Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

BOCIAN Bocian nikogo o nic nie prosi Sam ludziom dzieci przynosi Czy to lato, czy to zima Każdy, kto chce, dzidziusia otrzyma Dziateczki, wiecie to są bajeczki Bocian dzieci nie przynosi Choć się o nie bardzo prosi Mama dzidziusia pod serduszkiem nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel Ociera twoje pierwsze łzy, Chce się tobą opiekować, Jest, blisko gdy jest źle Obejmie i powie "nie martw się" Bo wie, że jutro też jest dzień autor nieznany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz naobieram kartofelków , sos mam od wczoraj... Po obiedzie jadę do miasta po firanki do syna pokoju:.. Pa miłego dnia życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi55
Super tu u was ! Podoba mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi55
MARZEC Gdy na dworze deszcz i słota, Wszystkie koty chodzą w botach, Marzec mnóstwo ma roboty Bo sprzedaje w sklepie boty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi55
NASZA CZARNA JASKÓŁECZKA Nasza czarna jaskółeczka przyleciała do gniazdeczka przez daleki kraj. Bo w tym gniazdku się rodziła, bo tu jest jej strzecha miła, bo tu jest jej raj. A Ty, czarna jaskółeczko, nosisz piórka na gniazdeczko ścielesz dziatkom je! Ścielże sobie, ściel niebogo chłopcy pójdą swoją drogą nie ruszą go, nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi55
OD WIOSNY DO WIOSNY Zdzitowiecka Hanna Na niebie jaśnieje słońce, dni płyną, płyną miesiące... Z lodu uwalnia się rzeka i ze snu budzą się drzewa, ptaki wracają z daleka, będą wić gniazda i śpiewać. Sady zabielą się kwieciem... To wiosna! Wiosna na świecie! Na niebie jaśnieje słońce, dni płyną, płyną miesiące... Dni coraz dłuższe, gorętsze pod lipą ciche pszczół brzęki, woń siana płynie powietrzem, z pól żniwne słychać piosenki, zakwitły malwy przed chatą... Lato na świecie! Już lato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim] Witaj Gabi w Oazie... Milo , ze ci się podoba u nas , wpadaj:) Enkoo, Witam Serdecznie❤️ I WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1300
Rejestrujcie się na www.look4win.pl Jestem tam od paru dni i wygrałam już 5 nagród!!! Do wygrania codziennie tysiące wartściowych nagród. Jako osobę polecającą wpisujcie angela1300. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny i wiosenny by dziś dzień ...Pospacerowałyśmy z sąsiadką po naszym miejskim parku, zawsze lubię tam chodzić a najczęściej jesienią i wiosna... Wtedy dzieje się najwięcej tu zmian:) Nie mam ostatnio żadnej weny do pisania... Dlatego zmykam poczytać książkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Angelo 1300, nie obraz się proszę , ale wygrać to można tylko coś na dudach:-D Znasz ten instrument?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko👄 Ennko👄 Saro56👄 Janno.W👄 Tamaro53👄 Samotny👄 Kasiuniu👄 Nieśmiała👄 Nowa 👄 Jarzębinko👄 jgor👄 Jasiu👄 Jzabelo👄 wybałuszona👄 Ja was lubię👄 kawiarenkowa koleżanko👄 wanilia👄 Granacik👄 Zlota 👄 Gabi55 Alliss👄 Dorotka👄 Dzika roza👄 Prostakobieta👄 Tyle Was zapamiętałam :-D a na wszelki wypadek zostawiam jeszcze👄👄👄👄👄👄👄👄 buziaczki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlikowska-Jasnorzewska Maria Oknem wyglądało Oknem wyglądało, stawało przed bramą, wracało - zawsze samo... Szło przed siebie w wiosenną rozwichrzoną słotę, trącane parasolami czarnymi - a szło po to, co jest bladozielone i złote, co pachnie jak gwoździk chiński i olbrzymi, i co się każdemu należy. Chodziło, szukało, na jarmarki się pchało, na targi, patrzało z wieży, wracało - Nagle znalazło w tłumie twe wargi, przywarło, upadło, znieruchomiało, zamarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was serdecznie WBW👄 Wszystkie nowe nicki pozdrawiam i serdecznie zapraszam... Niestety ja jeszcze jestem na wyjezdnym , ale skorzystałam z chwili wolnego czasu i wpadłam by pozdrowić wszystkich wiosennie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Idzie wiosna!" Idzie wiosna przez łąki, robi wielkie porządki, żeby piękny i czysty był świat. Zamiast wiader i ścierek - chmur i chmurek ma szereg, zamiast mioteł i szczotek - ma wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kotki marcowe" - Kulmowa Joanna Na wierzbie nad samym rowem - srebrne kotki marcowe. Na deszczu i na słocie srebrnieją im futra kocie. Ale kotki marcowe nie piszczą. Huśtają się na gałązkach. Mruczą: - Nareszcie wiosna! I sierść mają coraz srebrzystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Krokus" - Kacynel K. Wyszedł spod ziemi krokus jak promyk słońca z obłoku. Rozejrzał się wkoło I rzekł wesoło: - Jak tylko trochę podrosnę, zrobię prawdziwą wiosnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"List do wiosny" Jak się czujesz, pani Wiosno? Czy już nowe pączki rosną? Czy już trawa rozpędziła się do słonka? Czy z rękawa wypuściłaś już skowronka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pierwszy motylek" - Broniewski Władysław Pierwszy motylek wleciał na łąkę. W locie radośnie witał się ze słonkiem. W górze zabłądził w chmurkę i w mgiełkę sfrunął trzepocząc żółtym skrzydełkiem. A gdy już dosyć miał tej gonitwy pytał się kwiatków, kiedy rozkwitły. Pytał się dzieci, kiedy podrosły tak mu upłynął pierwszy dzień wiosny. 👄🌼:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj koleżanko!👄 ja już zatęskniłam za tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×