Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

wiosenko a może ponucimy:) Kabaret Starszych Panów » Piosenka jest dobra na wszystko Piosenka jest dobra na wszystko Piosenka na drogę za śliską Piosenka na stopę za niską Piosenka podniesie Ci ją tararara...rarara..rarara... Piosenka to sposób z refrenkiem na inną nieładną piosenkę na ładną niewinną panienkę piosenka chanson de chanson (desząsną) Piosenka to jest klinek na splinek Na brzydki bliźniego uczynek Na bruczek rzucony na rynek Na taki jakiś nie taki ten byt Piosenka pomoże na wiele Na codzień jak i na niedzielę Na to żebyś Ty patrzał weselej Piosenka kansona de sli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, przyzwyczaiłam się do tej oazy:) I jak pomyśle, ze ma zniknąć ... To jakby miało coś zgasnąć w nas...prawda? Ty tez tu lubisz zajrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Witam mile panienki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Marii! szukam dla ciebie prezentu mikołajkowego i nie mogę znaleźć .. Musisz poczekać.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana para jest jak wschód lub zachód słońca, zjawisko codzienne, ale rzadko widywane Samuel Butler Zakochane serce mężczyzny umie podsycać swoje uczucie nawet tym, co wypada na niekorzyść kobiety kochanej Henryk Sienkiewicz Zasługa, sukces i dobra opinia - to trzy rzeczy całkiem różne Wolter Zazdrość, to najważniejszy czynnik miłości M. Bałucki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Powiedz dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Drażnisz się ze mną aż tak:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzejku wielkie dzieki za wszystko czego mi dostarczyłes na tych stronkach👄❤️👄 :) MOTYLEK (25.07.2003r.) Motylek przyleciał do mnie I usiadł mi na ramieniu, Musnął skrzydełkiem Barwnym w policzek, zapytał; Czy Ty mnie lubisz kochanie? - Tak, odpowiedziałam Bo to byłeś TY! Od razu to wiedziałam Tęsknota Cię tu przywiodła Z miejsca tak odległego Chciałeś mnie dotknąć, choć raz I pojawiłeś się tutaj, dlatego Teraz, z powrotem gdzieś odleciałeś Ale mi poczuć siebie dałeś Wiem, rozłąka jest konieczna Jednak nie martw się Ona nie jest wieczna zosia. piasta niestety kafeteria nie zawsze wpuszcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom, Śmiech schował się w kącie i śni. Wieczory się dłużą, bo czasu zbyt dużo, Nikt bliski nie puka do drzwi. Tak wiele jest złego, szarego, groźnego, że smutno i płakał się chce. Mijają soboty, pamiętaj więc o tym, że komuś bez Ciebie tak źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Bo tak nam przeszkadzają , ze nie zdążę ciebie na dobranoc pocałować👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Całus, całus to nie grzech Całus, całus to nie rozpusta Bóg karze się całował Bo to on stworzył usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Jak cicho szemrze woda, Jak cicho szumi las, Tak cicho miłość nasza Wkracza pomiędzy nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granat.
Kochani! jak tu z wami cudownie ja nie będę już dziś burzyć tej pięknej chwili ,,,,, Wiec po cichutku zmykam dobranoc...SAMOTNY i PROSTA KOBIETKO... NASZA KOCHANA PARKO zupełnie jak ." ROMEO i JULA" 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Jutro wpadnę wieczorem! A wam tez życzę miłych snów WBW 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.joemonster.org/i/y/wiedzma.jpg Grabaż i Strachy Na Lachy - Nim wstanie dzień Ze świata czterech stron, z jarzębinowych dróg, gdzie las spalony, wiatr zmęczony, noc i front, gdzie nie zebrany plon, gdzie poczerniały głóg, wstaje dzień. Słońce przytuli nas do swych rąk. I spójrz: ziemia ciężka od krwi, I znowu urodzi nam zboża łan, złoty kurz. Przyjmą kobiety nas pod swój dach. I spójrz: będą śmiać się przez łzy. I znowu do tańca ktoś zagra nam. Może już za dzień, za dwa, za noc, za trzy, choć nie dziś. za noc, za dzień, doczekasz się, wstanie świt. Chleby upieką się w piecach nam. I spójrz: tam gdzie tylko był dym, kwiatem zabliźni się wojny ślad, barwą róż. Dzieci urodzą się nowe nam. I spójrz: będą śmiać się, że my znów wspominamy ten podły czas, porę burz. Za dzień, za dwa, za noc, za trzy, choć nie dziś, za noc, za dzień, doczekasz się, wstanie świt. Za dzień, za dwa, za noc, za trzy, choć nie dziś, za noc, za dzień, doczekasz się, wstanie świt. Za dzień, za dwa, za noc, za trzy, choć nie dziś, za noc, za dzień, doczekasz się, wstanie świt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra na otwarcie stronki jeszcze jedna... Grabaż i Strachy Na Lachy - Taka miłość Miłość to biegun ciepła transtendentna energia Miłość to późna godzina absolutna przyczyna Moje serce czasem Czuje jej rytm kiedy zamykam oczy gdy nie dzieje się nic kiedy zamykam oczy gdy nie dzieje się nic Taka miłość jest jedna Ty jesteś jedna Jesteś podwiniętą rzęsą Pod moją powieką Taka miłość jest jedna Ty jesteś jedna i dlatego chciałbym ukryć nas za najodleglejszą rzeką za najodleglejszą rzeką Miłość nie drży na widok miecza Jest kruchym ciastem powietrza Którym zachłystuję się codziennie To cholerna niepewność Nim znowu wreszcie staniesz w drzwiach I to zobaczę Cię na pewno kiedy znowu wreszcie staniesz w drzwiach i to zobaczę cię na pewno kiedy znowu wreszcie staniesz w drzwiach Taka miość.... Miłość to raczej nie chemia To nie są małpie gaje Kiedy uśmiechamy się przez łzy Kiedy przeklinamy się nawzajem ja nie mówię \"kocham\" Pewnie sama dobrze wiesz dlaczego Jestem prostym pytaniem Ty jesteś na nie odpowiedzią jestem prostym pytaniem Ty jesteś na nie odpowiedzią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×