Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Miałam dziś miły sen, śniła mi się mama i tato a ja byłam małą dziewczynką ... Jakie to było mile uczucie , chciałabym to jeszcze raz, chociaż we sine przeżyć,...Taka błogą beztroskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Hallo! Pozdrawiam ABW!!! W oazie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Wspomnienie-Leopold Staff Było mi dobrze niegdyś w słodkiej wsi dalekiej... Jakże niedawne czasy - a zda się, że wieki. Sadyba wiejska czarem starości owiana Jak książka przez nikogo od lat nie czytana. Pod lipą stół kamienny i ławy z kamienia, Które mchy obrastają jak moje wspomnienia. Starych świerków aleje ciemne, w krzyż biegnące, W które echami złota zakrada się słońce. Za dworem chłopskie chaty budowane krzywo, Spracowane jak ręce i marzące żniwo. A na strzesze pan bocian, co pierś dumnie oduł, Postrach grających bagien i opiekun stodół. Dwór jak święto - w pogodę, przytulny w dnie słotne., Jak dalekie to wszystko i już niepowrotne. Tęsknotą serce wzbiera, gdy w zachód lipcowy Widzę ciężkie, do obór wracające krowy Lub słyszę gdzieś wśród nocy gwiazdami zasnutej, Jak psy szczekają w dali i pieją koguty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Tajemnica-Leopold Staff Ja wiem, ja wiem, Co o cichej północy się dzieje... Błękitnym snem Mego parku jaśnieją aleje... Za sosny pień Cisza trwożna, bez tchu i bez ducha, Skryła się w cień, Oczy dłonią zasłania i słucha... Krok cichych stóp Śmierć przyśpiesza, bo drży, że się spóźni... Pachnie jej łup... Nową kosę ukradła gdzieś z kuźni... Wśród wonnych róż Gra oślepły od długich łez grajek... Dziś skona... Już Najcudniejszą wyśpiewał z swych bajek... Dziecię wśród łez Szuka matki przez traw mknąc kobierzec... Zgon dał jej kres... Byle o tym dziecięciu nic nie rzec... Wiem, co śni las... Pełna cudów noc jasna, tęskniąca Zbyt długi czas W myśl mą blaskiem wglądała miesiąca... Zbyt długo, zbyt We mnie ciszą wtapiała się głuszy... I nim wstał świt, Zakochała się noc w mojej duszy... Miłosnym tchem Teraz w głąb mą zwierzenia swe sieje., Ja wiem, ja wiem, Co o cichej północy się dzieje... Jakie to piękne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam WBW W OAZIE SPOKOJU👄 Patrycja Brodowska Wiosenne porządki Na Twoich ramionach przysiadła Nostalgia w podartej kapocie i zniszczonych butach Zrobiła porządki, pewnie wiosenne, w duszy Twojego sumienia Wywietrzyła stare wspomnienia, odkurzyła stare portrety, wypolerowała zastygłe marzenia Zmęczona oparła głowę na Twoim czole zapalając kwaśną fajkę ostatniego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mruczanka Kawa czarną smugą pieści nasze dłonie, poranne uśmiechy w źrenicach odbite. Oczu potok jasny obmywa nam skronie i krągłości ciała, jeszcze nie odkryte. Z tęsknoty są tkane cukrowe baranki, na stole serweta frędzlami się puszy. Czajnik gwiżdże sonet herbaty do szklanki, a placek z cebulą na stole się kruszy. Dzwoniącym tramwajem wyznania szepczące, oczkami rosołu do siebie mrugamy. Dzień w uścisku marca, jak słowa gorące, a dom pachnie nami, zawsze, gdy wracamy... Patrycja Brodowska MIŁEGO WIECZORKU.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
TO FAJNE POKLIKAJCIE.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki w oazie 👄 WBW❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Do zakładu fryzjerskiego wjeżdża na motocyklu zarośnięty facet w czarnej skórzanej kurtce i krzyczy: -Strzyżenie, golenie i... Oooodjazd! Matka mówi do syna: -Jasiu, przecież mówiłam ci, żebyś poszedł do fryzjera! -Dziś już byłem. -To idź jeszcze raz i tym razem usiądź bliżej nożyczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi55
Pozdrawiam wszystkich milusieńko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi55
lamaa , ale to super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi55
DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
Ja was kocham ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co takie wylewne się zrobiłyście DZIEWCZĄTKA? :-D Tak to nam przypomniało coś Lamoo, naprawdę tak było....I jeszcze żyjemy WBW ha h a ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani myślę , ze każde pokolenie ma i miało swoje przeboje i podboje:-D A my choć wcześniej rodzeni idziemy z postępem za pan brat:-D I nic w tym dziwnego ...Dopowiada mi Januszek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co takie wylewne się zrobiłyście DZIEWCZĄTKA? :-D Tak to nam przypomniało coś Lamoo, naprawdę tak było....I jeszcze żyjemy WBW ha h a ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle wam napisałam i wszystko w d***e! jakiś mściwy ten net ... pisałam , ze chyba i na mnie przyczaja się depresja:-D Dobranoc! zezłościłam się.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
całuje ręczki wszystkich miłych pan i życzę kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×