Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Nowa 50
Ja tez nie mogę się dostać, może teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Ok! Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczorku... Dziwne to było myślałam , ze coś źle robiłam , bo czytać was mogłam a wysyłać nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Za to teraz wysyłam Wam wszystkie promienie słoneczne i życzę nieśmiałej , żeby szybko wyzdrowiała...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Napije się herbatki , bo malinowa uwielbiam... Ciasteczko tez schrupie ,bo jak mówicie wirtualnie można wszystko... Y tez wypiłam od Wesołowskiego i tak mnie jakoś się ciepło i błogo zrobiło , ze żyć się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA 50
a gdzie jestes dokladnie w Berlinie w ktorym bezirku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA 50
ja mam rodzine na Weedingu.🖐️ mozemy sie spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Pozdrawiam panie wieczorową porą.. Nieśmiała👄 Nowa👄 Pamela👄 Złota👄 Wesolowski👄 Sara👄 wybałuszoną👄 OL 👄 Ennke👄 Jarzębinkę👄 Samotnego 👄 Wiosenkę👄 I Wszystkich pozostałych....👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
A teraz by oazę troszku rozweselić zaśpiewam piosenkę...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
WIDZIOŁEM MARYNĘ 1. Widziołem Maryne roz we młynie, Widziołem Maryne roz we młynie, Jak lazła do góry po drabinie. Jak lazła do góry po drabinie. 2. I widać jej było całe nogi, O jakie grubaśne Boże drogi. 3. I widać jej było kolaniska, O jakie grubaśne te kościska. 4. I widać jej było kawał uda, A potem to były same cuda. 5. Więc którejś niedzieli grzecznie pytom, Czy chciałabyś zostać mą kobitą? 6. A ona mi na to chuderloku, Weż sznura i powieś się na hoku. 7. Wybrała se chłopa jak niedźwiedzia, W tygodniu zrobiła z niego śledzia. 8. I wzięła se chłopa jak wilczura, W tygodniu zrobiła z niego szczura. 10. Z piosenki wynika morał taki: Nie bierzcie za grubych bab chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
WLAZŁ KOTEK NA PŁOTEK 1. Pod laskiem zielonym u wzgórza, gdzie wąska przewija się struga Dzieweczka piękna jak róża na kotka zza płotka wciąż mruga I niby to szuka stokrotek, gdzie wąska przewija się struga Oczęta jej biegną zza płotek, wlazł kotek na płotek i mruga 2. I patrzy, i patrzy i słucha, że z kotka to będzie pokusa Daj spokój, bo patrzą ludziska, daj spokój, on ukradł całuska Choć cały kot z niego nie kotek, a ze mną rozprawa niedługa A idźże ty sobie zza płotek, wlazł kotek na płotek i mruga 3. I poszedł biedny chłopczyna, co ukradł całuska jak złodziej A mała figlarna dziewczyna, jak zwykle na wzgórze przychodzi I niby to szuka stokrotek, gdzie wąska przewija się struga Oczęta jej biegną zza płotek, wlazł kotek na płotek i mruga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
W ZIELONYM GAJU 1. Słoneczko zaszło, czyli zagasło i gwiazdki świecą, gdzieś nad borem. ref. W zielonym gaju ptaszki śpiewają, ptaszki śpiewają pod jaworem 2. Powiedzcie gwiazdki i ty słoneczko coście widzieli tam pod borem 3. Śpiewam ja śpiewam a serce płacze, kiedy cię luba znów zobaczę. 4. Szumi gaj, szumi, liście spadają, a tam w lesie, ptaszki śpiewają. 3. Marysia pasła, koniki pasła koniki pasła pod jaworem 4. Wreszcie przyjechał jej ulubiony jej ulubiony z wojeneczki Maryś się cieszy, z radością spieszy witaj, ach witaj Jasieńku mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
ładne co ? mnie tez się podobają...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
A teraz życzę wszystkim paniom i panom spokojnej nocy...🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 DOBRANOC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźcie sobie , ze ja 2 godziny z koleżanka na Skype przegadałam:-D o matko !jak ten czas szybko leci już 23.00 zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo późno już:-) Janusz siedział przy komputerze do tej pory, miał dużo tłumaczeń... Wie nie będę się już rozpisywać , powiem tylko, ze doczytałam dziś dobry kryminał ... I poleniuchowałam słodko dzisiaj... Zycze wszystim koleżankom i kolegom milej i spokojnej nocy... Dobranoc, dobranoc bo już księżyc świeci..........:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Pogoda zimowa ! Tyle bocianów do nas przyleciało na zielona trawkę... A tu śnieg zastało...... Kiedy to się w końcu ociepli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Bocian Bociek, bociek leci! Dalej, żywo, dzieci! Kto bociana w lot wyścignie, Temu kasza nie ostygnie. Kle, kle. kle, kle, kle! Bociek dziobem klaska: - Wyjdźcież, jeśli laska! Niech zobaczę, rriech powitam, Niech o zdrowie się zapytam. Kle, kle. kle, kle, kle! - A ty, boćku stary, Piórek masz do pary; żaby je liczyły w błocie, Naliczyły cztery krocie. Kle, kle. kle, kle, kle! Nim skończyły liczyć, Już je zaczął ćwiczyć. - Oj, bocianie, miły panie, Miejże dla nas zmiłowanie! Kle, kle. kle, kle, kle! Maria Konopnicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
WBW ŻYCZĘ miłego czwartku :) Ja idę do kuchni dogotować obiad , bo do szpitala na popołudniówkę... całuję wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam ! Pisze z pracy! Zrobiłam sobie przerwę bo się z wszystkim szybko uwinęłam:-D OL, tak biedne te bociany tyle kilosów zrobiły a tu żabek niet , ale miejmy nadzieje , ze się ociepli...I ptaki poczują się w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny ten wiersz M.Konopnickiej... Ja tez mam wierszyk o bocianach:-D Bocianie, bocianie Bożena Forma Bocianie przybyłeś dziś do nas, witają cię dzieci i łąka zielona. Dostojnie twe nogi stąpają po trawie, czarno- białe pióra w słońcu lśnią ciekawie. Tak jak ty wysoko nogi podnosimy, kle, kle zaśpiewamy z tobą boćku miły. Bocianie, bocianie przybyłeś dziś do nas. Kle, kle, kle, kle, kle. Kle, kle, kle, kle, kle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiecień ciepły, kwiecień zimny Proszę pana niech pan powie, czy ten kwiecień ma źle w głowie? Raz jest zdrowy, raz z katarem i tak chodzi lat już porę. Kwiecień ciepły, kwiecień zimny czy wy o tym dzieciaki wiecie, raz w kożuchu raz w sandałach jest taki kwiecień plecień. Proszę pani od pogody, czy ten kwiecień nie chce zgody? Sypie śniegiem, słońcem praży, deszcz i burza też się zdarzy. Kwiecień ciepły, kwiecień zimny czy wy o tym dzieciaki wiecie, raz w kożuchu raz w sandałach jest taki kwiecień plecień. Powrót do spisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teksty piosenek Angielskie piosenki świąteczne Bajki i opowiadania Kolędy Piosenki Piosenki i wiersze dla Pani Piosenki i wiersze dla babci i dziadka Piosenki i wiersze na Dzień Matki Piosenki i wiersze na Wielkanoc Piosenki i wiersze na jesień Piosenki i wiersze na wiosnę Piosenki wakacyjne Piosenki zimowe i świąteczne Wiersze Wyliczanki-rymowanki Powrót do spisu Kwiecień-plecień Idzie za kwietniem rowem zielonym pierwsza stokrotka w śniegu kwietniowym. Na skrawku ciepła, na zimna brzeżku, kwiat przebiśniegu usiadł w dołeczku. ref:Kwiecień, plecień, bo przeplata. trochę zimy, trochę lata. (bis) Śniegiem sypnęło; czy kwiaty wschodzą na pożegnanie ostatnim mrozom? Uderza wiosna o skrzydła ptakom śpiew się poturlał z góry po dachu. ref:Kwiecień, plecień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×