Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Dobry wieczór Kochani...👄 Pozdrawiam Was wszystkich gorąco i życzę miłego wieczorku... Dziękujemy za mile życzenia świąteczne, to bardzo mile , ze nasi wirtualni koledzy tak o nas i o oazie pamiętają:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybałuszona, herbatki już druga filiżankę pije , suszy mnie strasznie , bo dziś na obiad śledzie miałam :-D hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
pozdrawiam wieczorkiem! 🌼 Zielony wiersz Broniewski Władysław Ja nie chcę wiele: Ciebie i zieleń, i zeby wiatr kołysał gałezie drzew, iżebym wiersze pisał o tym, że... każdy nerw, każda chwila samotna, każdy ból - jakże częsty, jak częsty! - zwiastuje odchłań, mówi : nieszczęsny.... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie, i żeby kot się bawił firanką jak umie żeby siedzieć na jerozolimskim ganku i nic nie rozumieć. Pętacki wiersz sam wiesz, że łżesz, ale dlaczego tak boli, tak boli? chyba już nic nie napiszę w ogromną i groźną ciszę schodzę powoli ja nie chce wiele: Ciebie i zieleń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Zimno i mokro będzie na święta :( Szkoda ! Co to się z pogoda wyrabia ? Zima była ciepła , Wiosna zimnica... BUuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Ja już się prawie wyrobiłam tylko jutro rano upiekę serniczka :) Zawsze mowie , ze tylko troszkę uszykuje na święta , a potem szykuje i dzieciom rozdaje oni tak mamy pyszności lubią . ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Ja tez kochani skradam Wam Najserdeczniejsze życzenia z okazji ŚWIĄT WIELKANOCNYCH... Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły wam duszę radością Czegóż jeszcze Wam życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna, Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości. Autor...BONIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Kochani ! Wysiadka , już tylko odpoczywam , córcia mi pomogła i uwinęłyśmy się ze wszystkim , pogotowane , posprzątane :)teraz tylko się wykapać i włosy ułożyć...Bo jutro do kościółka jaja poświecić... I święta można przywitać... szkoda tylko , ze pogody nie będzie!? No, ale co robić z aura nie wygrasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Piękne, te wszystkie życzenia a twoje 65 ... nadzwyczaj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Alleluja dziś śpiewamy, Bogu cześć i chwałę dajmy, Bo zmartwychwstał nasz Zbawiciel, Tego świata Odkupiciel. Zdrowia, radości i powodzenia To są najszczersze moje życzenia. Dla WBW! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Kolorowych snów 👄 Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
miłych Świat życzę i spokojnej nocy👄 Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
WBW jesteście:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ WESOŁYCH ŚWIAT ŻYCZY ///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W związku ze zbliżającymi się świętami Ślę moc uśmiechów z uściskami Święconka niech dobra będzie By ludzie Was kochali zawsze i wszędzie Bądźcie dla wszystkich zawsze serdeczni Mili, uprzejmi, ułożeni i grzeczni Niech się w życiu dobrze Wam powodzi Niech w Waszym życiu będzie brak pożarów, lawin i powodzi Życie niech się Wam dobrze układa Jarzębinka te życzenia w oazie składa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za życzenia , nalezę do tej oazy i ciesze się bardzo , ze wirtualnie, bo wirtualnie , ale poznałam fajnych ludzi 👄 I ciesze się ogromnie , ze mogę do tak wspanialej grupy należeć... Jestescie wyjątkowi ...Super:classic_cool: Dobranoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was Wszystkie kochane dziewczynki i życzę naprawdę miłego dnia...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serniczek już w piekarniku, święconka uszykowana ... Ja tez włoski ułożone , wpadłam bo jeszcze się z wami kawki napije... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×