Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jasiek 64
Hi hi hi hi !:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny z ciebie chłop :) znasz żarty:-D mój Jaś się dopytuje z czego tak się śmieje, a ja gdacze do monitoru:-D hi hi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Bardzo lubię cię wiosenko👄 A niech twój będzie trochę zazdrosny... Powiedz mu , ze taka jak ty kobitkę to chyba wygrał w toto loto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasku, masz racje, ze Jasiek mnie wygrał ja mu zawsze to mowie , ze wyciągnął dobry los na loterii:-D hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Bałałajka Znam uliczkę w pewnym mieście W pewnym mieście , w pewnym kraju Tam w akacji i w agreście Ptaki śpiewem mnie witają I bałałajka Jak senna bajka I bałałajka W jesiennej mgle Z dalekiej strony Głos jej zmęczony W uliczce błądzi i woła mnie Może znajdzie się w tym mieście Wśród akacji i w agreście Może znajdzie mnie tą nutką Jak przed laty , choć na krótko Ta bałałajka Jak senna bajka Ta bałałajka W jesiennej mgle Z dalekiej strony Głos jej zmęczony W uliczce błądzi i woła mnie Oddział ruszyć miał na wroga Lśnił u boku ostry bagnet I mówiły "Wróć na Boga!" - Czyjeś oczy , oczy czarne... I bałałajka Jak senna bajka I bałałajka W jesiennej mgle Z dalekiej strony Głos jej zmęczony W uliczce błądzi i woła mnie Jest uliczka w pewnym mieście Tam dziewczyna na mnie czeka Jakże wrócę do niej wreszcie Gdy już tego miasta nie ma ? Jest bałałajka Jak senna bajka Jest bałałajka W jesiennej mgle Z dalekiej strony Głos jej zmęczony W uliczce błądzi i woła mnie Słowa: T. Urgacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
A na otwarcie stronki proszę zaśpiewajcie ze man:-D Młodym być i więcej nic Dopókiśmy młodzi i sercem, i duszą, , Nie wiemy jak cenić ten skarb, Dopiero gdy włosy się srebrem przyprószą, Widzimy, co skarb ten był wart. Żałujemy tych dni, A po nocach się śni Jedna prawda, a prawda ta brzmi: Że srebro i złoto to nic, chodzi o to, By młodym być i więcej nic! Nie rozgłos i sława, nie stroje, zabawa, Lecz młodym być i więcej nic! A jeszcze do tego mieć kogoś bliskiego l kochać go, i więcej nic! Najbiedniejszym być, najskromniejszym być, Ale mieć przed sobą świat, Zakochanym być, i kochanym być, l mieć wciąż dwadzieścia lat! Choć młodość jest często i smutna, i trudna, To nic, nie narzekaj na los. Po latach zrozumiesz, że młodość jest cudna, Pomimo twych zmartwień i trosk. Więc korzystaj z tych lat, Dzień i noc o tym myśl, l pamiętaj, pamiętaj od dziś... Że srebro i złoto,., Właściwie już cała piosenka skończona, Lecz jeszcze powtórzę ją raz. Spytacie -- a po co? Bo chcę, aby ona Została i żyła wśród was, Żeby każdy ją znał l powtarzał od dziś, l zrozumiał zawartą w niej myśl: Że srebro i złoto... Słowa: E. Schlechter, L. Starski Muzyka: J. Petersburski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu!!! To dla ciebie❤️ Tak wiele było między nami już A jeszcze tyle ma się zdarzyć Jest jedna droga, którą warto pójść Spojrzenia Twoje - drogowskazy Z całego serca życzę Ci Spełnienia marzeń najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę Ci Uśmiechów Słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych Nie pytaj dokąd nas prowadzi czas Nie próbuj drogi naszej nazwać Żyjemy chwilą, która dla nas trwa Tak zapisane było w gwiazdach Z całego serca życzę Ci Spełnienia marzeń najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę Ci Uśmiechów słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Jarzębinka jesienna, dziękuję jesteś cudowna i w czółko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Zachodni wiatr Takie smutne masz oczy, kochana, I uśmiechasz się do mnie przez łzy. Wiatr za oknem zawodzi od rana, Jakby wiedział to samo co my. Wiem, że być już inaczej nie może, Prawdzie spojrzeć musimy dziś w twarz. Chodź, pójdziemy pożegnać się z morzem, Bo ostatni to spacer już nasz. Zachodni wiatr Spienione goni fale. Wysoko gdzieś zawisnął mewy krzyk, Gasnący dzień zachodem się rozpalił, Stoimy tak bez słowa, ja i ty. Daj dłoń, tak bliską mi i drogą, Daj dłoń i nie myśl o mnie źle. Zachodni wiatr rozstajnym naszym drogom Z okrzykiem mew swe pożegnania śle. Słowa: J. Kasprowy Muzyka: H. Jabłoński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Wspomnienie Mimozami jesień się zaczyna Złotawa, krucha i miła To Ty, to Ty jesteś ta dziewczyna Która do mnie na ulicę wychodziła Od Twoich listów pachniało w sieni Gdym wracał zdyszany ze szkoły A po ulicach w lekkiej jesieni Fruwały za mną jasne anioły Mimozami zwiędłość przypomina Nieśmiertelnik żółty październik To Ty, to Ty, moja jedyna Przychodziłaś wieczorem do cukierni Z przemodlenia, z przeomdlenia senny Oczu płakałem szeptanymi słowy Młodzik z chmurek prześwitywał jesienny Od mimozy złotej majowy Ach czułymi, przemiłymi snami Zasypiałem z nim gasnącym o poranku W snach dawnymi bawiąc się wiosnami Jak tą złotą, jak tą wonną wiązanką To była ostatnia , długo mnie nie było musiałem trosze wam dokuczyć...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu! Piosenki śliczne pamiętam, ze moi dziadkowie i rodzice ja śpiewali... Ja tez je wszystkie pamiętam i skorzystałam, z okazji , ze byłam sama w domku to sobie je wszystkie pośpiewałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez znalazłam coś fajnego! Umarł Maciek , umarł Idzie Maciek, idzie, Z bijakiem za pasem, Przyśpiewuje sobie Dana, dana czasem. A kto mu na drodze stoi, Tego pałką przez łeb złoi. Oj dana, dana, dana, dana, dana. Oj, biedaż nam, bieda, Że nasz Maciek chory, W karczmie go nie było Ze cztery wieczory; Oj, któż nam tutaj zaśpiewa, Oj, któż nam tu kupi piwa. Oj dana, dana, dana, dana, dana. Umarł Maciek, umarł, Już więcej nie wstanie, Zmówmy zań pobożne Wieczne spoczywanie. Oj, bo to był chłopak grzeczny, Szkoda tylko, że nie wieczny. Oj dana, dana, dana,dana, dana. Położyli Maćka Na sam środek wioski, Zeszli się do niego Kmotrzy i kumoszki. Już nikt mu nie dopomoże, Bo nam Maciek zmarł niebożę! Oj dana, dana, dana, dana, dana. Umarł Maciek, umarł, Już leży na desce... Gdyby mu zagrali, Podskoczyłby jeszcze. Bo w Mazurze taka dusza, Gdy zagrają, to się rusza. Oj dana, dana, dana, dana, dana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
I pomarło mu się biedakowi co hihihi !....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WBW i w uszach mam na znak oazy ❤️ :) ❤️ Czekolada Pochodzę z domu z zasadami nie miałem nigdy randez vous na spacer zawsze z rodzicami chodziłem tam i tu O pójściu samym nie ma mowy o flircie ani mi się śni codziennie blok czekoladowy mama na deser daje mi A ja nie chcę czekolady chcę by miłość dał mi ktoś żeby zabrał mnie od mamy bo tych słodyczy mam już dość Raz były moje urodziny ech nie zapomnę tego dnia zebrał się cały krąg rodzinny i każdy prezent dla mnie miał Prezentów się zebrało wiele czekoladowy cały stos a ja się tak zdenerwowałem i zawołałem na cały głos A ja nie chcę czekolady chcę by miłość dał mi ktoś żeby zabrał mnie od mamy bo tych słodyczy mam już dość STAREEEE A JAKIE JARE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka czarną sukienkę ma ten koleżka. Uczy prostaczków noce i ranki ze swej maryjnej radioczytanki. Leje na serce miód swoim gościom beret z antenką czesząc z lubością. Geja i Żyda czuje z daleka niewiernych ściga niczym bezpieka. Kościół do góry wierzchem wywraca psoci, figluje - to jego praca. Glemp grozi palcem: Rydzyk - Łobuzie Tadzio z uśmiechem nadyma buzie. Pieronek błaga: Daj na wstrzymanie a on rozkręca nową kampanię. Życiński prosi: raz odpuść sobie a Rydzyk: z radiem co zechcę zrobię Lech go popiera, Jarosław chwali a sztab ministrów pokłony wali. A gdy mu ktoś gębę zamknąć próbuje armię beretów mobilizuje. Mohery wielbją swego pasterza bez jego radia nie ma pacierza. I mnie juz Tadziu zamącił w głowie Wspieram go w myślach, uczynku, mowie I wciąż pracuję na swe zbawienie Pompując rentę w jego kieszenie.\" DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
Dobre:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego to ludzie nie wymyślą:-D Czekoladę to ja tez bardzo lubię , tylko w bioderka włazi:-D Kołysanka M Bajora utuli mnie dziś do snu :) piękna Teksty piosenek schowałam i pośpiewam sobie...:-D Dobranoc... Pchły na noc hi hi hi! KOŁYSANKA W kominku już dogasa blask, W fotelu bujanym sobie siedzę, Braciszku mój oczęta zmruż Posłuchaj melodii tej: Jak dobrze jest dzieckiem być I o nic nie zabiegać, Zabawki wziąć i bawić się, Tak, tak to jest piękny wiek. Nie ma jak to młode lata Nie ma jak to młody wiek Nie ma jak wakacji czas Nawet tam, gdzie nie ma nas. Nie ma jak to młode lata Nie ma jak to młody wiek Nie ma jak wakacji czas Nawet tam, gdzie nie ma nas. Szybciutko, szybko mija czas, Ucieka rok za rokiem, A człowiek cóż starzeje się, Starzeję się i ja. Braciszku mój i Ty nie raz Wspominać będziesz słowa: Najlepszy dla człowieka czas To czas dziecięcych lat. Nie ma jak to młode lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGoor
Jak ja się uśmiałem z tego wiersza .... Dobry prosta kobieto! Szkoda , ze na flaki nie zdążyłem ... Czapkę już nosze i pasuje mi ta największa:-D Dzieki Wanilko❤️ ty moje... Ale tu było jak zwykle wesoło:-D KOŁYSANKA DLA SĄSIADKI Niech Cię sąsiadko tuli sen Bez lęku ani obaw grama Idź do łóżeczka chociaż wiem Nie lubisz tego robić sama Zło trzeba zawsze mniejsze brać Powiedział kiedyś mędrzec chiński Wszak mogli by przy Tobie spać Na przykład Mleczko lub Rewiński Więc wróć do siebie zamknij drzwi I nie bój się bezsennych nocy A wtedy sąsiad z vis a vis Cichutko wejdzie pod Twój kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś miałam zły dzień, nawet w domu pracowałam... Wszystkie zlecenia zaliczyłam... Jestem wykończona Dobranoc]👄😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ! Pewnie każdy do podusi swoja główkę już przytula:-D Tylko ja was czytam , spawam i się śmieje:-D Jest tu kto? Hallo ! halo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Ja tez mam fajna pioseneczkę, jutro poczytacie sobie:-D KONIECZNIE MUSZĘ MĘŻA MIEĆ Koniecznie muszę męża mieć: Jakiegoś rzemieślnika. Więc ślusarz będzie mężem mym Bo wszystkie drzwi odmyka. Ach, stój! Ach, stój' Zastanów się! Podziwiam tego pana, Lecz do tej roli można by Lepszego wziąć fachmana! Koniecznie muszę męża mieć! Niech będzie - hydraulika. Bo to jest spec od wszystkich rur, Gdzie trzeba, to przetyka. Ach, stój! Ach, stój' Zastanów się!... Koniecznie muszę męża mieć! Niech będzie, że hutnika. Tak długi z pieca ciągnie drut, Że aż mi dech zatyka. Ach, stój! Ach, stój' Zastanów się!... Koniecznie muszę męża mieć! Niech będzie, że kowala. Jak dmie to dmie, aż iskrzy się, Odpocząć nie pozwala. Ach, stój! Ach, stój' Zastanów się!... Koniecznie muszę męża mieć! Niech będzie, że górnika. On w pracy długi świder ma I przodka nie unika. Ach, stój! Ach, stój' Zastanów się!... Koniecznie muszę męża mieć! Jakiegoś kucharczyka. Bo ten od pieprzu tłuczek ma I w moździerz wciąż go wtyka. Ach, stój! Ach, stój' Zastanów się!... Koniecznie muszę męża mieć! Sternika lub bosmana. Kotwicę on zapuszcza w toń I wachtę ma do rana. Ach, stój! Ach, stój' Zastanów się!... Koniecznie muszę męża mieć! MO funkcjonariusza. Bo jego pała długa jest, ZOMO - wca jeszcze dłuższa. Ach, stój! Ach, stój' Zastanów się!... Koniecznie muszę męża mieć! Jakiegoś sekretarza. On jak postawić problem wie I jak go potem wdrażać. Ach, stój! Ach, stój! Zastanów się! Lepszego znam łachmana. W następnej zwrotce powiem ci Gdy będzie napisana. Ach, stój! Ach, stój' Zastanów się!... A ty Jasiu, jakiego jesteś fachu :-D DOBRANOC WBW❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Listeczku, ja tez jeszcze śpiewałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 1. Słońce zaszło gdzieś za lasem I nastała ciemna noc A ja tutaj przy ognisku Śpiewam tobie: dobranoc. Ref. Dobranoc, dobranoc! Jaka piękna jest ta noc. Takiej nocy życzę tobie przyjacielu - dobranoc. 2. Życie to nie jest jeszcze życiorys, Życie się mieści w brudnopisie. Korzystajmy z wszystkiego powoli, By starczyło na całe życie. Ref. Dobranoc, dobranoc... 3. Wszak wielkiej siły nam potrzeba, By zmienić życie swe. Jeden cel nam dziś przyświeca: By być lepszym niż się jest. Ref. Dobranoc, dobranoc... 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×