Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Witam , witam👄 Pozdrawiam i życzę WBW szybkiego ozdrowienia...👄 :-D. Dziadzio mój zawsze mówił \" jak przyjdzie marzec to zemrze nie jeden starzec... I doczekał 88 lat:-D A ja teraz starców uważam po 100.he he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Ha ha ha ! Listeczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Daleko Czechowicz Józef wiatraki kołyszą horyzont chaty pachną stepem chatom źle stoją na palcach o zachodzie ślepe wspinają się jak konie za chwilę się pogryzą nie step ucichłe morze rozlewa się wieczór bez szumu świecące szyby otoczyły kolejowy dworzac zachód mozolnie żuje gumę ostajcie zdrowo matuś z wojska napiszę list nad parowozom dym białe kwiaty gwizd w niedzielę pociąg odiechał w inną niedzielę przyjdzie pracują czerwone obłoki pchają się ku słońcu na stacji dzień jak codzlcń tydzień jak tydzień a szyny szyny się nigdzie nie kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
"W marcu" - Suchorzewska Irena Raz śnieg pada, a raz deszczyk. Na jeziorze lód już trzeszczy. Błękit nieba lśni w kałuży, bałwan w słońcu oczy mruży. - Koniec zimy. Przerwa. Dzwonek. - To nie dzwonek, to skowronek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
"W marcu" - Domeradzki W. Kroplami deszczu lipa płacze nad drogą pełną kałuż błota. Z chmur leci drobny, mokry maczek. Pod rękę z wiatrem chodzi słota. Nad rzeką wierzby chylą głowy wsłuchane w poszum mętnej wody. Dumają o czymś w dzień marcowy, okryte płaszczem niepogody. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
🖐️ Pozdrawiam WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz to chyba uzależnienie , ze lecę do oazy nawet z bólem głowy:-D Jaś się ze mnie śmieje:) mówi " wejdź do koleżanek to ból pryśnie:-D A ja na to już prysł hahaha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic dziwnego , ze mamy problemy z ciśnieniem , czy bólami głowy ... Bo z każdą wiosenka już nie do młodości:-D Pogoda jakaś taka niewyraźna , deszcz , wiatr a chwilkami słoneczko wyglądnie... To wszystko odbija się na naszym samopoczuciu... Wczoraj myślałam , ze wiosenna depresja mnie dopada, ale już ja zażegnałam.ha ha ! I dziś jak fryga z Januszkiem po sklepach latałam za płaszczykiem wiosennym...Niestety nie było mojego koloru, ale za tydzień będzie nowa dostawa ...może się wtedy obkupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybauczona
dzień dobry!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny siedziałam ze 3 godziny w naszej klasie... Ach tylu znajomych znalazłam nawet kolegę dużo starszego od siebie dziś zobaczyłam...Jego wnuczki , córki , zięcia , tylko jego zony nie było... Naprawdę ten net to człowieka wciąga:-D A ile to czasu babcia poświecą na net ? Zapytała mnie na Skype wnuczka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Serdecznie Oaze! Bo W oazie dzis puchy;:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nic dziwnego pogoda ładniejsza .... Po co przy kompie siedzieć :-D ja na chwilkę wpadałam bo obiad gotuje i tak z doskoku.. Ale nie czuje się dobrze już to trwa od 3 dni ...jakieś wiosenne osłabienie czy coś... Po niedzieli wybiorę się do doktorów:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo ciśnienie mam jak osiemnastka 131/82 ... Na pewno to sprawka hormonów... Milego dnia WBW życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
pozdrawiam 👄🖐️ SARO👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Witam !Pozdrawiam i życzę miłego weekendu jadę do brata na wieś:-D Przyjadę w niedziele...pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
SARO👄 OL👄 WBW👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Czesc! No dziewczyny co jest ? Wszystkie naraz chorujecie ?:-D Czy to jakaś EPIDEMIA?ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
"Marzec" To marcowi zima w głowie, to wiosenne harce. Chce być lutym, albo kwietniem, byleby nie marcem! Śniegiem prószy, a po śniegu deszczem tnie ukośnie. Czy to wiosna? Czy to zima? Po prostu przedwiośnie. Choć z dniem każdym coraz wcześniej słoneczko rozbyśnie, choć z pod śniegu się wychyla najpierwszy przebiśnieg, marzec boczy się na wiosnę, marzec już nie czeka i lodowa kra odpływa po zbudzonych rzekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×