Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Ja chciałam wam opowiedzieć o swoim nazwijmy to mieszanym odczuciu:) - otóż znalazłam w naszej klasie fotkę chłopaka do którego dawniej serce biło mi mocno... I mam to zdjęcie z młodości ... Z fotki patrzą na mnie piękne uśmiechnięte oczy młodego ciemnowłosego chłopaka.. Natomiast ta fotka po latach jest całkiem inna, smutne oczy poszarzała twarz i te białe jak mleko włosy ...niby on ., ale jaki daleki i obcy... Jak szybko przeminęła nasza młodość... Szkoda, ze ludzie się starzeją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Janno👄 Dziewczyny !!! Wichura "Emma" Najlepiej nie wychodźcie z domku!!! Zacznie się w sobotę o trzeciej nad ranem. Wiatr będzie się wzmagał najpierw na Pomorzu. Potem nadciągnie nad Wielkopolskę i ziemię lubuską. Trzy godziny później, czyli już o świcie, można spodziewać się burz. "Emma" będzie najgroźniejsza po południu w sobotę i w nocy z soboty na niedzielę. Wtedy jej porywisty wiatr osiągnie apogeum. Na Śnieżce wiatr będzie wiać momentami z prędkością nawet do 22o km/h, a na Bałtyku spodziewany jest sztorm o sile 8 w skali Beauforta. Żywioł uspokoi się dopiero w niedzielę wieczorem. ::: Reklama ::: Meteorolodzy zapowiadają, że silnemu wiatrowi będą towarzyszyć obfite deszcze, deszcz ze śniegiem, a nawet grad. W najbardziej zagrożonych województwach władze przygotowały się już na "Emmę". Zalecają, żeby omijać miejsca zadrzewione, tablice reklamowe, a nawet mocno przeszklone budynki, w których duże połacie okien i szklanych dachów mogą pękać pod naporem wiatru. Meteorolodzy przestrzegają: takich anomalii pogodowych będzie coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Spijcie dobrze dziewczyny i nie dajmy się Emmie, może tylko postraszy i odleci ta złowieszcza małpa...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
W górze tyle gwiazd, w dole tyle miast, gwiazdy miastu dają znać, że dzieci muszą spać Ach śpij kochanie, Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz, czego pragniesz, daj mi znać, ja ci wszystko mogę dać, więc dlaczego nie chcesz spać? Ach śpij, bo nocą, kiedy gwiazdy się na siebie złocą, wszystkie dzieci, nawet złe, pogrążone są we śnie, a ty jedna tylko nie. Aaa, aaa, były sobie kotki dwa, aaa, aaa, szarobure, szarobure obydwa Ach śpij, bo właśnie księżyc ziewa i za chwilę zaśnie, a gdy rano przyjdzie świt, księżycowi będzie wstyd, że on zasnął, a nie ty. słowa: Ludwik starski, muzyka: Henryk Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihihi....
Jesteście SUPERRRRRRRRRRRRRR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihihi....
SUPER TOPIK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
czesc!Co Emmy się wystraszyłyście ? Noe chciałam za tak was przestraszyć.:-Dha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
U mnie rano była złowieszcza cisza , teraz znowu daje popalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę poprawy pogody... Moze jutro zaświeci słoneczko... dziś obchodzą Imieniny wszystkie HELENY, Helenki.... Pamiętam jak tato zwracał się do mamy :) HELENKO... Smutno mi bo już ładne parę lat jak odeszła od nas mama, moja najukochańsza na świecie HELENKA.... Wszystkim ...HELENKOM ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA I SZCZĘŚCIA:) http://www.tapety.lajcik.pl/kwiaty/kwiaty08.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDZIE JEST WIOSNA D.Gellnerowa Wiosna, wiosna już tuż, tuż. Płaszcz słomiany spada z róż, Pączki ma już każdy krzak - To jest wiosny pierwszy znak. Drugi znak - zielony liść. Na wycieczkę czas już iść. Biegać łąką ile tchu, Szukać wiosny Tam i tu. Złotych blasków Chyba sto Wpadło na Strumyka dno Żaby budzą się ze snu. - gdzie jest wiosna? A, już tu. W każdej bruździe, Koleinie, Jakaś strużka Wody płynie, Wszędzie ćwierka jakiś ptak- To jest też Wiosenny znak Na podwórku Już hałasy, Wszystkie dzieci Grają w klasy. A jak grają? Zobacz, jak To jest wiosny Piąty znak. Takich znaków jest ze dwieście. W każdym mieście Patrz uważnie Tu i tam, To je znajdziesz Wszędzie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWIACIARKA Śliwa K. Proszę państwa! Bardzo proszę! Mam tu kwiatów pełne kosze. Jeden narcyz, dwie konwalie, trzy stokrotki ... a każdy jak malowany. - I co dalej? Cztery żółte tulipany ... Pięć irysów fioletowych i goździków pięć różowych. Mam trzy bratki kolorowe, oraz siedem pięknych róż. Dziesięć fiołków - także mam. Chodź, proszę policz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARZEC POWRÓCIŁ Marzec powrócił więc zmienna pogoda. Co dzień inaczej - wiosenna moda W poniedziałek słonko We wtorek deszcz leje W środę bardzo zimno W czwartek wicher wieje W piątek śnieżek pada W sobotę słonko świeci W niedzielę cieplutko - więc cieszą się dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYLASZCZKI Czy to nie kawał nieba na ziemię upadł czasem, że jest tak szafirowo, niebiesko tam pod lasem. Na zeszłorocznych liściach wśród drzew pod samą górą gdzie wczoraj było szaro skrawek lśni lazuru. Biegną dziś prędziutko dzieci, badając plamę błękitną - Matusiu, matusieńko, przylaszczki kwitną! poczytajcie z sercem , ca takie cudowne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Wam napisać , ze byliśmy na imieninach u Helenki mojej Babincowej koleżanki , było sporo osób... bawiliśmy się wyśmienicie ... Jedzenie, ciasta, torty i napitki były wyśmienite:-D Ona z naszej całej 8 najlepiej gotuje... Powiem wam już dobranoc WBW 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, kotki dwa Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa, jeden duży, drugi mały oba mi się spodobały. Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa, nic nie będą robiły, tylko ciebie bawiły. słowa: Zofia Rogoszówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53
Kotki już usnęły :-D Wiosenko , a ja po naszej klasie buszuje... Dziecko poszło spać to mama do netu:-D ha ha ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53
Dobranoc!!! Precz smutki niech zginą Wspomnienia niechaj płyną Obsiądźmy ogień w koło Z piosenką wesołą. Uśmiechnij się jasno Wnet wszystkie troski zgasną Podajmy sobie dłonie, w piosence wesołej. Ref.: Bo w naszej ferajnie przyjemnie jest Zabawić się fajnie i śpiewać też I zawsze mamy chęć na szał Byleby śpiew wesoło brzmiał. Bando, bando, rozstania nadszedł już czas Bando, bando na zawsze złączyłaś nas Bando, bando bez ciebie smutno i źle Pożegnania to nie dla nas, o nie Wkrótce znów spotkamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzejkuu👄❤️ za te piękne kwiaty i sprawdziłam pachnę mięta ;) listeczku a u Ciebie całe pole pięknych tulipanów cuuudne, moja babcia Helenka więc :D przekaże Pozdrawiam WBW Pora dobrej nocy Przyszła pora kołysanek Przyszła pora utulanek Przyszła pora namawiania do spania, do spania... To jest pora dobrej nocy To jest pora ciepłych kocy To jest pora zasypiania, zasypiania... Kiedy kleją ci się oczy To już mówić nie ma o czym To już trzeba tylko spać Płynąć w kolorowym niebie I odpocząć ciut od siebie Żeby rano znowu chętnie wstać We śnie wszystko jest ciekawsze We śnie wierzysz, że na zawsze Tak szczęśliwie i tak dobrze może być, może być We śnie mogą wszyscy wrócić We śnie możesz się nie smucić We śnie możesz jeszcze piękniej żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Ale piękne te wszystkie wierszyki, gdzie wy to tak znajdujecie... położę się bo 😴 Caluje WBW👄 Milych snow👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam , ze już spicie ja przyszłam Od Helenki mojej bratowej... Fajnie było:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spijcie dobrze niech Wam się" ANIOŁKI ŚNIĄ."... Bardzo lubię ta Oazę i was WBW , bo te słowa na dobranoc mówię tylko najbliższym ..Kiedyś mama zawsze mówiła tak do nas, jak nas układała do snu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Pozdrawiam WBW w poniedziałkowy ranek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×