Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość hahahaha....
Wesolski ja żartuje , lobie wesołych ludzi a śmiech to zdrowie... Lubie tu do was wpadać o pozdrawiam was serdecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha....
Na wiosenna nutę; Słońce wypływa z chmur brudnawej matni, ptaki śpiewają już całkiem rozglośnie. Po raz już setny,pewnie nie ostatni piszę o wiośnie. I będę pisał,póki nieba lazur będzie jak bratnia ślicznych oczu głoska, nim jej nie zetrze czasu ostry pazur i szara troska. I będę pisał,póki słońca radość będzie uśmiechem ust różanych równa. Aby weselu życia czynić zadośc a to rzecz główna. I będę pisał,póki promień złoty jednako z włosem jasnym lśni radośnie, wśród tych podobieństw, któż nie ma ochoty - marzyć o wiośnie Cwierk Konstanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich milo i ściskam mocno ... Dzis troszkę posprzątałam w ogrodzie syn mi w tym pomagał... jak słonko zaświeci to ciepło, ale jak wiatr zawieje to jeszcze do ciepełka daleko... Jutro rano zrobiłam termin do dentysty bo ząb mi się wykruszył i kaleczę język ... To mi strasznie przeszkadza i ciągle tam jęzora wpycham... Oj mowie wam dziś jestem jakaś zmęczona, poczytam was trochę i dziś pewnie szybko zasnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się z Wesołka , wesolskiego i zapominaiki uśmiałam .:-D Jesteście wszyscy :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: Do jutra dziewczyny i chłopaki padam 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich milo i ściskam mocno ... Dzis troszkę posprzątałam w ogrodzie syn mi w tym pomagał... jak słonko zaświeci to ciepło, ale jak wiatr zawieje to jeszcze do ciepełka daleko... Jutro rano zrobiłam termin do dentysty bo ząb mi się wykruszył i kaleczę jezyk język ... To mi strasznie przeszkadza i ciągle tam jęzora wpycham... Oj mowie wam dziś jestem jakaś zmęczona, poczytam was trochę i dziś pewnie szybko zasnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
pozdrawiam i witam wieczorowapora... a czy dostane się do oazy to duży pytajnik ???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Parę razy dziś próbowałam i klops...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam wieczorkiem:-D Bo ciekawa byłam co u was nowego... Czy wszyscy zdrowi po weekendzie ? Jak piękną pogodę wykorzystaliście? Wiesz wiosenko, ja tez ten spektakl widziałam , naprawdę super... jakoś ostatnio nie mamy z mężem czasu na kino czy teatr, ale jak będę na emeryturze to wszystko nadrobię:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani pyta Jasia w szkole: - Ile jest pięć plus pięć? Jasio przebiera rękami w kieszeniach i mówi: - Jedenaście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio wraca z szkoły i mówi: - Mamo, mamo umiem liczyć do 10 - Tak no to policz - mówi mama. - 2,3,4,5,6,7,8,9,10 - powiedział Jasiu. - A 1? - pyta mama. - W dzienniczku - odpowida Jasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata zabrał Jasia do zoo. Zbliżają się do klatki z tygrysami, tata mówi: - Jasiu nie zbliżaj się bardziej do tych tygrysów. - Tato ja im nic nie zrobię. ************************************** To tak, żeby się lepiej spało...Ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U seksuologa pacjent skarży się, że w trakcie stosunku słyszy gwizdy. - Hmmm..., a ile ma pan lat? - 49. - To co pan chciał słyszeć, oklaski? ************************************** DOBRANOC:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Pozdrawiam wiosennie!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Autor : Krzysztof Kamil Baczyński Tytuł oryginalny : Sur le pont d'Avignon Ten wiersz jest żyłką słoneczną na ścianie jak fotografia wszystkich wiosen. Kantyczki deszczu wam przyniosę — wyblakłe nutki w nieba dzwon jak wody wiatrem oddychanie. Tańczą panowie niewidzialni "na moście w Avinion". Zielone, staroświeckie granie jak anemiczne pączki ciszy. Odetchnij drzewem, to usłyszysz jak promień — naprężony ton, jak na najcieńszej wiatru gamie tańczą liściaste suknie panien "na moście w Avinion". W drzewach, w zielonych okien ramie przez widma miast — srebrzysty gotyk. Wirują ptaki płowozłote jak lutnie, co uciekły z rąk. W lasach zielonych — białe łanie uchodzą w coraz cichszy taniec. Tańczą panowie, tańczą panie "na moście w Avinion".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Zapraszam na kawę ze śmietanką i rogala z masłem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam 👄 Pije kawę t tobą niesmialutka i spadam do doktorów;.D Czuje tak jak oni mnie wyleczą to prędzej na tamten świat będę miała powołanie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda wiosenna , pranie juz sie suszy , obiad przygotowany , wstałam dziś o 6.00 Postanowiłam od niedzieli nie jeść wieprzowiny a jak już to bardzo rzadko ...Przerzucam się na ryby , drób i karowe...ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiecień" - Chwastek - Latuszkowa Teresa Kwiecień stary pleciuga same bajdy plecie: że kotki za płotem a to... bazie przecież. Opowiada, że zima ukryła się w sadzie i na młode drzewka czapy śnieżne kładzie. A toż śliwy i jabłonie opsypane kwieciem! A kwiecień - bajłuda swoje plotki plecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W kwietniu" - Domeradzki W. Kwiecień drzewa przystroił w barwne kwiaty i zieleń. Po ogrodach, po sadach grają ptasie kapele. Ziemię mokrą od rosy orze traktor zielony - Kra, kra! - echo powtarza z orki cieszą się wrony. Ludzie sadzą ziemniaki, żeby wzeszły niedługo. Bocian chodzi po łące liczy żaby nad strugą. Dzwonią wiadra o studnie. Wozy dotąd turkocą, aż dzień pójdzie na nocleg. Cień uśpi wieś nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiecień" Ledwo pierwsze i nieśmiałe kwiatki z sobą niesie a już - widzisz samochwałę! - - dumnie kwiatem zwie się. Ale może i ma rację, bo w pustym bezkwieciu on najpierwszy wczesny fiolet sasanek rozniecił, on przylaszczki deszczem poi, słońcem opromienia, więc ma chyba pełne prawo do swego imienia. Dużo łatwiej by mu było w ciepłej porze letniej, kiedy kwiatów mnóstwo wokół nazywać się kwietniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×