Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

dziś od rana miałam dobry humorek:-D Moze i wam się udzieli ...]👄 miłego wieczorku życzę WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Pozdrawiam mile i wesołe panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Z gardłem troszkę lepiej, ale katar się doczepił:-D I nawet robiłem sobie parówkę z rumianku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
pajak Wspomnienia kolesia: - Jak byłem kawalerem, zawsze gdy spotykały mnie jakieś zgrzybiałe ciotki na weselach, to poklepywały mnie po ramieniu i mówiły: - Będziesz następny. - Przestały, kiedy na pogrzebach zacząłem robić im tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
mako16 Pewnego chłopa wkurzało dosłownie wszystko: baba, dzieci, szef z całą robotą... Postanowił się więc powiesić. Wziął sznur, zawiązał na gałęzi nad rzeką, założył stryczek na łeb i... Ale że gałąź była licha, złamała się i chłop wpadł do rzeki. Podtapiał się, szamotał i wreszcie, po długiej walce z żywiołem wychodzi z wody. I wnerwiony mówi sam do siebie: - Przy tym głupim wieszaniu, byłbym się jeszcze utopił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Admin Narąbany facet zdrzemnął się na cmentarzu. Budzi się, noc, księżyc świeci. Zbiera się do wyjścia z cmentarza, patrzy, a tu stróż cmentarny kopie grób. - O, ho, ho - pomyślał sobie - przestraszymy gościa... Podkradł się cichcem, a kiedy był już tylko kilka kroków od delikwenta jak nie ryknie: - BUUUUUUUUUUUU!!!!!! Żadnej reakcji. Stróż jak kopał tak kopie, nawet się nie obejrzawszy. Więc facet znowu: - BUHAHAHAHIHIHIHIHIBUUUU!!!! Znowu nic. Zniechęcony pijaczek odwrócił się na pięcie i idzie do wyjścia. Kiedy już sięgał ręką do furtki nagle z tyłu ktoś go łups w łeb łopatą! - A nie, nie! Chciałeś pospacerować, to spaceruj, ale poza teren nie wychodzimy! - powiedział stróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Witam Wszystkich milutko👄 widać , ze wesoło wam czas z wesołkiem upływa ... Ja mam stertę prasowania .....Jak ja nie lubię prasować.................... ALE muszę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Przy piosence będzie lżej.-D Beata Laskowski Siedem dziewcz¹t z "Albatrosa" - Tyœ jedyna, Dziœ pozosta³ mi po Tobie smutek, ¿al. Mia³aœ wtedy siedemnaœcie lat dziewczyno, W Augustowie pierwszy raz ujrza³em Ciê. A na imiê mia³aœ w³aœnie Beata, Piêkne imiê, musisz przyznaæ mi³a ma. Zabiera³em j¹ co dzieñ na fregatê, By mi³oœci¹ sw¹ upaja³a mnie. Min¹³ dzionek, s³oñce zasz³o za jeziorem I fregaty kontur ukry³ siê za mg³¹. Na fregacie byliœmy wci¹¿ sami, A na brzegu ktoœ nuci³ piosnkê t¹: Ju¿ od dawna Ciebie nie widzia³em, Tak mi smutno jest bez Ciebie, tak mi Ÿle, Ale myœlê, ¿e kiedyœ siê spotkamy, W Augustowie, nad Neckiem, w bia³e dnie. Te wspomnienia w mej pamiêci pozostan¹ I na zawsze w swoim sercu schowam je, Bo ja jestem Beatko zakochany, Pragnê z Tob¹ jeszcze spotkaæ siê. Bo ja jestem Beatko zakochany Pragnê z Tob¹ jeszcze spotkaæ siê.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prasujcie dziewczyny , sprzątajcie i weselcie sie bo zbliżają się walentynki... A z pewnością zostaniemy przez MM zauważone:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mojemu lubemu zaśpiewałam czego chce:-D Hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce pojechać na wieś...:-D :-D Mama, tata i synek wybrali się do cyrku. Gdy na arenie pojawił się słoń, tata poszedł kupić słodycze. Nagle chłopiec wstaje i pokazując palcem, krzyczy: - Mamo, mamo, co to jest? Zaskoczona pytaniem mama odpowiada: - To jest ogon słonia. Syn jednak wykrzykuje dalej: - Nie! Pod spodem. Zakłopotana mama odpowiada: - Tooo... nic takiego. Wraca tata, ale zapomniał kupić napojów, więc idzie po nie mama. Gdy tylko się oddaliła, synek wiesza się ojcu na ramieniu. - Tato, tato, co to jest? - To jest ogon, synu. - Nie, pod spodem. - To jest siusiak słonia. Chłopiec chwilę się zastanawia, po czym mówi: - A mama powiedziała, że to "nic takiego". Ojciec z dumą rozpiera się na fotelu: - No cóż, synku. Tatuś trochę mamusię rozpuścił. nadesłał: Niunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio chwali się koleżance: - Wiesz? Niedawno złapałem pstrąga takiego jak moja ręka! - Niemożliwe, nie ma takich brudnych pstrągów! nadesłał: Niunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaś i Małgosia bawią się w dom. Jaś próbuje obiadu i mówi: - Wiesz co, kotku, chyba jest troszeczkę niedosolone... Małgosia: - Niedosolone? Niemożliwe, przecież sama odpowiednio soliłam! Może uważasz że za mało i ja nie mam racji? To co, ja nigdy nie mam racji, nawet jak posolę odpowiednio obiad? Może uważasz że w ogóle nie posoliłam i kłamię!? Ja kłamię! Może ja tylko kłamię! Może w ogóle uważasz że jak kłamię to nawet nie jestem człowiekiem żeby się pomylić! A może uważasz że ja już nie jestem człowiekiem! A może ja już nawet nie mówię po ludzku, a tylko szczekam?!.......... -Mamoooo Jasiu powiedział do mnie "ty suko"! nadesłał: Niunia śmiech to zdrowie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Pozdrawiam👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Zobacz jaką wymowę mają kwiaty które dajesz ukochanemu lub on ci je wręcza AMARYLIS - jesteś wielką kokietką. ASTER BIAŁY - jestem szczęśliwy widząc, że jesteś kochana. ASTER CZERWONY - kocham cię bardziej niż ty mnie. BEGONIA - ofiaruję ci szczerą przyjaźń. BEZ BIAŁY - kochajmy się. BEZ FIOLETOWY - moje serce należy do ciebie. BRATEK - królujesz w moich myślach. CHABER - nie śmiem Ci wyznać moich uczuć. CHMIEL - czekajmy na sprzyjające okoliczności. CHRYZANTEMA BIAŁA - stara miłość nie rdzewieje. CHRYZANTEMA ŻÓŁTA - przez chwilę wierzyłem w ciebie. CYKLAMEN - twoja piękność pogrąża mnie w rozpaczy. DALIA - cieszę się gdy cię widzę. DZWONEK - dlaczego mnie męczysz swymi kaprysami? FIOLEK - nikt nie wie o naszej miłości FLOKS - spalmy nasze listy! GROSZEK - nie wierzę twym uczuciom. GOŹDZIK - kocham cię gorąco. HELIOTROP - miłość mnie upaja. HIACYNT BIAŁY - jestem szczęśliwy bo cię kocham. HIACYNT FIOLETOWY - bądź czulsza dla mnie. HIACYNT ŻÓŁTY - jestem szczęśliwy bo mnie kochasz. JASKIER - jesteś niewdzięczną! JAŚMIN - czy pokochasz mnie kiedyś ? JEMIOŁA - pokonam wszelkie trudności. KACZENIEC - z dala od ciebie jestem smutny. KALINA - serce mi pęknie jeśli mnie porzucisz. KONICZYNA - chciałbym wiedzieć... KONWALIA - nic cię tak nie zdobi jak twoja uroda. KROKUS FIOLETOWY - Czy żałujesz, że mnie kochasz? KROKUS ŻÓŁTY - czy twe uczucia są prawdziwe? KWIAT JABŁONI - darzę cię szczególnymi względami. KWIAT ŚLIWY - dotrzymaj swych przyrzeczeń. LAWENDA - moja miłość jest pokorna. LEWKONIA - stałość uczuć. LILIA BIAŁA - czyste uczucia. LWI PYSZCZEK - przybądź jak najszybciej! MAK CZERWONY OGRODOWY - kochajmy póki czas! MAK BIAŁY - ospałość serca. MAK POLNY - marzę o tobie. MALWA - cierpię z powodu twej rezerwy. MIECZYK - spotkajmy się (liczba kwiatów oznacza godzinę spotkania). MARGERYTKA - ty jesteś najpiękniejszą. MIĘTA - zachowam wspomnienie i nadzieję. MIMOZA - skrywam swe uczucia. MIRT - jakże ciężko doświadczasz mojej miłości. NARCYZ - jesteś bez serca. NASTURCJA - płonę z miłości NIEŚMIERTELNIK - ten ból nie ścichnie nigdy. NIEZAPOMINAJKA - wspomnij mnie! OSET - twoje słowa mnie ranią. PAPROĆ - jestem szczery i ty taką bądź. PELARGONIA - pragnę szczęścia. PETUNIA - list miłosny w drodze. PIERWIOSNEK - moje uczucia są coraz gorętsze. PIWONIA - czuwam nad tobą. PRYMULA - kochałem tylko ciebie. REZEDA - kocham i mam nadzieję. RÓŻA BIAŁA - wzdycham do ciebie. RÓŻA CZERWONA - kocham. RÓŻA HERBACIANA - podobasz mi się. RÓŻA RÓŻOWA - przysięgam miłość. RÓŻA BIAŁA I CZERWONA - żar serca. RUMIANEK - jestem ci szczerze oddany. RUTA - osamotnienie. STOKROTKA - obecność twa mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Milo was odwiedzić znowu:) Pozdrawiam i przesyłam buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Ol , zobaczę jakim kwiatkiem MM mnie zaskoczy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki i koledzy ! Napijemy się okowitki na ostatki po kieliszeczku ha ha ha ! YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY A potem będziemy pościć:-D ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spędziłam dziś bardzo wesoły dzień:) Byłam z Januszem na obiedzie w restauracji greckiej, lubię pikantne jedzenie.... I bardzo mi smakowało, tylko teraz mnie jakoś suszy.... Dlatego zaproponowałam okowitke:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na walentynki jadę z Januszem w góry:) W GÓRACH W górach jest wszystko, co kocham I wszystkie wiersze są w bukach, I zawsze kiedy tam wracam Biorą mnie klony za wnuka. I zawsze kiedy tam wracam Biorą mnie klony za wnuka. Zawsze kiedy tam wracam Siedzę na ławce z księżycem, I szumią brzóz kropidła Dalekie miasta są niczym. I szumią brzóz kropidła Dalekie miasta są niczym. Ja się tam urodziłem w piśmie, Ja wszystko górom zapisałem czarnym, Ja tylko znam jeden Synaj Na lasce jałowcowej wsparty, Ja tylko znam jeden Synaj Na lasce jałowcowej wsparty. I czerwień kalin, jak cyrlica pisze, Na trombitach jesieni głosi bór, Że jedna jest tylko mądrość: Dzieło zdjęte z gór. Że jedna jest tylko mądrość: Dzieło zdjęte z gór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Wiosenko, ja tez małego kieliszeczka nie odmowie:-D Pozdrawiam was dziewczyny serdecznie 👄 DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi moja nieobecnosc.... Niestety kochani nie będę mogla przez długi czas udzielać się na topiku...ponieważ przyjęłam dwie nowe praktykantki i rozumiecie, gdzie muszę i na co poświęcać więcej czasu... Ostatnio w pracy mamy dużo zaplanowanych wyjazdów w delegacje, tym naturalnie tez się zajmuje... Wiec proszę o wyrozumiałość i życzę jeśli oczywiście będzie funkcjonował topik:) Bo liczę , ze z nadchodzącą wiosna każda z Was będzie spacer na lonie natury wolała, lub w ogrodzie na świeżym powietrzu pracowała i się relaksowała... Pozostałym oazowiczkom i oazowiczom:-D dużo radości i wesołości W naszej Oazie SPOKOJU I CISZY:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Śmiej się wśród ludzi Płacz tylko w ukryciu, bądź lekka w tańcu lecz nigdy w życiu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Pozdrawiam wszystkich👄 Ja jestem już 2 miesiąc w Anglii , tu pracuje kafeterii... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Pisze z komputera koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
cześć! A co tu tak powiewa smutkiem? Biedzie mi was brak dziewuszki, ale myślę , ze kiedyś znajdziecie chwile i wpadniecie do oazy...:-D Ja ostatnio tez zalatany i jeszcze do tego zachlorowany:-D a do pracy lecę... Tak szczerze to mi nudno było kiedyś całymi dniami leniuchować , ale teraz tęsknię za tym... I często zadaje sobie pytanie?:-D Czy dobrze zrobiłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×