Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

A przy okazji posortuje , powyrzucam co się już nie nadaje... Niedługo będziemy brać się za świąteczno- wiosenne porządki i nie tylko na ogródkach,ale i w domkach... ja lubię sprzątać, zresztą nie powiem moje chłopaki mi chętnie w tym pomagają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Kochani pozdrawiam wieczorkiem...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Listeczku👄Ja tez się muszę brać za robotę i zacznę tak jak ty od szafy:) Tylko mam problem z wycieraniem szafy u góry, raz już mi noga się powinęła i spadłam , potem chodziłam 3 tygodnie z ręką w gipsie:-D Teraz się z tego śmieję , ale wtedy mi nie było do śmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
wesołku kochany !!! Jakie pyszne te czekoladki nadziewane :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Cicha sama !!! Wpadaj będzie wesoło:) Jarzębinko👄 za słoneczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Sarko👄 Dzika różyczko👄 Wybałuszona👄 Ol👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
60 siatko👄Alliiss👄Nieśmiała 👄Ja was lubię👄 Jacku tulipanki cudowne👄 Lece na film👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
DOBRANOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Czuje się jakaś zmęczona😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez was bardzo lubię , wiec i nocą wpadłam się przywitać i pożegnać... Dobranoc kochani pogaszę światła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Marzec" To marcowi zima w głowie, to wiosenne harce. Chce być lutym, albo kwietniem, byleby nie marcem! Śniegiem prószy, a po śniegu deszczem tnie ukośnie. Czy to wiosna? Czy to zima? Po prostu przedwiośnie. Choć z dniem każdym coraz wcześniej słoneczko rozbyśnie, choć z pod śniegu się wychyla najpierwszy przebiśnieg, marzec boczy się na wiosnę, marzec już nie czeka i lodowa kra odpływa po zbudzonych rzekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was kochane moje 1 marca... teraz to już talko 20 dni i wiosna....cieplejszy wieje wiatr..... No 8 marca się tez szykuje, i niedługo święta :-D Oj będzie co robić.... Pomimo niepogody dobry nastrój mi powraca...hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milej soboty życzę 👄 Teraz udaje się do kuchni dalej pitrasić.... to była przerwa na kawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
pozdrawiam WBW! Wiosenko👄za kawusie:) miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenko, Ol, ja tez pozdrawiam was serdecznie ❤️ WBW👄 I lecę na zakupy . po świeży chlebek i owoce... pa pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
halo ! mile koleżanki wpadłam do Was bo tak mi w oazie zapachniała kawka...Wiosenki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam :-D ja już po obiedzie, robiłam zupę gulaszowa z makaronem... Ale smakowała...Wszystko już zjedzone, posprzątane:-D tak zazwyczaj jest u mnie jak mojej rodzince coś zasmakuje... Potem wszyscy dziękują i już erką nie każą mi po obiedzie ruszyć... mówią babciuniu , mamuśku ty się już w kuchni przy obiedzie napracowałaś...Odpoczywaj:-D Kochane dzieciska.... A do sprzątania i to nie byle jakiego zabierają się chętnie:) Wiedza , ze ja nie lubię odwalonej fuszerki... ha ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedza , ze babcia, mama ugotuje , ale posprzątane musi tez być na błysk:-D To już po mamusi mnie chyba do śmierci zostanie KOCHAM czystość:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×