Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Ja tak po cichutku pije już trzecia lampkę :-D tak mi smakuje to czerwone winko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam piosenkę:-D MARIANKA Marianka Raz o północy Spotkała chłopca takiego, który miał czarne oczy. Czarne miał oczy Słodkie usteczka Od pierwszej chwili wejrzenia Kochała go dzieweczka. Tak go kochała Listy pisała Przyjdź o dziewiątej na wieczór Ja będę tu czekała Tak się lubili Tak się kochali A szkoda, memu Jankowi Do wojska iść kazali A Janek poszedł Kapralem został Za to, że dobrze wojował Trzy kule w piersi dostał A Mariananka Gdy wieść dostała Padła na ziemię omdlona Janku, jam cię kochała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Pij, pij braciszku pij na starość torba i kij .... halala:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
ja tez lubie :-D MARIANKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
A gdzieżbym śmiał:-D 60 siatko, aleś granatka odwaliła ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Dziewczynki ktoś do mnie dzwoni spadam... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 siatko, ja tez już się pożegnam[usta} Dziękuje za wspaniały wieczór nawet mi się nie śniło , ze tak se przy Sobotce sobie wypije:-D Dobranoc oazo do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
dobranoc👄 Ale tu wesolutko było👄 ŻYCIE JEST NOWELĄ Jak "Pory roku" Vivaldiego Zmienia się światło w twoich oczach Powiedz mi życie coś miłego Nie pędź tak, proszę, daj odpocząć Życie , życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć Wczoraj biały, biały welon Jutro białe, białe włosy Życie , życie jest nowelą Raz przyjazną a raz wrogą Czasem chcesz się pożalić, ale nie masz do kogo Każda rodzina jest jak drzewo Łamie się chwieje, czas je zmienia Jak w "Porach roku" Vivaldiego Szczypta zachwytu, łyk cierpienia Życie , życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć Wczoraj biały, biały welon Jutro białe, białe włosy Życie , życie jest nowelą Co wciąga jak rzeka Chciałbyś dziś znać przyszłość Lecz musisz poczekać Życie , życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć Wczoraj biały, biały welon Jutro białe, białe włosy Życie , życie jest nowelą Co wciąga jak rzeka Chciałbyś dziś znać przyszłość Lecz musisz poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Co za zbieg okoliczności u mnie tez telefon dzwonił?..:-D Dobranoc W B W 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janna. W
Ale tu się działo dzisiaj:) Lubie Was 👄 Wina tez na wasze zdrowie wypiłam... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle wpadłam świeczki pogasić...:-D Wiecie co , ale na ciorta się połakomiłam tak smakowicie wyglądał...A i łyk winka czerwonego siorbnęłam fajny z tego naszego wesołka chłop taki jak to mówią do tańca i do różańca.:D A ta nasza 60 siatka to morowa babka :-D Ale już oczy mi się zamykają miłych snów:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXXL.
LUBIE TEN WSPANIAŁY TOPIK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całą Oazę. Samotny dziekuję za zaproszenie do tańca. Każdemy z nas przybywa ale wiesz jak to jest oj boli mnie noga w biodrze, ale tańcowac mogę. Sukienke juz znalazłam http://www.swiat-tapet.pl/data/media/3/anime%20(15).jpg ale gdzie te szpilki. Pewnie na dnie w szufladzie. Ale wyjmnę. Zapraszam wszystkich na parkiet Samotny damy radę, prawda? http://www.etaniec.com/story.php?title=Krystian_Radziejowski__Sylwia_Maczek_-_samba Dzięki za wspaniałe widoki, piosenki, kawały. Chce się z Wami żyć. 🌻. Życzę wszystkim wspaniałej niedzieli do usłyszenia ❤️ PS Złota jesien czym dzis na podwieczorek nas poczęstujesz? Uwielbiamy z Tobą podwieczorki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry szepnę cichutko....❤️ W końcu to niedziela, jeszcze chcecie odespać :) Wczoraj hulanki, swawole...pieknie, pieknie :D:D:D Cieszę się ogromnie, że zastaję Was w dobrym humorze. Iw takiej radości wewnętrznej. I że wciąż wracaie do naszego sekretnego miejsca ...Oazy spokoju :) Imieniny minęły, dziekuję Złota za życzenia 👄. Nie zdołałam już zajrzeć póżniej, niestety. Goście póżno opuścili dom, zatem gościna się chyba udała. A ja padłam zmęczona. Choć tak mnie jeszcze ostatkiem sił korciło, żeby choc książkę do poduszki poczytać...Nic z tego. Morfeusz objęciami swymi ogarnął i zabrał w błogą nicość :) Dzis mam chwilkę spokoju, chłopcy wyruszyli do Kościoła, ja zaraz szykuję im sniadanko. A potem musze trochę się pouczyć. Ale dziś taki dzień...chyba spokojny :) Łany traw kołyszących się na wietrze Trącające delikatnie polne rośliny Tańczące dostojnie wydając w powietrze Woń by zabłysły oczy dziewczyny Iść razem trącać zioła stopami Strząsać krople porannej rosy Niech czar pląsa dziś z nami Niech tańczą z nimi Twe włosy Patrz czterolistna koniczyna Wtopiona w bezmiar radości Szczęśliwi ja i moja dziewczyna Tym wszystkim tyś moja miłości Rozbudzasz me zmysły aż myśli szaleją Słyszę trel ptaka i echa nawoływanie Serce i dusza w niebiosa się śmieją Tyś mi pokarmem kochanie W oczach Twych ogień czarowne spojrzenie W nich blask zabójczy wschodzącego słońca Patrz pal zniewalaj tyś me marzenie Tyś straszną siłą jak rzeka rwąca Powstrzymasz wszystkie smutki i lęki Uzbroisz mnie w piękno nieziemską siłę Bez ciebie życie to potworne męki Twoją miłością się zauroczyłem. ------------------------------------------------------- Moja nadzieja ma kolor niebieski - - - ile razy jeszcze będę próbowała sklejać ten kubek niebieski coraz więcej na nim rys coraz więcej wody z niego wycieka a kiedyś zaparzałam w nim czułe słowa doprawiałam szczyptą kardamonu cieple wieczory słodkim mlekiem dopełniałam powolne pieszczoty teraz gromadzi się w nim kurz http://www.fotoplatforma.pl/fotografia/pl/2371/ ----------------------------------------------------- http://fotogalerie.pl/fotka/2741901193066058s1,krecik1988,kolorowo-mi-).htm http://fotogalerie.pl/fotka/2741901193331818s1,krecik1988,..htm http://fotogalerie.pl/fotka/2741901192994676s1,loki69,A-po-szybach-plyna-lzy.JPG.htm http://fotogalerie.pl/fotka/2739711160915422484,meteora,hubowe-schody.htm Rozczuliłam sie jak oglądałam....Tak tu cicho i spokojnie...Pikne obrazy tylko...Włączę muzykę cichutko... Jaki tu spokój na na na na....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Witam! Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milej niedzieli.. Ja zaraz jadę do polskiego kosciola. pomodlę się i za was wszystkich :) Rozczarowanie,naturalnie umowa stoi , ciesze się , te nie odmówiłaś mi 1 tańca❤️ Zresztą pobawimy się wszyscy...:-D Oj będzie się działo, słoneczko Ciebie tez choć parę razy okręcę... A teraz bez śmiechu, ucz się słoneczko ucz a my będziemy za ciebie kciuki trzymać... o tak:-D http://brzeczol.blox.pl/resource/kciuk2.gif to mały zart tak:) thttp://www.lo.slupca.com.pl/resources/photo/text-210/1.jpgzazt Pozdrawiam Wbw pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane moje młodsze i starsze przyjaciółki! Napisze, ze jestem pod wrażeniem jak pięknie prowadzicie i zgodnie ten topik...Juz pisałam, ale nie zaszkodzi jak jeszcze raz to potworze... Wcale nie liczyłam na tak liczna grupkę takich fantastycznych osób.. Tym niemniej radość moja jest ogromna,jestem bardzo wdzięczna, ze nie zostawiliście mnie w Oazie samej... Zakładając ten topik przyznam ,ze miałam mieszane uczucia.... 16:24 2007 założony był topik:) dziś jest 5.11.2007 dokładnie 35 dni istnienia stron 113 :) wpisów 3380 Toz to pobicie rekordu na topikach:-D Wiem , ze moje wpisy są nie zbyt częste... Ale przyrzekam ze czytam i bardzo cieszy mnie to, ze atmosfera panuje tu taka wspaniała i rodzinna... Rozczarowana, kochanie pomyliłaś mnie z nasza wiosenka to ona serwuje nam te wspaniale podwieczorki i nie mnie należy sie ta pochwala... Ale dziś nie wychodzę nigdzie , będę zaraz robić pierożki:-D Wiec zaproszę Was wszystkie jak oczywiście będą zjadliwe:-) KOCHANI JESTEŚCIE:classic_cool: 🌼 Wszystko w świecie przemija powoli, To co nas łączy, cieszy i boli, Przemija radość, przemija cierpienie, Ale na zawsze zostaje wspomnienie. 🌼🌼🌼 Są chwile w życiu, które w pamięci zostają, I choć czas mija, one nie mijają, Są też osoby, które raz poznane, Bywają w życiu mile wspominane. 🌼🌼🌼 Gdy siedzisz w ciemnym pokoju, A z oczu kapie ci łza, To nie myśl sobie, że jesteś sama, Bo zawsze z tobą jest Bóg i ja. 🌼🌼🌼 Nie bądź nigdy pierwsza, Bądź zawsze wybrana, I tak kochaj innych, Jak chcesz byż kochana. 🌼🌼🌼 Nie bądź nigdy za poważna, Bo powaga jest nieważna, Lecz bądź zawsze uśmiechnięta, To cię każdy zapamięta. 🌼🌼🌼 Niejeden w świcie się radzi, Niejeden w świecie umiera, Lecz ten jest szczęśliwy, Kto ma przyjaciela. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 48
👄 ZŁOTA Jesienin ! Wspaniałą jesteś kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×