Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 60 siatka
Granat ma racje komputer chodzi jak mul:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ja tez mam znalazłam wiersz... Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Z mężem szła na udry, ząb za ząb on odwzajemniał te ''uczucia'' odszedł od niej do Alinki, sąsiadki bo dosyć miał codziennego trucia. Zamienił stryjek siekierkę na kijek pomyślałby ktoś nieżyczliwy trzeba i należy wziąść pod uwagę że z Alinką jest bardzo szczęśliwy. Ma dom prawdziwy, zero cichych dni czas mu się wcale nie dłuży a żonka z zazdrości włosy rwie - każdy ma to, na co zasłużył. Może banalna ta opowiastka lecz z paru przysłów słynie mądrości życiowych nigdy za wiele kto mieczem wojuje,od miecza ginie. Przysłowia mądrością narodu Autor: blondynk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się boje , ze mnie ktoś wpis pożre to pisze krótkie zdania to i mniejsza złość będzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Wanilia 38!!! Kochana witam cię serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!! Zjem parę , a nawet niech przytyje nie popuszczę takich delikatesów:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
proszę częstujcie się wszystkie:-D Prosta kobietko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ja tez lobię te odcinki:) pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka kawiarniana
Pozdrawiam cala oazę:) Bławatek Jaki to chłopiec niedobry! Tak mnie wciąż zbywa niegrzecznie, Muszę się gniewać na niego, Gniewać koniecznie. Niedawno wyrwał mi z ręki Zerwany w polu bławatek i przypiął sobie do piersi Skradziony kwiatek. I jeszcze żartował ze mnie, Gdym się żaliła na psotę, Bo mówił, że ma coś więcej Ukraść ochotę. Że oczy moje piękniejsze Niźli ten kwiatek niebieski, Że chce pić rosę z bławatków, A z oczów łezki. I mówił dalej niegrzeczny, Że mnie rodzicom ukradnie, Tak straszyć kogo, doprawdy Że to nieładnie. Chciałabym gniewać się bardzo! - Nie widzieć więcej... ach! trudno; Wiem, że mnie samej bez niego Byłoby nudno. Ale go muszę ukarać, Podstępu na to użyję: Będę umyślnie płakała, Niech łezki pije! Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka kawiarniana
Zakochani Jest tam tak cicho, że słyszymy piosenkę zaśpiewaną wczoraj: "Ty pójdziesz górą, a ja doliną..." Chociaż słyszymy - nie wierzymy. Nasz uśmiech nie jest maską smutku, a dobroć nie jest wyrzeczeniem. I nawet więcej, niż są warci, niekochających żałujemy. Tacyśmy zadziwieni sobą, że cóż nas bardziej zdziwić może? Ani tęcza w nocy. Ani motyl na śniegu. A kiedy zasypiamy, We śnie widzimy rozstanie. Ale to dobry sen, ale to dobry sen, bo się budzimy z niego. Wisława Szymborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanko kawiarniana❤️ 60 siatko❤️ Wanilia 38 ❤️ prosta kobieta❤️ Granat❤️ Nieśmiała❤️ 56 wiosenka❤️ alisaria1❤️ Ja was lobie❤️ Alliiss...❤️ Waterlily❤️ kasiulka33❤️ OL❤️ Samotny60❤️ Listeczek❤️ To te które dziś w naszej oazie towarzyszyły... pozdrawiam i zostawiam dla WBW ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złota!!! koleżanko o mnie zapomniałaś ja co dzień tu jestem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani!!! Jak szybko minął tydzień na zwolnieniu, dobrze , ze jeszcze weekend przede mną.. Dobrze , ze migrena minęła, w domu posprzątałam gruntowniej:-D Do Was mogłam wpadać częściej i jeszcze bardziej się do oazy zbliżyłam... Milo mi było bardzo to chorobowe spędzić razem z wami i rozweselać się tutaj :) Dziękuję dziewczyny👄 Net chodzi naprawdę mulasto życzę miłych snów:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani!!! Jak szybko minął tydzień na zwolnieniu, dobrze , ze jeszcze weekend przede mną.. Dobrze , ze migrena minęła, w domu posprzątałam gruntowniej:-D Do Was mogłam wpadać częściej i jeszcze bardziej się do oazy zbliżyłam... Milo mi było bardzo to chorobowe spędzić razem z wami i rozweselać się tutaj :) Dziękuję dziewczyny👄 Net chodzi naprawdę mulasto życzę miłych snów:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani!!! Jak szybko minął tydzień na zwolnieniu, dobrze , ze jeszcze weekend przede mną.. Dobrze , ze migrena minęła, w domu posprzątałam gruntowniej:-D Do Was mogłam wpadać częściej i jeszcze bardziej się do oazy zbliżyłam... Milo mi było bardzo to chorobowe spędzić razem z wami i rozweselać się tutaj :) Dziękuję dziewczyny👄 Net chodzi naprawdę mulasto życzę miłych snów:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani!!! Jak szybko minął tydzień na zwolnieniu, dobrze , ze jeszcze weekend przede mną.. Dobrze , ze migrena minęła, w domu posprzątałam gruntowniej:-D Do Was mogłam wpadać częściej i jeszcze bardziej się do oazy zbliżyłam... Milo mi było bardzo to chorobowe spędzić razem z wami i rozweselać się tutaj :) Dziękuję dziewczyny👄 Net chodzi naprawdę mulasto życzę miłych snów:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×