Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jesienna kobieta
Pozdrawiam Was serdecznie czas nie pozwala mi na to , ale pamiętam oazę i was WBW:) A z okazji ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ŻYCZĘ: Smacznego jajeczka Wielkanocnego, Dużego zająca czekoladowego, Zdrowia niezawodnego, wielu radości I przez całe Święta samej wesołości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhaha...
Wielkanocnych świąt już pora Trzeba jaja wyjąć z wora -pomalować, pofarbować I kobiecie dać spróbować -żeby potem nie gderała, Że na Święta jaj nie miała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam 👄 Ja tez się już wyrobiłam .... Teraz szykuje się ze święconką... Uśmiałam sie z Ciebie hahahahaha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale życzenia i kaczki nie powiem, bo fajne:-D Ja już wyjęłam jaja z wora i pomalowałam.-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
Kochani z okazji świąt życzę samych radosnych dni , smacznego jajka i mokrego dyngusa...WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi48...
milo tu u was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi48...
Piękne wiersze i piosenki , a bzyczenia cudowne ... Ja nie umie tego jeszcze wklejać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi48...
Ale życzę wam wszystkim zdrowych i wesołych świąt.. Smacznego jajka i mokrego s minusa dyngusa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi48...
Ja czekam na moich dzieci , dziś przyjeżdżają na święta,,, maż w pracy , ale zaraz wróci muszę ugotować dla niego parę kartofli... Ja będę wpadać ,,, czy mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Witajcie kochaniutkie! Ja już w domku, jaja poświęcone...:) A zmokłam śnieg z deszczem w drodze powrotnej tak dawał ..... A teraz już całkiem biało, i nadal śnieg sypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Sedze przed kompem i czytam wiadomości... A to w malej miejscowości Posoka koło Konina. Zaginął 2,5-letni chłopczyk, który bawił się przed domem z pieskiem.... Teraz policja i rodzice poszukują zaginione dziecko... rozpacz... a to ten nieszczęsny kierowca co wjechał w kolarzy ... Jak oni się czuja , ile to nieszczęść się dzieje na świecie ... Przykro mimo radosnych nadchodzących świat się robi na sercu, gdy czlowiek pomyśli o tych ludzkich nieszczęściach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Sorry! ze tak się o tym rozpisałam , ale czekam na dzieci , może tez dlatego, bo martwię się by przyjechali szczęśliwie... Pogoda brzydka a przed nimi jeszcze sporo kilometrów:::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Wezmę tabletkę i położę się troszkę... Wam kochani życzę WBW WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO👄 Jak dobrze , ze jesteś oazo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Witam ! 55, nie bądź smutna proszę 👄 Dzieci przyjadą zobaczysz , zdrowe i szczęśliwe do mamusi... A jeśli chodzi o nieszczęścia , to nikt z nas nie wie co za chwile , dzień , noc się stanie takie jest niestety życie... I tylko modlitwa może nam pomóc, bo cóż my biedne na to zaradzić możemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez już jesteśmy gotowi i czekamy tylko na dzieci :) Pogoda , zimna , mokra i już robi się ciemno... Właśnie naparzyłam melisy to tak na niespokojność ... postawie termosik , jak ktoś będzie miał ochotę to bardzo proszę ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpieczna rodzina Pawlikowska-Jasnorzewska Maria Kochających się rodzin losy opłakane, Jakby okrutnym jakimś przewidziane planem, Powtarzają się w dziejach... Patrzy na to z góry Nierozłączna Rodzina: Słońce pośród planet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Pozdrawiam ... Kochani życzę Wszystkim bez wyjątku...Wesolych Świat... Tęczowych pisanek na stole pyszności Mokrego Dyngusa i wspaniałych gości. Niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy! PAMELA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Wesolych świąt👄 Jak przyjadę to wpadnę... Pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
ABY NADCHODZĄCE ŚWIĘTA WIELKIEJ NOCY BYŁY BARDZO WESOŁE, MIŁE, PRZESIĄKNIĘTE ZAPACHEM WIOSENNYCH KWIATÓW I WYPEŁNIŁY KAŻDY DZIEŃ RADOSNA NADZIEJĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
ŻYCZY ... OLka...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Autor : Pawlikowska-Jasnorzewska Maria Tytul : Ptaki wiosenne Ptaszek na sztachecie sąsiedniego ogrodu piłuje szklaną piłą piosenkę żałosną.- Przed chwilą grał na flecie z melodyjnego lodu, lecz słońce flet stopiło i w kroplach rozniosło. - Tam, znów inny, wyżej, uparcie jak chińczyk kiwający głową trzęsie dzwonkiem ze szkła.- Krokusy rosną chyże, w kolorowej słodyczy, jakby na ziemię płową cała tęcza zeszła. - Trawa wzrasta nagle jak ciągnięta ręką, pachną niewidne kwiaty, powietrzne balsamity, a kos w czarnem gardle toczy nutkę piękną, zaczerpniętą przed laty w studni Meluzyny. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota50
hallo! i ja wpadłam Wam złożyć życzenia...Moze mnie ktoś pamięta.?:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota50
WoW ! i stronkę otworzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×