Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Xl
Dzieki Ruda, lobie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala i ruda
Mam na imie GOSKA OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam W P I P B W! My wiemy o co chodzi... A kto ma problem nich pyta:-D ? Dziekuje za placuszki Wiosence i Listeczkowi... Musze przyznac, ze goscinne jestescie... Jak cos sama upieke to tez Was poczestuje, ale ja z braku czasy i sporych nieumiejetnosci przewaznie wszystko wygodnie kupuje...hi hi ! Alisario dziekuje za te cudowne fotosiki, jestem pod wrazeniem, ale ta Twoja wnusia ma talent, te zdjecia wygladaja jak pocztowki imieninowe... Moje gratulacje, musisz miec dobra cyfrowke ? :-D Panowiei na topiku zachowuja sie szarmancko, jak na pzawdziwych dzentelmenow przystalo.. Widze kwiaty i piosenki piekne wiersze... Tak trzymac chlopcy... Alu, dzieki, ze znajdujesz dla nas czas...👄 Tak jak wielu z Was i mnie one wiaza sie z latami beztroski... Zaczynajac ten topik, nie zywilam duzej nadziei , ze on bedzie owocowal... Mysle, ze tak naprawde byla to mysl Sary 56 i to wlasnie ona wyszukala to zyciowe MOTTO! \" Śmiej się wśród ludzi Płacz tylko w ukryciu, bądź lekka w tańcu lecz nigdy w życiu.\" Tym mottem zakoncze i pozegnam sie z Wami zyczac wystkim Milego weekendu... Przystojniak juz czeka, jedziemy do znajomych, wrocimy napewno pozno wiec powiem juz DOBRANOC KOLEZANKI I KOLEDZY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
„Jesienne zmiany” Joanna Guściora Ale zmiany, wielkie zmiany Oprócz liści lecą z drzew kasztany. Dąb pogubił w czapeczkach Ŝołędzie, Jarzębina niedługo jeszcze korale mieć będzie. Tylko iglaki nie poddają się zmianom Zachowują igły, zielone zostają. Wiatr szyszki dojrzałe im strąca Poza tym nietknięte wznoszą się do słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Witaj Jzabelko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Witam Was chlopaki milo , ze wpadacie do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Mozesz napisac z jakiego okregu Polski pochodzisz, czy to jest tajemnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Ja mieszkam 120 km od Warszawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Ja mieszkam niedaleko Opola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
To mieszkacie w pieknych miejscach, czesto jezdze do Opola mam tam rodzinke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
przepraszam kolezanka dzwini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
hahaha ! Moze sie przestraszyla , ze ja pytaniamy atakujemy.. ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
OJ, wesolo tu z Panami wesolutko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W B W Jestem dzis bardzo zajeta ... Ale moze uda mi sie wpasc pozniej, to powiem Wam co z Jaskiem robilismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Jesień idzie Raz staruszek, spacerując w lesie, Ujrzał listek przywiędły i blady I pomyślał: -Znowu idzie jesień, Jesień idzie, nie ma na to rady! I podreptał do chaty po dróżce, I oznajmił, stanąwszy przed chatą, Swojej żonie, tak samo staruszce: -Jesień idzie, nie ma rady na to! A staruszka zmartwiła się szczerze, Zamachnęła rękami obiema: -Musisz zacząć chodzić w pulowerze. Jesień idzie, rady na to nie ma! Może zrobić się chłodno już jutro Lub pojutrze, a może za tydzień? Trzeba będzie wyjść z kufra futro, Nie ma rady, jesień, jesień idzie! A był sierpień. Pogoda prześliczna. Wszystko w złocie trwało i w zieleni, Prócz staruszków nikt chyba nie myślał O mającej nastąpić jesieni. Ale cóż, oni żyli najdłużej. Mieli swoje staruszkowe zasady I wiedzieli, że prędzej czy później - Jesień przyjdzie. Nie ma na to rady. Andrzej Waligórski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xl
Piekny ten wiesz Wiosenko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho! Widze, ze bawicie tu często ! Czytałam topik i się naśmiałam... Złota jesień dobrze zauważyła, ze nasi panowie to 100 % dżentelmeni... Popieram to z cala stanowczością... Teledyski piękne podobają mi się bardzo, wiersze oddają kolorystykę jesienna... Dziewczyny pieką placki i parzą kawusie,na kwiaty Alisari nie mogłam się napatrzeć... Ja muszę sobie tez kopić jakąś cyfrówkę to będę fotki trzaskać... Tylko kiedy uzbieram tyle kasy ?! Gotuje teraz gulasz wołowy, to będę miała jutro szybko obiadek... Tylko obiorę ziemniaczki i zorbie suruweczke z buraczków... Zaraz wrócę tylko zajrzę do gulaszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Jarzebinko witam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Ja jutro na obiad zrobie rosolek... Mam dorodnego kurczaka:-D I przrpadam za rosolkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×