Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Już późno A nam ta noc nie daje spać Wysoka północ Cygańską drogą wiedzie nas Znów dzień przeminął Nie wszystkim jutro szczęście da Czerwone wino Będziemy pili aż do dna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kayah - Przedwiośnie Chciałeś szumieć jak drzewo Gnać po niebie jak młody wiatr Dzisiaj nisko jest niebo, Że aż musisz się schylać Chociaż runął Ci świat Wiosna przyjdzie i tak Jeśli zrobiłeś błąd to Cię młodość rozgrzeszy Jeśli przestałeś już wierzyć w to, że Cię uczy nadzieji Chociaż runął Ci świat Wiosna przyjdzie i tak /x2 Chociaż runął Ci świat WIOSNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
Pozdrawiam 👄Wiosenko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
Wiosenko cmoknęłam ciebie za to czerwone winko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
Closterkeller - Czerwone wino Budzę się z tego snu czuję jak obraz Twój gubię już powoli zapominam Tak krótko byłeś przy mnie Tak krótko byłeś przy mnie a wtedy byłeś dla mnie jak czerwone wino Gdy nagle tak na fali gniewu popłynęłam w ślad za jednym Twoim krokiem Słowa nic nie mogą i nie one są i nie one są najważniejsze kiedy duma stawia moje kroki choć Cię coraz mocniej czuję i tracę co niespełnione minęło byłeś tak jak wino, czerwone wino czerwone wino... czerwone wino... czerwone wino... czerwone wino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę przywitać i się pożegnać 👄 Juz po najgorszej robocie idę pod prysznic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Hallo! Dziewczynki winem i rumem częstują wiec postanowiłem wpaść do Oazy i opróżnić do dna te buteleczki ha ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Halina Frąckowiak - Papierowy księżyc Nie, nie będę w San Francisco, to nie to miejsce i czas, Schną na szybie ślady łez pora już dograć ten akt, kto z nas kiedyś patrząc wstecz wspomni love story sprzed lat, wspomni love story sprzed lat. Papierowy księżyc z nieba spadł, skończył się video film, może to byt romans, może żart � dziś nie obchodzi mnie to, dziś już nie martwię się tym. Papierowy księżyc z nieba spadł, umarł król, niech żyje król, znów taksówką sama jadę w świat, w którym nie liczy się nic prócz paru szaleństw i bzdur. Marzy mi się Jokohama, hotel z obłoków i szkła, jak mam zmienić fałsz i banał, życia, co byle jak trwa Schną na szybie ślady tez, ktoś z nas wyjść musi na plus, taki mały dramat, lecz wszystko w nim jasne jest już, wszystko w nim jasne jest już. Papierowy księżyc z nieba spadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Lady Pank - Ktoś ukradł księżyc w nocy wszystko jest na czarno w stawie slychac ciche glosy zab czarne mysli w glowach marno snuja plany jak tu zdobyc skarb? Czasem sny wychodza z glowy i z fantazji tkaja wielka siec potem wiatr okleja ploty w listy goncze, takiej tresci ze: ktos ukradl Ksiezyc swieze slady sa na mokrym mchu dam wór pieniedzy jesli wskazesz kto rabusiów bylo dwóch, bylo dwóch po co komu taki rogal? Po co komu taki wielki luk? Nocne gwiazdy w radiowozach przeszukuja mleczna droge juz mamy ich odciski palców dziwi tych rabusiów niski wzrost trzeba gonic tych zuchwalców niech na alarm bija dzwony, bo: ktos ukradl Ksiezyc swieze slady sa na mokrym mchu dam wór pieniedzy jesli wskazesz kto rabusiów bylo dwóch ktos ukradl Ksiezyc... Bylo dwóch bylo dwóch rabusiów bylo dwóch rabusiów bylo dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
piosenki Śpiewa Wiesław (ruszcie księżyc) - Raz, Dwa, Trzy Ruszcie księżyc kolanem śpijcie z sercem na zmianę bądźcie bo trzeba wszystko myślcie myśli się myślą rzućcie karty z rękawa lećcie bo warto spadać jeśli skrzydła połamie wiatr nie ma kłopotów nie ma odlotów szumcie głosem pokoleń stańcie po słusznej stronie zwykła konieczność zmieni was skłoni do racji do spekulacji piszcie palcem o bzdurach zmieńcie prawdy na murach przecież męczy świadomość że człowiek się rodzi żyje i schodzi mówcie tylko o sobie dzwońcie w ciszy ołowiem człowiek milcząc nie powie że boi się chwieje albo szaleje trwajcie w czas niepowodzeń idźcie w przyszłość po wodzie wiara w siebie wyznacza cel może być zatem większa piękniejsza ruszcie księżyc kolanem śpijcie z sercem na zmianę bądźcie bo trzeba wszystko myślcie myśli się myślą ZA TE TRUNKI W PODZIĘCE Księżycowe piosenki👄 DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
Kawał O małżeństwie Wstaje raniutko facet i idzie do łazienki wziąć prysznic. Patrzy, a tu przyrodzenie beżowego koloru nabrało. - Ewelina, choć no tu natychmiast! Żona z kuchni woła: - Czesław, jestem zajęta! ZAJĘTA, rozumiesz! A to ugotuj, a to upierz, wyprasuj, zmyj podłogę. Dzieci do szkoły, dzieci ze szkoły. Śniadanie,obiad, kolacja. I tak w kółko i tak w kółko. Nie mam czasu nawet dupy podetrzeć. - Oo..o... właśnie! O tym chciałem z tobą porozmawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
HO Ho ho ! Jasiek wszystko wytrąbił pośpiewał i chrapie aż oaza drży:-D To ci łasuch jeden:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
A ja tylko korka powąchałam i światła pogaszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ! Koleżanki i koledzy nie za dobrze się wam powodzi... Winka , herbatki, rum :) Ale co tam :-D używajcie póki czas bo za 100lat nie będzie nas ha ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja pokołyszę się już do podusi:-D Milej niedzieli i miłych snów 👄[ serce]🌼:classic_cool: 👄 🌼:classic_cool: 👄[ serce]🌼:classic_cool: 👄[ serce]🌼:classic_cool: 👄[ serce]🌼:classic_cool: 👄[ serce]🌼:classic_cool: 👄 🌼:classic_cool: 👄[ serce]🌼:classic_cool: 👄[ serce]🌼:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieplutka kołderka, mięciutka poduszka zaprasza Cię Kotku do mojego łóżka, lecz przyjść nie możesz, ja o tym wiem, niech Cię ogarnie słodki o mnie sen.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy nadejdzie cichy mrok do łóżeczka zrobisz krok, a gdy drugi zrobisz kroczek nie zapomnij zamknąć oczek. Teraz pora pospać sobie, więc dobranoc mówię Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżyc uśmiech ma na buzi, ja się tulę do podusi, ty tez oczka zamknij swoje, i idziemy spać oboje, śnijmy o czymś wspólnym, zakazanym i pamiętnym. DOBRANOC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×