otwarty umysł łzami nie naświetlic oczu W życiue mieć siłe nie zgubić tej siły po drodze takie jest życie że stąpa sie po kruchym lodzie Szczęście to bodziec ale nie za wszelką cenę Szczere odbicie w lustrze będę nazywał spełnieniem Chcą mi przeszkodzić a ja pokazuję wszystkim mam miłośc,mam szczerość mam wiare dla swych najbliższych Nie chce żałować i wspomnień zabardzo przesłodzić chce być szczęsliwy i o to mi w tym życiu chodzi Co bedzie jutro nie wiem nie chce żyć w... Dla siebie spokój po to by być pewnym siebie Świadomość w kalejdoskopie myśli da mi siłe ważne sprawy chce pamiętać niech to bedzie mój przywilej ...niech to bedzie mój przywilej. To na tyle... 2x Nie płacz,nie ma co płakać trzeba być silnym podstawowy plan na życie mam to dom rodzinny. Ty masz swój cel nie zabiore Ci tego z tego miejsca życzę dziś wam wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGor111
Samotna 50! W dniu Twojego święta Życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi I niech Cię otacza radość, a omija smutek Tego wszystkiego życzy Ci Igor 111🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGor111
Samotna 50! W dniu Twojego święta Życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi I niech Cię otacza radość, a omija smutek Tego wszystkiego życzy Ci Igor 111🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGor111
Samotna 50 ! W dniu Twojego święta Życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi I niech Cię otacza radość, a omija smutek Tego wszystkiego życzy Ci Igor🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo__ halo__
Lomatko! a coz to za dziwadlo ...ten topik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGor111
Samotna 50 ! W dniu Twojego święta Życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi I niech Cię otacza radość, a omija smutek Tego wszystkiego życzy Ci Igor🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo__ halo__
Lomatko! a coz to za dziwadlo ...ten topik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Dla Ciebie i dziwadlo:) A dla nie dla nas\" OAZA \":) \" Jednemu podoba się córka a drugiemu teściowa \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×