Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

- dobranoc Był sobie król Był sobie paź i była też królewna żyli wśród róż nie znali burz rzecz najzupełniej pewna Kochał ją król kochał ją paź kochali ją oboje i ona ich kochała też kochali się we troje Lecz srogi los okrutna śmierć w udziale im przypadła króla zjadł pies pazia zjadł kot królewnę myszka zjadła Lecz żeby ci nie było żal dziecino ukochana z cukru był król z piernika paź królewna z marcepana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor;) milo tu u Was - rozgoszcze sie troszeczke, a panizej tekst jedenj z moich ulubionych piosenek Michała Bajora Kochanie moje, kochanie Dobranoc, już jesteś senna I widzę twój cień na ścianie I noc jest taka wiosenna Jedyna moja na świecie Jakże wysławię twe imię Ty jesteś mi wodą w lecie I rękawicą w zimie Tyś szczęście moje wiosenne Zimowe lato niezmienne Lecz powiedz mi na dobranoc Wyszeptaj przez usta senne Z cóż to taka zapłata Ten raj przy tobie tak błogi Ty jesteś światłem świata I pieśnią mojej drogi I pieśnią mojej drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie moge polozyc sie bez pozegnania z Wami... Bywalam na wielu topikach, ale ten najbardziej przypadl mi do oka i serca... Piekne fotki alisarii widzialam tez juz nie raz i zawsze wkladalam je w albumik topikowy... lubie wracac do wspomien i z przyjemnoscia opowiadam Januszowi o piesku Alisarki i jej zadbanym ogrodzie... Polubilam ta dziewczyne od bardzo dawna i wpisy jej czytalam i czytam z zachwytem... Chcialabym miec taka wspaniala przyjaciolke... Alisario, pozdrawiam Ciebie i mocno caluje👄 Stajecie sie wszystkie memu sercu bliskie... I coraz chetniej tu wpadam... Jas obiecal mi pod choinke nowy komputer... Wtedy bede mogla wpadac czesciej i weselic sie z Wami.... Do jutra dziewczynki i chlopaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Jzabelko👄 Wykonawca: Shazza Tytuł: Kołysanka dla Ciebie Nocą, gdy śpisz kochanie, Nic się nie stanie przy Tobie jestem ja. Księżyc zagląda w okno, I pyta słodko co Ci się śni co gra? Kołysanka dla Ciebie, Moja smutna piosenka, Gra z mej duszy i serca, Czuję rytm. Kołysanka dla Ciebie, Do poduszki piosenka, Ukołysze nim zaśniesz, Słodko tak. W nocy, czujesz mój dotyk, Zamykasz oczy i jest już dobrze tak. W ciszy nikt nas nie słyszy, I tylko księżyc zna teraz sekret nasz. Kołysanka dla Ciebie, Moja smutna piosenka, Gra z mej duszy i serca, Czuję rytm. Kołysanka dla Ciebie, Do poduszki piosenka, Ukołysze nim zaśniesz, Słodko tak. (x2) Aaaaa....... Kołysanka dla Ciebie, Moja smutna piosenka, Gra z mej duszy i serca, Czuję rytm. Kołysanka dla Ciebie, Do poduszki piosenka, Ukołysze nim zaśniesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
A dla pzostalych pan... Psalm Adama i Ewy - Piotr Rubik Jabłko dawał Szatan Mówiąc: zjedz człowieku Bożym prawem pomiatając I do końca świata I na wieki wieków Pan Bóg wygnał ludzi z Raju Jabłko dawał Szatan Mówiąc: zjedz człowieku Bożym prawem pomiatając I do końca świata I na wieki wieków Pan Bóg wygnał ludzi z Raju Obiecał Ewie Pan Że będzie matką matek Obiecał Ewie Pan Że Mesjasz wstrząśnie światem Obiecał Ewie Pan Że przegra wojnę Szatan Obiecał Ewie Pan Że wróci z końcem świata Mężczyzna w znoju orze ziemię Po tym jak z Raju wyrzuceni Tę ziemię, z której Bóg go stworzył I w którą się po śmierci zmieni Kobieta w trudzie brzemienności Z płomykiem życia w ciele chodzi Bo Pan nakazał w swej mądrości W bólu jej dzieci zawsze rodzić Obiecał Ewie obiecał Pan Na granicy Raju Stoją Aniołowie Miecze płoną pod okryciem Strzec granicy mają Żeby żaden człowiek Nie wziął jabłka z drzewa życia Na granicy Raju Stoją Aniołowie Miecze płoną pod okryciem Strzec granicy mają Żeby żaden człowiek Nie wziął jabłka z drzewa życia Obiecał Ewie Pan Że będzie matką matek Obiecał Ewie Pan Że Mesjasz wstrząśnie światem Obiecał Ewie Pan Że przegra wojnę Szatan Obiecał Ewie Pan Że wróci z końcem świata Kobieta będzie pragnąć męża On za to - nad nią ma panować Mężczyzna w znojnych dni uprzęży Do kresu dni swych ma pracować Kobieta będzie pragnąć męża On za to - nad nią ma panować Mężczyzna w znojnych dni uprzęży Do kresu dni swych ma pracować Obiecał Ewie obiecał Pan Na granicy Raju Stoją Aniołowie Miecze płoną pod okryciem Strzec granicy mają Żeby żaden człowiek Nie wziął jabłka z drzewa życia Na granicy Raju Stoją Aniołowie Miecze płoną pod okryciem Strzec granicy mają Żeby żaden człowiek Nie wziął jabłka z drzewa życia Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tez sliczne
i A oni wierzyć w to nie chcieli - Piotr Rubik "...Jeżeli wam mówię o tym, co jest ziemskie a nie wierzycie, to jakże uwierzycie temu, co wam powiem o sprawach niebieskich?..." - Ewangelia wg św. Jana 3,12 Do kresu drogi każdy zmierza Bo w każdym z nas śmiertelna rana Łatwiej w Jezusa krzyż uwierzyć Niż w to, że zabić dał się za nas... Wciąż rozmieniając na pytania Boga - Człowieka, człek uparty Uwierzy w jego zmartwychwstanie Nie wierząc, że wstaniemy z martwych... A oni wierzyć w to nie chcieli Co im o sprawach ziemskich prawił Jakże uwierzyć, więc by mieli Gdyby rzekł o niebieskiej sprawie... Dukając dzień po dniu pacierze Z " Wierzę w jednego" w pierwszym rzędzie Łatwiej człekowi w kres uwierzyć Niż w to, że coś po śmierci będzie... A oni wierzyć w to nie chcieli Co im o sprawach ziemskich prawił Jakże uwierzyć, więc by mieli Gdyby rzekł o niebieskiej sprawie... autor słów utworu: Zbigniew Książek kompozytor: Piotr Rubik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Ja tez zycze milych snow... Czytalam naprawde fajny topik:) Jutro tez wpadne na kartoflane placki:-D Zauwazylam, ze nawet flirt sie tu szykuje... Jasiek miy czlowiek... Fotki super! Oaza tez mi sie bardzo podoba... pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ten topik kwitnie
Ale ten topik kwitnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ten topik kwitnie
Tez mi sie tu podoba.... XL fajne spiochy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 48
dzień Dobry! Kochane panie dzisiaj mam 2 randkę z Bożenka:) Ale mam jakąś tremę .... W młodości bylem bardziej odważny do kobiet... Nie wiem czy wypada oprócz kwiatka podarować jej właśnie t to nagranie M. BAJORA Jest cudowne... Kasiulkka33 dziękuję za tak piękne wejście na topik tak wspaniałym początkiem... Teledysk super🌼 Pogoda u mnie deszczowa:) JA DESZCZ TEZ LUBIE:-D » Czerwone Gitary » Ciągle pada Ciągle pada! Asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby, Mokre niebo się opuszcza coraz niżej, żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie. A ja? A ja chodzę desperacko i na przekór wszystkim moknę, Patrzę w niebo, chwytam w usta deszczu krople, patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic. Ciągle pada! Ludzie biegną, bo się bardzo boją deszczu, Stoją w bramie, ledwie się w tej bramie mieszcząc, ludzie skaczą przez kałuże na swej drodze. A ja? A ja chodzę, nie przejmując się ulewą ani spiesząc, Czując jak mi krople deszczu usta pieszczą, ze złożonym parasolem idę pieszo, o tak! Ciągle pada, alejkami już strumienie wody płyną, Jakaś para się okryła peleryną, przyglądając się jak mokną bzy w ogrodzie. A ja? A ja chodzę w strugach wody, ale z czołem podniesionym, Żadna siła mnie nie zmusza i nie goni, idę niby zwiastun burzy z kwiatkiem w dłoni, o tak. Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa, Potem zaczął deszcz ulewny siec z ukosa, liście klonu się zatrzęsły w wielkiej trwodze. A ja? A ja chodzę i niestraszna mi wichura ni ulewa, Ani piorun, który trafił obok drzewa, słucham wiatru, który wciąż inaczej śpiewa. Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa... który wciąż inaczej śpiewa. A ja? A ja chodzę desperacko i na przekór... patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Witam W W P I P B W !( Witam wszystkie panie i panów bez wyjątku):-D Ja od dzisiaj będę posługiwała się tym skrótem... Witam Kasiunie:) nie znałam tak pięknych piosenek M . BAJORA... Jacku Zycze powodzenia .... Parze kawę kto ma ochotę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Halo! W P I P W B W :-D Dzień dobry, dobry dzień! muz. Adam Zander, sł. Anna Bernat Najpierw kołdra i poduszka Cicho szepczą mi do uszka, Potem zegar mój tik-tak, Od poranka mówi tak: Ref: Dzień dobry, dobry dzień Dzień dobry – pora wstać, Dzień dobry, słońce chce Już z tobą w piłkę grać! Dzień dobry, dobry dzień, Więc rusz się słoniu, rusz Pora uśmiechnąć się, bo słońce Czeka już! Tańczy mucha wokół lampy, Tańczą kwiaty na firance, Nawet misie budzą mnie Mruczą, chociaż jeszcze śpię: Ref: Dzień dobry, dobry dzień Dzień dobry – pora wstać, Dzień dobry, słońce chce Już z tobą w piłkę grać! Skrzypi szafa już od rana, Bardzo jest zdenerwowana, Nawet mój drewniany stół, Ryczy do mnie niczym wół: Ref: Dzień dobry, dobry dzień Dzień dobry – pora wstać, Dzień dobry, słońce chce Już z tobą w piłkę grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
NIESMIALA, dzieki za kawke :-D Za oknem deszcz... Czerwone Gitary - DESZCZ,JESIENNY DESZCZ DESZCZ,JESIENNY DESZCZ SMUTNE PIEŚNI GRA, MOKNĄ NA NIM KARABINY, HEŁMY KRYJE RDZA. MOKNĄ NA NIM KARABINY, HELMY KRYJE RDZA. NIEŚ PO ROSIE W DAL, W ZAPŁAKANY ŚWIAT. PRZEMOCZONE POD PLECAKIEM, OSIEMNAŚCIE LAT. PRZEMOCZONE POD PLECAKIEM, OSIEMNAŚCIE LAT. DESZCZ,JESIENNY DESZCZ, BĘBNI W HEŁMU STAL. IDZIESZ,MŁODY ŻOŁNIERZYKU, GDZIEŚ W NIEZNANĄ DAL. IDZIESZ,MŁODY ŻOŁNIERZYKU , GDZIEŚ W NIEZNANĄ DAL. MOŻE JEDNAK BÓG, DA,ŻE WRÓCISZ ZNÓW. BĘDZIESZ TULIŁ JASNĄ GŁÓWKĘ , MIŁEJ SWEJ DO SNU. BĘDZIESZ TULIŁ JASNĄ GŁÓWKĘ, MIŁEJ SWEJ DO SNU. DESZCZ,JESIENNY DESZCZ, SMUTNE PIEŚNI GRA. MOKNĄ NA NIM KARABINY, HEŁMY KRYJE RDZA. MOKNĄ NA NIM KARABINY, HEŁMY KRYJE RDZA. NIEŚ PO ROSIE W DAL, W ZAPŁAKANY ŚWIAT. PRZEMOCZONE POD PLECAKIEM, OSIEMNAŚCIE LAT. PRZEMOCZONE POD PLECAKIEM, OSIEMNAŚCIE LAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Listeczku! Dziękujemy my równo się podzielimy :-C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Dziękujemy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×