Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 50+5
Pozdrawiam i życzę kolorowych snów WBW👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️pozdrawiam:) Starsza i 60 siatka:-D rozmowa wasza rozsmieszyla mnie do łez... Milo , ze w oazie takie wyluzowane babki... Wesołowski tez jak nasz wesołek lubi pożartować :-D:P Jarzębinko[❤️listeczek❤️Nowa❤️Nieśmiała❤️ Saro❤️Tamara❤️samotny❤️Janno❤️Wybałuszona❤️ Złota❤️Ol❤️Xl❤️ dzika różo❤️Kasiuniu❤️prosta kobieto❤️Granatku❤️Jasiu❤️Jacku❤️Igorze❤️ Ja was lu❤️bię , kawiarenkowa koleżanko❤️Jzabelko❤️ Szepcie wirtualny❤️i wszystkie których nie zapamiętałam całuję i pozdrawiam zostawiam na zaś serduszka:)❤️❤️❤️❤️ ❤️serce]❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ! wczoraj Was ostania zegnałam ...A dziś pierwsza witam :) \"OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI\" Zapraszam wszystkich na kawę z mleczkiem bez cukrowni :-D I rogaliki z masłem i z dżemem jagodowym , właśnie Jaś przygotowuje drugie śniadanie .. na pierwsze była kawa i banan... dziś byczyliśmy się w łózko do 9.30 ..Miedzy innymi zaplanowaliśmy jutrzejszy dzień....Zrobimy sobie wolne od wszystkiego nawet od gotowania...Rano po sniadaniu jedziemy do miasta, potem obiad w restauracji a wieczorem teatr...Piękny dzień Kobiet prawda.?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się rozpisalam , ze zapomniałam przywita was wszystkich:-D Pomyślicie , ze jestem egoistka:-D nie moje kochane nigdy nią nie byłam , tylko głośno dziele się z wami moim szczęściem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Pozdrawiam Wiosenko! I wcale nie myślę , ze jesteś egoistka... Jesteś porostu wesołą i szczęśliwą kobietką , która umie w życiu łapać szczęście obiema rekami...:) I z ciebie musimy brać przykład... Bardzo lubię ciebie czytać👄 Pozdrawiam WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
cześć dziewczyny! Pozdrawiam WbW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Wiosenko👄 Ol👄 Nowa👄i WBW👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Marzec wyjął grosik srebrny, teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł, kupić bukiet na święto kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Przyjmij życzenia Babko kochana od drugiej Baby z samego rana, niech Twój dzień cały będzie radosny, trzymaj sie Babo, aby do wiosny! ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Juz dziś złożyłam Wam życzenia:) bo jutro mnie nie będzie ... Trzymajcie się jutro Kobietki cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
I jeszcze troszkę humorku . przeczytałam i skopiowałam u koleżanek:-D Jakie ryby lekarze lubią najbardziej? - Grube sumy!!!! Do lekarza przychodzi robotnik z dwoma workami cementu. - "Po co pan przyniósł ze sobą dwa worki?" - "A co? Dwa, to za mało?" W czasie stosunku siostra dyżurna mówi do lekarza dyżurnego: - Panie doktorze, pan to chyba jest anestezjolog! - Zgadza się, skąd pani to wie? - odparł lekarz. Na to siostra: - Bo nic nie czuję! Hihihihihi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
ttp://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=48996&wid=9730652&rfbawp=1204901953.384&ticaid=157d0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez ciebie naprawdę lubimy WBW!!! prawda dziewczyny?👄 Witam Was wszystkie i życzę miłego wieczorku i jutrzejszego Dnia kobiet...I żeby każda była z nas jutro uśmiechnięta i zadowolona jak nasza kochana Wiosenka....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urszula Dudziak! Jak zwykle wspaniała :) A kawały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
OK? To ja tez tylko się przywitam🖐️ i ziem coś bo jestem głodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53
Pozdrawiam milutko wszystkie koleżanki i wszystkich kolegów:) Zycze miłego Weekendu i wspaniałego DNIA KOBIET:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Witam nocą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Spicie dziewczynki! Pewnie dlatego, żeby jutro jak tulipanki wyglądać:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Ja tez już się położę...Zycze jutro wszystkim kobietom , wszystkim bez wyjątku miłego i udanego DNIA KOBIET: DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, jestem wpadłam by napisać wam , ze miałam dziś nerwowy dzień:( Zepsuła mi się pralka , zalała cala łazienkę , praliśmy z mężem ręcznie ... Więcej nie będę się skarżyć , pewnie wiecie co to tnyczy ...Katastrofa jednym słowem:( 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze , ze jutro Dzień kobiet :-D mówiłam już moim chłopakom , ze jutro mamie wszyscy służą:-D Hihi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla nas wszystkich kochane DAMY:-D:P By się spełniły nasze życzenia:) By się ziściły nasze marzenia By uśmiech często gościł na twarzy Byśmy zdobyły w życiu, szczyt naszych marzeń Wszystko co chciałybyśmy By się zdarzyło Wszystko czego pragniemy By naszym było ...👄❤️🌼 DOBRANOC KOLOROWYCH SNÓW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×