Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny60
Skad wracasz taki wesoly? - Z dworca, odprowadzalem tesciowa... - A dlaczego masz takie brudne rece? - Bo z radosci poklepalem lokomotywe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Bo się stale do mojego małżeństwa wtrącała... Przez nią jestem teraz sam:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia38
Ja się ciasta najadłam, dziękuje spadam na film:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dobry wieczór! Ja tez poczęstuje się kawałkiem ciasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
bardzo smaczne :) Dziękuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waterlily
60 siatko, ciesze się ze Ci smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarenkowa kolezanka
Ciacho Super:-D Poczytałam.... Aliiss wzruszające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarenkowa kolezanka
Twardowski Jan - Różne samotości Przyszedłem ci podziękować za samotności różne za taką gdy nie ma nikogo lub gdy się razem płacze i taką że niby dobrze ale zupełnie inaczej za najbliższą kiedy nic nie wiadomo i taką że wiem po cichu ale nie powiem nikomu za taką kiedy się kocha i taką kiedy się wierzy że szczęście się połamało bo mnie się nie należy jest samotnością wiadomość list dworzec pusty milczenie pieniądz genialnie chory minuty jak ciężkie kamienie czas zawsze szczery bo każe iść dalej i prędzej mogą być nawet nią włosy których dotknęły ręce są samotności różne na ziemi w piekle w niebie tak rozmaite że jedna ta co prowadzi do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mówisz Nie płacz w liście nie pisz że los ciebie kopnął nic ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno odetchnij popatrz spadają z obłoków małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia a od zwykłych rzeczy naucz się spokoju i zapomnij ze jesteś gdy mówisz że kochasz J.Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Mickiewicz Adam Dobranoc! już dziś więcej nie będziem bawili, Niech snu anioł modrymi skrzydły cię otoczy, Dobranoc! niech odpoczną po łzach twoje oczy, Dobranoc! niech się serce pokojem zasili. Dobranoc! z każdej ze mną przemówionej chwili Niech zostanie dźwięk jakiś cichy i uroczy, Niechaj gra w twoim uchu, a gdy myśl zamroczy, Niech się mój obraz sennym źrenicom przymili. Dobranoc! obróć jeszcze raz na mnie oczęta, Pozwól lica. - Dobranoc! - Chcesz na sługi klasnąć? Daj mi pierś ucałować. - Dobranoc! zapięta. - Dobranoc! już uciekłaś i drzwi chcesz zatrzasnąć. Dobranoc ci przez klamkę - niestety! zamknięta! Powtarzając: dobranoc! nie dałbym ci zasnąć. Słodkich snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hase 43
a oto moj wiersz jesien nikt jeszcze nie wie ,ze nadchodzi zima w polnocnych lasach szumia o tym klony pod szarym niebem kwiaty umieraja stada jaskolek w inne leca strony jesien juz przyszla i zlotem haftuje liscie i kwiaty w kolorach czerwieni w ciemne wieczory szary dym sie snuje nostalgia z dymem snuje sie po ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Ja tez juz jestem:) 21:15 bylismy w domu, fajnie bylo ja gotowalam, Jas zakupy robil , wnuczek wyzdrowial, ale do domu nie chcial nas puscic, jak my cos o powrocie zaczynalismy to zaraz mial bol glowy...:-D Widze, ze ciasta wspaniale tu byly ho, ho ho:-D Ale tu sobie ucztowaliscie, no i dobrze wirtualnie nie musimy sobie odmawiac niczego:-D Jutro jade na grob mojej siostry... Pieknych zniczy kupilismy w Warszawie... Kwiaty kupie po niedzieli nie zapowiadaja mrozow to na balkonie nie zmarzna... Pozdrawiam Was wszystkie goraco i jeszcze troszke poczytam... Juz pozno a nam sie wcale nie chce spac, czerwone wino z Jaskiem saczyc bedziemy do bialego dnia....:-D Zaspiewalam mu bo podal mi wlasnie lampke czerwonego wina... Kochany chlopak, mowi , ze to na dodre krazenie :-D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ pyszności serwujecie.Podjem troszke,ponoć w tym wieku jeszcze uchodzi na sucho nocne obżarstwo...hihi A tak naprawdę to tu zawsze UCZTA jest,nie tylko dla ciała ale i dla ducha-co dla mnie najważniejsze. Dobranoc ,kotki na noc http://oak.rpg.pl/~zaq/pic/kotki-romantyczne.jpg :-) Dla wszystkich bywalców i wpadalskich ❤️ Jesteście :classic_cool: Do poczytania jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hase 43
ciesze sie wiosenko ze ci sie podobalo mam niesmiala nadzieje zasluzylam na lampke wina bo lubie jakie to winko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Ja się napije Wiosenko kochana!!! Ciesze się , ze już jesteś Ty masz poczucie humorku:-D Zupełnie jak ja[ usta] Moze twój Jaś będzie zazdrosny, ale to buziaczek wirtualny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Mnie się tez twój wiersz bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Dzika różo! Parka piękna:-D Spij słodko różyczko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie jesteś Wiosenko, tęskniłam za Toba:) I winko wypije chętnie, Jaś ma racie to pomaga krążeniu... Zycze Wam i wszystkim bywalcom Oazy milej i spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W noc jesienną, w noc deszczową padło pierwsze smutne słowo, pierwszy znak, że już skończyło się… Płacze niebo gdzieś daleko i tak męczą i tak pieką łzy gorące pod powieką… Wiatr zajęczał głośniej i potężniej i żałośniej – lecą zwiędłe liście z mokrych drzew. Noc jest smutna, noc deszczowa a my więcej ani słowa, tylko w skroniach młotem wali krew (Jesienne tango) napisał młody poeta Jerzy Jurandot:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dobranoc Uliczkę znam w Barcelonie Pachnącą kwiatem jabłoni Bardzo lubię chodzić po niej Gdy już mnie znuży śródmieścia gwar Tam kroki własne me słyszę I wiatr, jak liśćmi kołysze Zresztą nic nie mąci ciszy Uliczki mojej, w tem tkwi jej czar Boże, jakie dawne to czasy Kiedym tu codziennie przychodziła By się spotkać w tajemnicy Gdzieś za rogiem tej ulicy Z pierwszym panem moim snów Tylko jabłoń to widziała Ilem się nacałowała Nie żałując czułych słów 1929, drugie wydanie Okładki nut tanga „Callecita de mi barrio” wydanych w Buenos Aires słowa: Enrique P. Maroni muzyka: Alberto N. Laporte i Otelo Gasparini Bo kochałam jak już nigdy potem Z całej duszy i całą serca mocą Radością wiosny i młodych lat polotem Lecz niestety wszystko ma kres Dziś przychodzę po wspomnienia dawne Pod tę jabłoń, co szumem swym mówi Że przeżyłam w jej cieniu Chwil wiele tak pięknych Że teraz nie szkoda łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×