Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

🌼 Spotykają się dwaj kumple: - Cześć, co słychać? - A, no wiesz, różnie bywa. - Słyszałem, że się ożeniłeś? - Zgadza się... - Ładna ta twoja żona? - Wszyscy mówią, że jest podobna do Matki Boskiej. - Pokaż zdjęcie... O Matko Boska! 🌼 Jakie są rodzaje kobiet? 1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał. 2. Damy - temu damy, tamtemu damy. 3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał. 4. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem. 5. Dziecinne - co do rączki, to do buzi. 6. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej. 7. Partyjne - przyjmują wszystkich członków. 8. Domatorki - byle komu, aby w domu. 🌼 U seksuologa pacjent skarży się, że w trakcie stosunku słyszy gwizdy. - Hmmm..., a ile ma pan lat? - 49. - To co pan chciał słyszeć, oklaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA55
Pozdrawiam wszystkich! Saro, milo , ze podoba ci się mój pomysł:.. Na zewnątrz padało od wczesnych godzin rannych i nic nie wskazywało na to, ze jeszcze tego samego dnia zza chmur wyjdzie słonce. Była późna jesień, a o tej porze roku w Bouville zawsze padało. - Czy chcesz się wyspowiadać, synu? - ksiądz wypowiedział te słowa szeptem, jakby nie chciał zagłuszyć kojącego dźwięku, jaki wydawały drobne krople deszczu spadające na parapety kościelnych okien. - A nie, nie... - odparł siedzący w ostatnim rzędzie ławek mężczyzna i spojrzał ukradkiem na spowiednika - Ja tu tylko tak... Przez chwile panowała cisza. Światło przesiane przez misterna mozaikę witraży zadrgało na twarzy księdza. Kiedy wszedł jakiś czas temu do kościoła, zobaczył tam tylko jednego człowieka, który nie zważając na miejsce w jakim przebywał, czytał najspokojniej na świecie gazetę. Drugą rzeczą, która musiała razić każdego spokojnego mieszkańca Bouville, był prochowiec mężczyzny - brudny, poplamiony, w wielu miejscach przetarty i połatany przyszytymi niezdarnie kawałkami materiału. Po minucie milczenia ksiądz odchrząknął, nabrał powietrza w płuca i rzekł teraz już stanowczym tonem; jego słowa wyzwoliły echo drzemiące w ścianach kościoła. - Do świątyni wierni przychodzą po to, by pomodlić się i wyspowiadać. To nie miejsce na czytanie brukowców. Mężczyzna w prochowcu nawet nie odpowiedział; nadal czytał swoja gazetę. - To nie jest stosowne miejsce na czytanie - powtórzył z naciskiem ksiądz - Proszę to schować albo wyjść z kościoła. Po tych słowach mężczyzna oderwał wzrok od gazety i uśmiechnął się: - Kiedy tu ciepło i sucho. Jak przestanie padać pójdę do domu. - Już powiedziałem, co masz zrobić, nieszczęśniku! - duszpasterz stracił cierpliwość - Opuść to święte miejsce, póki nie będzie za późno albo módl się! - Tylko dokończę ten artykuł - mężczyzna w prochowcu spojrzał na księdza. - Precz! - tego było już za wiele - Precz z tego świętego miejsca, grzeszniku! - Proszę księdza, w taki deszcz... - Milcz! Bo zawołam kościelnego! - Dobrze, już dobrze. Pójdę sobie. Jezus Chrystus złożył starannie gazetę i wyszedł ze świątyni trzymając ręce w kieszeni. "Jeszcze nie czas" - pomyślał i rozpłynął się w powietrzu. Cezary Domarus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was kochane dziewczynki! Czytałam i jeszcze mam uśmiech na twarzy... Alisaria ma naprawdę dar opowiadania:-D Dorotko, czytam wszystko z wielka przyjemnością... Kochani jak zimno już, to był pomysł z tym kominkiem Saro!!! Ja tez lubię przyjemne ciepełko...:-D I jeszcze chętniej tu wpadam... Tylko czasu brak...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciele Czarnooką jasną nocą. Płynie dama w złocie gwiazd. -Szelest liści-ziemską mocą. Chce wyzwolić cały świat. Napotyka czarną marę. Tonie w mroku ramion jej. -Blask księżyca-dużą wiarę. Już pokłada w sercu swym. Z czystą myślą się oddaje. W ogień wsuwa ręce swe. -Wilgoć ziemi-dech ujmuje. Gubi umysł w nutach łez. Zimną nocą, w słonym morzu. Tonie dama w cieniu cnót. -Błysk na niebie-idą cienie. Skrzydła białe lecą już. Głaszczą włosy, miękką skórę. Dają ciepło, tulą łzy. -Słońce wschodzi-blask nadchodzi. Mrok rozwieje uśmiech Twój. Autor: Megara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Wszystkich pozdrawiam gorąco:-D ANNA MARIA 1. Smutne oczy, piękne oczy, smutne usta bez uśmiechu Widzę co dzień ją z daleka, stoi w oknie aż do zmierzchu Ref. Anna Maria smutną ma twarz Anna Maria wciąż patrzy w dal 2. Tylko o niej ciągle myślę i jednego tylko pragnę Żeby chciała choć z daleka, choć przez chwilę spojrzeć na mnie 3. Jakże chciałbym ujrzeć kiedyś swe odbicie w smutnych oczach Jakże chciałbym móc uwierzyć w to, że kiedyś mnie pokocha 4. Lat minionych, dni minionych żadne modły już nie cofną Ten na kogo ciągle czeka już nie przyjdzie pod jej okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Mnie tez ktoś nie chciał wpuscic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Milo mi ze jesteś Mari::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Myślałem , ze nikogo nie ma w oazie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Wiesz, chyba mam problem z netem , bo chodzi jak tak wolno:-D Ciesze się , ze ci się podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem i serdecznie witam Cie A » Alicja Janosz » Przyjaciel dobra rzecz Ooh! Mhmm yea... Zdarzają się czasem takie dni, że wszystko jest nie tak, nie wiesz nawet, kim masz być, gubisz się w tym sam... Nie chowaj się za siebie, za piękny na to świat. Jest obok ktoś, kto w potrzebie zmieni kłopoty w żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
MARI, a ty bez problemów na topik wchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
piękny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
piękny 👄 Cos się znowu dzieje:( nie mogę wejść...:( SORRY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dedykacja dla Ciebie Andrzeju M » Maciej Starnawski » Dla Ciebie lato Warto czekać na ten jeden dzień Dobrze wiedzieć, że to właśnie ten Ty jesteś, niewiem jeszcze gdzie, ale wiem Musisz być, bo właśnie czuję że I Ty i ja, gorący czas Porusza nas, w ciepło gra... Dla Ciebie lato, moje lato Straciło głowę O Tobie lato, lato Wszystko mi powie 🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Wiesz, zeżarło mi wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dedykacja dla Ciebie Andrzeju E » Eleni » Miły, już jesień Czerwienią liści nas otula, babiego lata złotą smugą I noc się robi coraz dłłuższa, miły jesień przyszła już Wiatry wróciły do nas znowu, ptaki z południa są już w domu I słychać pierwsze kroki chłodu, miły jesień przyszła już A w nas jeszcze tyle wciąż radości jest Tyle słońca z lata jeszcze w nas I jesienny smutek nam nie grozi, wiem Dobry los wciąż sprzyja nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Dziękuje:) Przykro mi przysnąłem :( życzę W B W milych snów:-D ************************************************************* Przychodzi sprzątaczka na skargę do dyrektora kopalni i mówi: - Wiycie dyrektorze, jak żech wczoraj myła schody to na samiuśkim końcu, przy ostatnim schodku, jak byłach tak schylono, przilecioł jakiś górnik i tak mnie skrzywdził od zadku że szkoda godać! Na to dyrektor: - To czemu żeście nie uciekali?! A na to ona: - Kaj, na te pomyte?! Szary Kamień ... Szary Kamień posiada czarodziejską moc. Nieliczni znają jego działanie. Może i Ty wkrótce poznasz jego wielką moc. Może odkryjesz coś, czego inni nie dostrzegali i dostrzegać nie będą. Może to właśnie on pokaże Ci drogę, gdzie życie jest całkiem inne. Gdzie szum drzew odkrywa wszystkie tajemnice wszechświata. Gdzie szczera miłość odmierza dużymi krokami czas. Gdzie śpiew ptaków rozbudza nadzieję - nadzieję, że może kiedyś uda Ci się poznać tą wielką moc, jaką posiada Szary Kamień. Andzia Aneczka ************************************************************* Przychodzi sprzątaczka na skargę do dyrektora kopalni i mówi: - Wiycie dyrektorze, jak żech wczoraj myła schody to na samiuśkim końcu, przy ostatnim schodku, jak byłach tak schylono, przilecioł jakiś górnik i tak mnie skrzywdził od zadku że szkoda godać! Na to dyrektor: - To czemu żeście nie uciekali?! A na to ona: - Kaj, na te pomyte?! Szary Kamień ... Szary Kamień posiada czarodziejską moc. Nieliczni znają jego działanie. Może i Ty wkrótce poznasz jego wielką moc. Może odkryjesz coś, czego inni nie dostrzegali i dostrzegać nie będą. Może to właśnie on pokaże Ci drogę, gdzie życie jest całkiem inne. Gdzie szum drzew odkrywa wszystkie tajemnice wszechświata. Gdzie szczera miłość odmierza dużymi krokami czas. Gdzie śpiew ptaków rozbudza nadzieję - nadzieję, że może kiedyś uda Ci się poznać tą wielką moc, jaką posiada Szary Kamień. Andzia Aneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Sorry !to z przemęczenia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc oazo! zycze wszystkim miłych snów... Nic juz nie ma, Nie ma nawet bólu, Cierpienia tez nie ma, Nie ma nic, A jednak cos jest, Jestesmy my...:-D DZIEWCZYNY I CHLOPAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Dobranoc👄 :-D 15-letni młodzieniec przychodzi do fryzjera i siadając na fotelu, mówi: - Golenie. Fryzjer wszystko przygotował, ale nie zaczyna golenia. - Na co pan czeka? - Na zarost. :-D W zakładzie fryzjerskim: - Mistrzu, jaka jest różnica między ogoleniem za 3 złote, a tym za 5 złotych? - Do tego za 5 złotych używam naostrzonej brzytwy. :-D Po ogoleniu klienta fryzjer mówi: - Gotowe. Płaci pan 8 złotych. - Jak to? Przed goleniem mówił pan, że będzie kosztować 5 złotych! - Tak, mówiłem, ale musi pan dopłacić za trzy opatrunki, które panu założyłem na rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×