Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Cześć! Witam Was dzisiaj pierwsza:-D 1 raz mi się to udało hura! Zaraz będę robiła śniadanko dla wszystkich bez wyjątku. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ❤️ Wybauszona 🌻 jak miło...moje gratulacje :) wpraszam się na śniadanie zatem. Co dobrego serwujesz ? Ale najpierw jeśli mozna kubek kawy...duży a zarazem szatńsko mocny...zasypiam. :) Jestem przelotem, ale pamiętam o Was. Zasłania mnie stos dokumentów. Jednak weekend tuż, tuż...nadrobię...i zajrzę do Kochanej Oazy... Nowa koleżanka...prostakobieta...jakże ciekawy nick [witaj cieplutko] 🌻 PRzepraszam, ale tylko zauważyłam w przelocie strony. Jeśli jest Ktoś jeszcze...również uśmiechem witam :):):) Dla pozostałych stałych bywalców ❤️❤️❤️...a Panom wielkie 👄...tak skromnie :D Miłego dzionka....i weekend przed Nami...jupi jaj :D:D:D ;) Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz troszeczkę poezji :-DNA DESER.:-D Lila Skarb jesieni Jesień za oknem zapala czerwonym liściem lampion nostalgii Soczysty kasztan pękł... ukazując swój skarb schowany w kolczastej skorupie W sercu jesieni niezmiennie trwa radosna pieśń kasztanowych oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry i miłego dnia wsystkim Andrzeju nawet przez mysl mi nie przeszło aby \"naigrawasz się ze starszego pana\" A co do mojego młodego wieku eh to tylko duch , wylacznie tylko duch młody Zapewniam Ciebie, ze za mlody jestes aby byc moim ojcem czy dziadkiem. Również jesteś miły , ale na pomarańczowo to nie jeden samotny60 może pisać- proponuje zmien nick na stały w kolorze czarnym To taki elegancki bedziesz :) Zauważ ,ze jak narazie przychylne naszemu ewentualnemu flirtowaniu, są dwie osoby (niezly początek:)) wybauszona dzieki za śniadanko zmykam juz do pracy paaa do wieczorka 🌼 Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? Bo panna wraca do domu, patrzy, co ma w lodówce iidzie do łóżka. Mężatka wraca do domu, patrzy co ma w łóżku i idzie do lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam ciebie kochana prostakobietko❤️ I bardzo się ciesze , ze powiększyłaś grono Oazy... Zobaczysz tu jest fajowo i tak przyjaźnie... Flirtuj kochana z naszym Andrzejem, bo on biedny i taki samotny... A tymczasem wiem dziewczynki, ze pracujecie wiec miłego piątku życzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A twój żart coś z prawdy w sobie ma:-D Ja nie mogłam dziś coś spać, dlatego już pranie się pierze,chciałam okno w sypialni wyczyścić , ale straszny wwiatr:( Zaraz nastawie gar bigosu...:-D Wczoraj Listeczek mi narobił strasznego apetytu....:-D Jesienne rozważania kiedy jesień drzewom liście w swe kolory ubiera aby spadły delikatnie i powoli u stóp drzewa kiedy w górze słońce świeci i gdy ptaki tak wysoko na tle promieni wiem, że w mym życiu wreszcie coś się zmieni kiedy stąpasz słyszysz liści szelest i powietrzem wdychasz zapach melancholii wiem, że samotność wieczna nie jest więc nie spieszę się idę dalej lecz powoli chociaż dłoń ma dziś nadal pusta choć brakują mi tak bardzo twoje usta i gdy obok widzę tylko zarys mego cienia nie utracę mej nadziei wiedząc, że nic tak szybko się nam w życiu nie zmienia i już słyszę twe pukanie a w twych oczach dwa szmaragdy które w moje patrząc mają w sobie tyle prawdy usta jakby z płatków róży na nich uśmiech tak miłością twą jest duży i dwie smukłe delikatne dłonie których dotyk i bez słów tyle powie ciało twoje jakby z niebos zesłanego mi anioła taką cię w mych marzeniach widzę oczami sokoła a więc przyjdź miłości tak wytęskniona i niech z nas wreszcie będzie on i ona...... Bazyliszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Wybałuszona, zasiadam do stołu z wielka ochota :-D już dawno nikt tak na śniadanko gotowe mnie nie zapraszał , zazwyczaj ja to robie :) Ja tez już piore pościel, posprzątam troszkę i odkurzę.., Na obiad dziś u mnie śledzie w śmietanie i w mundurkach kartofelki:-D Musze tez skoczyć do sklepu po chlebek i drożdże, upiekę placek drożdżowy... Tak tych moich chłopów przyzwyczaiłam, ze teraz jak weekend bez ciacha to w domu smutno:-D Dziewczynki, które już pracują pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia i pogodnego weekendu...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesień Minęły słońca letniego skwary, łaskawa jesień dzieli swe dary: gdziekolwiek tylko wzrok się mój toczy, jest czym ucieszyć i napaść oczy. Ciągną na wozach ogromne woły snopki, którymi rwą się stodoły; wesołe dziewki, raźni młodzieńce niosą, śpiewając do dworu wieńce. Nie dba na żądła brzmiącej hałastry chłop, podcinając z kanaru plastry; a w spore beczki i duże kadzie wdzięczny pijakom prowijant kładzie. Rozlicznych wetów moc niezliczona łamie ciężarem drzewom ramiona. Żaden nie sięga, żaden nie szczypie: sam dobrowolnie owoc się sypie. Masz, gospodarzu, zapłatę za to, żeś przepracował wiosnę i lato; ciesz się z czeladką; a kto próżnuje, niech głodny gardziel piaskiem ładuje. Adam Naruszewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waterlily
HAllO! Pozdrawiam i życzę miłego dnia..:-D Staff Leopold Jarzębina Że zimno w jesiennej porze? Zaraz to wszystko odmienię. Ot, wsadzam ręce w kieszenie I już jest cieplej na dworze. Wiosna z daleka się kłania, Wiatr niesie dobre nowiny I stare -smutki rozgania Czerwony gniew jarzębiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Cześć !!! ja pracuje :(👄 śniadanko super:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło słoneczko :-D Od rana mam dobry humor - Majka Jeżowska Dzień jak ze snu! Dzień jak ze snu! Dzień... Od rana mam dobry humor do przechodniów na ulicy śmieję się i choćby deszcz z nieba lunął to radości nie przesłoni żaden cień Od rana mam dobry humor z równowagi nic dziś nie wyprowadzi mnie nie martwi mnie byle głupstwo wszystko mówi mi, że to będzie dobry dzień Pewna jestem, że nienajgorszy idzie dzień nienajgorszy idzie dzień pełen nadziei Pewna jestem, że to przeczucie spełni się Dobry sen zawodzi żadko mnie! Od rana mam dobry humor sympatycznych nieznajomych mijam w drzwiach chcę cieszyć się tak jak umiem tym dniem, który mógłby nawet cały tydzień trwać Pewna jestem, że nienajgorszy idzie dzień nienajgorszy idzie dzień pełen nadziei Pewna jestem, że to przeczucie spełni się Dobry sen zawodzi żadko mnie! Od rana mam dobry humor do przechodniów na ulicy śmieję się i choćby deszcz z nieba lunął to radości nie przesłoni żaden cień Dzień jak ze snu! Dzień jak ze snu! Dzień... śniadanko było smaczne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Witajcie dziewczynki!!! Pozdrawiam WB W👄 Mario, pozdrawiam i ciesze się, ze zaspokoiłaś moja ciekawość... :)myślę , ze nie wzięłaś mi tego za złe?! BO!:-D 🌼 Nie pytam panią o lata I Pana nie pytam też Zresztą jakie to ma znaczenie Każdy będzie miał nowy wiek Najlepsze dopiero przed nami Świat dobry jak dobry sen Więc śpieszmy się z toastami Ten toast odmłodzi Cię Za młodzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole by tu na dole źle nie działo się Za młodzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole za błędy na dole by ich było mniej Wypijmy za błędy na górze Tam nie zmienia się nic mimo lat Znasz prawdę o głowie i murze Daj spokój za piękny świat Nie dajmy się też zwariować A gdy jest naprawdę źle Pod dach przyjaciół się schowaj I ten toast z nami wznieś Za młodzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole by tu na dole źle nie działo się Za młodzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole za błędy na dole by ich było mniej Wypijmy za błędy na górze Tam nie zmienia się nic mimo lat Znasz prawdę o głowie i murze Daj spokój za piękny świat Nie dajmy się też zwariować A gdy jest naprawdę źle Pod dach przyjaciół się schowaj I ten toast z nami wznieś Za młodzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole by tu na dole źle nie działo się Za młodzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole za błędy na dole by ich było mniej Za młodzi na sen za starzy na grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Apropos mojego fraczka, na tym topiku nie obowiązuje czarna kapotka... Dlatego w oazie jest kolorowiej i zarazem weselej...:-D Natomiast ja nie zakładam czarnego fraczka:-D bo jest mi porostu wygodniej, nie muszę wpisywać często zapominanego lub pomylonego hasła. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Do lekarza przychodzi młoda kobieta. - Proszę niech pani siada. Co panią do mnie sprowadza? - No cóż, panie doktorze, sama nie wiem jak to powiedzieć... otóż wydaje mi się, że cierpię na nimfomanię. - Rozumiem. Oczywiście mogę Pani pomóc, jednak na początku muszę nadmienić, że moje wynagrodzenie wynosi pięćset złotych za godzinę. - Pięćset złotych? Dobrze. A ile pan bierze za całą noc? **************************************************************************** Do lekarza przychodzi kobieta. W poczekalni zastaje mężczyznę. - Czy pan jest ostatni? - Zagaduje. - Nie proszę pani, taki ostatni to ja nie jestem! Widziałem gorszych! - Ale czeka pan w kolejce? - Nie, proszę pani, w poczekalni.... - Pytam, czy stoi pan na końcu. - Skąd pani to przyszło do głowy? Stoję na nogach! - Cham! - Woła zdenerwowana kobieta. - Niech mnie pan w d... pocałuje! - Proszę pani... - Wzdycha mężczyzna. Ja tu przyszedłem po receptę dla żony, a nie żeby się z panią pieścić... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Wanilko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny 60
- Panie doktorze, mam problem. Od pewnego czasu brak mi apetytu. Nie mam ochoty nic jeść... - Wie pan. Przy dzisiejszych cenach, to cenna umiejętność... U lekarza: - Pali pan? - Nie. - Pije pan? - Też nie! - Co się pan tak cieszy... I tak coś znajdę... - Ten lekarz którego mi poleciłeś to cudotwórca! Uleczył moją żonę w ciągu minuty! - Tak? No sam nie myślałem, że jest taki dobry... A jak to zrobił? - Powiedział jej, że wszystkie jej choroby to oznaka nadchodzącej starości... Podczas wizyty w szpitalu psychiatrycznym gość pyta ordynatora jakie kryteria stosują, aby zdecydować czy ktoś powinien zostać zamknięty w zakładzie czy nie. Ordynator odpowiedział: - Napełniamy wannę, a potem dajemy tej osobie łyżeczkę do herbaty, kubek i wiadro i prosimy, aby opróżnił wannę. - Aha, rozumiem - powiedział gość - normalna osoba użyje wiadra, bo jest większe niż łyżeczka czy kubek. - Nie - powiedział ordynator- normalna osoba pociągnęłaby za korek. Chce pan pokój z widokiem czy bez? Wanilko:-D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
🖐️👄 Do przyjaciół Źle źle się starzejemy przyjaciele tak się czepiamy piachu dni tak się boimy zim jesieni przeszłość nam idzie za plecami lufami karabinów nas popycha a palec światła wyczesuje z mroku Czekając aż się zacznie życie źle źle się starzejemy przyjaciele z głową wstecz obróconą nie zdążymy Schodzimy z wolna z twarzą starych dzieci młodością poorani głodami niesyci zdziwieni że raz jeszcze nikt nie ocaleje Anna Kamieńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlikowska-Jasnorzewska Maria \" Jeśliś jest prawdą.... \" Jesliś jest prawdą przyjdź do mnie bez słów i weź w Twe ręce wszystko co dać mogę lecz jeśliś snem jest pośród innych snów och ! to samotną puść mnie w dalszą drogę Czy wiesz co znaczy być jak biały bez, który ku słońcu wypręża się cały i tak już za nic nie chcieć więcej łez? - patrz na me oczy - One już płakały -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł i Jakub Jak Jakub z Aniołem, tak ja z tym wspomnieniem mocuję się, lecz nadaremnie, bo ono silniejsze ode mnie i słodkie nieskończenie Maria Pawlikowska-Jasnorzewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie o ogrodach Bluszczem ku oknom Kwiatem w samotność Poszumem traw Drzewem co stoi Uspokojeniem Wśród tylu spraw Pamiętajcie o ogrodach Przecież stamtąd przyszliście W żar epoki użyczą wam chłodu Tylko drzewa, tylko liście Pamiętajcie o ogrodach Czy tak trudno być poetą W żar epoki nie użyczy wam chłodu Żaden schron, żaden beton Kroplą pamięci Nicią pajęczą Zapachem bzu Wiesz już na pewno Świeżością rzewną To właśnie tu Pamiętajcie o ogrodach... I dokąd uciec W za ciasnym bucie Gdy twardy bruk Są gdzieś daleko Przejrzyste rzeki I mamy XX wiek Jonasz Kofta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×