Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny60
ha ha ha ! Ja mam zawsze szczęście:-D Pycha Wiosenko to Twoje ciasto, Pieczesz tak dobrze jak moja mama.-D kupiłem sobie buty ocieplane , koszule i nowy krawat, już się pomału szykuje do tych potańcówek Andrzejkowych.o ktorych wczoraj wspominała Złota nasza jesień... Tym bardziej ze nazywam się od urodzenia Andrzej:-D Kubuś Puchatek i Prosiaczek płyną kajakiem. Nagle Puchatek uderzył wiosłem Prosiaczka. - Za co, Puchatku? - pyta Prosiaczek - A bo wy świnie zawsze coś knujecie! Małgosia opowiada mamie w wycieczce: -I wtedy Jasio kazał mi wejść na drzewo... -Pewnie chciał podejrzeć twoje figi? -Taka głupia to ja nie jestem. Wcześniej je zdjęłam! -Mamo, kto to jest kochanek? -Kochanek, córeczko, to tak jak mąż. Tylko, że on nie zmywa naczyń. Na dyskotece zgasło światło, nagle słychać rozmowę. - O jak ty pięknie tańczysz - Ty też - Jak ty pięknie całujesz - Ty też - Ja mam na imię Darek - O Boże, ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Rozmawia dziennikarz ze znanym rabusiem: - Jakie jest pana największe marzenie? - Obrobić bank i zostawić odciski palców teściowej... Ulicami miasta ucieka w popłochu starsza kobieta, a za nią biegnie mężczyzna i bije ją deską po plecach. Zatrzymuje go siłą przechodzień i krzyczy: - Co pan robi tej biednej kobiecie?! - To nie jest kobieta, to moja teściowa. - To kantem ją pan walnij, kantem! :-D Rozmawia dziennikarz ze znanym rabusiem: - Jakie jest pana największe marzenie? - Obrobić bank i zostawić odciski palców teściowej... :-D Ulicami miasta ucieka w popłochu starsza kobieta, a za nią biegnie mężczyzna i bije ją deską po plecach. Zatrzymuje go siłą przechodzień i krzyczy: - Co pan robi tej biednej kobiecie?! - To nie jest kobieta, to moja teściowa. - To kantem ją pan walnij, kantem! Zaraz "M Jak miłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Sorry! Jak babcie kocham nie wiem jak do tego doszło...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam wcześniej do Was przyjść ale bardzo tęskniłam później pooglądałam jak oni tańczą na lodzie wczoraj nie widziałam jestem pełna podziwu dla Nich, ja również lubię potańczyć, długa suknia, szpilki, parkiet no i oczywiście wysoki partner. Ale się rozmarzyłam. To chyba ta pogoda za oknem, i Wasze piękne wiersze,, stronki no i to ciasto z wiśniami, Złota jesień dziękuję, że tak o nas dbasz z tymi pysznościami. ❤️ ❤️ Przesyłam stronkę dlla wszystkich http://mirpralat.neostrada.pl/jesien09/j09.html Do zobaczenia jutro coś mi komputer nawala 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Rozczarowana, ja tez lubię bardzo tańczyć i jestem wysoki tylko troszku latek dożo bo już cala kopa.. Ale wirtualnie w Andrzejkowa noc z tobą pierwszą zatańczę:-D Tak ślicznie o tańcu napisałaś:-D Dzika Różo,naprawdę magiczne te fotki.... http://www.taniec.krakow.pl/grafika/aktt_01.jpg http://www.kobieta.byc.pl/graphics/taniec%20z%20gwiazdami1_45d5657cd302f.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Gałczyński Konstanty Ildefons, Gdybym miał jedenaście kapeluszy Gdybym miał jedenaście kapeluszy, pierwszy schowałbym w szafie, żeby się nie kurzył. Drugi nadałbym przez pocztę w postaci paczki. Trzeci byłby na drobnostki i drobiażdżki. Czwartego używałbym wyłącznie do sztuk magicznych et cetera Piąty zamiast klosza, do przykrywania sera. Szósty kapelusz - dla Jadwisi. Siódmy bym powiesił. Niech wisi. Ósmy przerobiłbym na nastrojowy abażurek. W dziewiątym hodowałbym jeża lub coś z zoologii w ogóle. Co do dziesiątego, to jeszcze nie mam pomysłu: A jedenasty kapelusz porwałby mi wiatr nad Wisłą. Bo powiedziała o mnie jedna poetka z Krakowa: "To głowa nie do kapeluszy! To taka posągowa głowa!" ******* http://gastronomik.no-ip.org/warsztat/zdjecia/delicje.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!W B W Jestem tuz w domku i wpadłam się z wami przywitać! Brakowało mi waszych wpisów i Oazy... Czytałam już wiersze, opowiadania, piękne bajki, obejrzałam śliczne fotki a teraz słucham piosenek , zajadając kawal torta od Samotnego popijając Wiosenki cytrynową herbatkę... I jak mi dobrze tu z Wami... Acha, jeszcze posmialam się z dowcipów i żarcików dostarczonych na topik.. Pozdrawiam nowe panie i panów milo, ze nasza oaza się tak rozrasta... Czytałam , ze będą tance i hulanki w Andrzejkowe Święto, ciesze się już na te taneczne układy ... A tańczyć bardzo lubie... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Bo cala Oaza to jedna rodzina:-D ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Bayer Full - Bo Wszyscy Polacy Wieczorem, wieczorem, kiedy gwiazdy mocno lśnią Wieczorem, wieczorem zaśpiewajmy razem song Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina Starszy czy młodszy , chłopak czy dziewczyna Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina Starszy czy młodszy , chłopak czy dziewczyna Hej , hej bawmy się, hej, hej śmiejmy się Hej , hej bawmy się, hej, hej śmiejmy się Nocą, nocą gdy po pracy w domu śpisz Nocą, nocą każdy ma szczęśliwe sny Bo wszyscy Polacy ... A rano, a rano kiedy słońce jeszcze śpi To wtedy, to wtedy zaśpiewamy ja i ty Bo wszyscy Polacy ... A kiedy, a kiedy z Polski wyjechałeś gdzieś To nawet po latach my rozpoznamy się Bo wszyscy Polacy .. Hej , hej bawmy się, hej, hej śmiejmy się Hej , hej bawmy się, hej, hej śmiejmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Witaj Granatku dawno nie widziany👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dziękuje czuje się już znacznie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wiadomość, ciesze się bardzo:) A co słychać u nieśmiałej, coś ostatnio mało jej wpisów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Nic mi ie wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Zagraj coś nam 60 siatko wesołego:-D Witaj Granat❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ok Poszukam..:_D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
ZABRAŁAŚ SERCE MOJE Na dworze burza hula I leje leje deszcz Tęsknota mnie otula I ciebie miły też Zabrałeś serce moje Zabrałaś moje sny I tylko zostawiłeś Te łzy gorące łzy A mnie tak szkoda lata I szkoda tamtych dni I szkoda poematów I ciebie szkoda mi Zabrałeś serce moje... Już wiele lat minęło Od tamtych pięknych dni A echo dawnych wspomnień Wciąż w moim sercu tkwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
śpiewajcie ze mną W bw...:-D CYGAŃSKA GITARA Na dancingu tańczą goście Cygan na gitarze gra Otwarł serce swe na oścież Z ust melodia płynie ta Pod niebem chciałbym spać Z taborem chciałbym iść Lecz gościom muszę grać Co noc-jak dziś Patrzą goście na Cygana Podziwiają jego grę A on szepce: Ukochana Jak ja bardzo kocham cię Ty odjechałaś w świat Z tobą cygańska brać A ja zostałem sam I muszę grać. Ach któż go zrozumieć zdoła Jego smutek jego żal Goście bawią się dookoła A on wciąż spogląda w dal O łkaj gitaro łkaj Płacz tak jak płaczę ja Serdecznym bólem łkaj Żałośnie łkaj. Na dancingu gwar już ucichł Goście już rozeszli się Cygan swą gitarę rzucił I pomyślał; Iść czy nie I dokąd ja mam iść Co z sobą robić mam Jeśli na świecie już Zostałem sam. Zrozumiała płacz gitara Zakwiliła skargę swą Zajęczała rozżalona Gdy wypadła jemu z rąk I nikt nie słyszał już Cygańskich skarg i łez Cygan na zawsze znikł Gitara też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Ha ha ha ! Super ja kocham te piosenki , jesteś wspaniała👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
samotny...:-D FAJNY CHŁOP Fajny chłop z niego był, Ino gorzała pił. Teraz już go ni ma, Przykryła go ziemia. A jo mu godołem, godołem, Godołem, pieronie nie pij ! A on durch pił. Fajny chłop z niego był, Ino wciąż "sporty" ćmił Teraz już go ni ma, Przykryła go ziemia. A jo mu godołem, godołem, Godołem, pierunie nie kurz ! A on durch ćmił. Fajny chłop z niego był, Ino wciąż baba bił Teraz go już ni ma, Przykryła go ziemia. A jo mu godołem, godołem, Godołem, pieronie nie bij A on durch bił !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Ha h a ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
GRAJ PIĘKNY CYGANIE Każdy znał i kochał ją Jak własną córkę swą Szumiał jej cyganów śpiew Pod namiotem z drzew A gdy na Prymasa znak Tańczyła wolny ptak Usta śmiały się i drżały Prosząc tak Graj piękny cyganie , piosenkę z przed lat Z przeszłości niech wstanie , kochania świat Graj dla mnie jedynie , jak gdyby we śnie Melodia twa płynie , kołysząc mnie Daj z siebie wszystko dziś ,co w sercu masz I o tym jednym myśl , że dla mnie grasz Nim świt blady wstanie , do nieba go wznieś Graj piękny cyganie , miłosną pieśń Aż z obozu znikła raz , i porzuciła nas Wielkie miasta , wielki świat , nocą mam ją skraść Dziś swój własny pałac ma , i wielka pani ta Woła z pańska gdy cygańska buda gra Graj piękny cyganie , piosenkę z przed lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
NASZ PAMIĘTNIK Słowa i muzyka: Andrzej Sikorowski Kiedy na jesień nie ma rady Nic tylko usiąść i zatęsknić Wtedy wyjmuję z dna szuflady Najstarszy szkolny swój pamiętnik Dotykam rogów z sekretami Których nie wolno za nic ruszyć I łączę twarze z imionami Zapisanymi w kącie duszy Gdzie ich po świecie wszystkich rozwiało Ilu do dzisiaj ma byczą minę Czy się udało czy się udało Szczęcie wydusić niby cytrynę Co z tych dzieciaków dzisiaj zostało I co tam robią w najdalszej dali Czy się udało czy się udało Pamiętać zawsze jak obiecali A kiedy jesień dookoła Zapala drzewa pańskim gestem To mam ochotę głośno wołać Że tutaj czekam że tu jestem Że jeśli też potrafią tęsknić Za czasem który skryła mgła To niech popatrzą w swój pamiętnik Jak jedna Anka z trzeciej A Gdzie ich po świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
ok !:-D chetnie się napije:-D CZERWONE KORALE Słowa i muzyka: Brathank Czerwone korale, czerwone niczym wino Korale z polnej jarzębiny i łzy dziewczyny I wielkie łzy Z miasta płaszcz i korale me On pochwalił i rzekł, że ze mną zatańczyć chce Jego dżins i mej bluzki biel Zwarły się w tangu wnet we włosy miał wtarty żel Potem mnie na wycieczkę wziął I na wycieczce tej mą bieluśką bluzkę zmiął Wszyscy mi zazdrościli tam Gdy wróciłam i gdy w pomiętej bluzeczce szłam Czerwone korale, czerwone niczym wino Korale z polnej jarzębiny i łzy dziewczyny I wielkie łzy Wczoraj też na tych tańcach był A na włosach mu żel, jak srebrzysty księżyc lśnił Tyle że z Kryśką cały czas Tańczył a w stronę mą, nie spojrzał ni jeden raz Z innym zatańczę gdy Z tą Kryśką będziesz ty A potem czemu nie?! Niech inny bluzkę mnie La laj laj laj laj laj La laj laj laj laj laj La laj laj laj laj laj La laj laj laj laj laj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×