Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Nowa50
Ja tez muszę się tego nauczyć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITAA
To łatwo, zaznaczasz na niebiesko i kopiujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITAA
Uciekam na Film 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Ja jeszcze troszkę poczytam zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I gdzie nam będzie lepiej , dziewczynki herbatą i ciasteczkami częstują... To ja zez postawie rogaliki drożdżówki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiekłam drozdzoweczek bo miałam gości, wnuczka ze swoim przyjacielem mnie odwiedziła... A ona właśnie rogaliki z jagodami uwielbia , upiekłam z kilograma maki , to dałam im jeszcze do domu...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Pozdrawiam Wszystkie Panie i całuje raczki:) Milo tu w oazie i widzę nowe twarzyczki... Zycze naszej Wanilce wszystkiego najlepszego i zacytuje znany cytat... " WIARA CZYNU CUDA " Ja tez wierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Smutno nam teraz bez niej , ale przyjdzie taki dzień , ze będziemy się z nią wspólnie weselić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
W jej ostatnim wpisie przeważa optymizm.... A to jest bardzo ważne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
A » Apogeum » Motyle pocałunki Do snu układać Twoje pocałunki. Ciepłymi dłońmi gładzić Twoje sny. Co noc wpatrywać się w Twoje oczy. Aż wreszcie rumieniec zniknie z Twoich lic... ( z Twoich lic... zniknie z Twoich lic z Twoich lic... zniknie z Twoich lic ) Choćby życie miało trwać tylko chwilę Choćby nagle przyszła śmierć. Jak malutkie kolorowe motyle Będziemy wirować nim przyjdzie jego kres ( Jego kres... przyjdzie jego kres Jego kres... ) Tak bliscy sobie w jednym oddechu. Kołysać będziemy nasze dni. Czułość zamykać w serdecznym uśmiechu. A nocą szukać w ciałach najpiękniejszych chwil... ( Najpiękniejszych... najpiękniejszych chwil Najpiękniejszych... najpiękniejszych chwil ) Choćby życie miało trwać tylko chwilę Choćby nagle przyszła śmierć. Jak malutkie kolorowe motyle Będziemy wirować nim przyjdzie jego... Choćby życie miało trwać tylko chwilę Choćby nagle przyszła śmierć. Jak malutkie kolorowe motyle Będziemy wirować nim przyjdzie jego... kres ( Jego kres... przyjdzie jego kres Jego kres... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
miłego Wieczorku WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
🖐️ Ja tez o was WBW pamiętam ...👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroń
Serdecznie dziękuję za wszystkie oznaki sympatii❤️ Sprawy zdrowia zawsze nas niepokoją, szczególnie jeśli łączą się z koniecznością interwencji chirurgicznej. Wierzę,że Wanilia świetnie poradzi sobie z problemami. Będziemy Ją wspierać ze wszystkich sił, aby cały proces leczenia przebiegał zgodnie ze wcześniejszymi założeniami. Na pewno sami doświadczyliśmy siły pozytywnego postrzegania tego, co nas dotyka. Nie zawsze mamy wpływ na to, co się wydarzy (szczególnie w nagłych sytuacjach), lecz sposób reagowania na wydarzenia w bardzo dużym stopniu zależy od nas samych. Możemy z niczego robić tragedię, ale możemy w prawdziwie trudnych sprawach poradzić sobie , dzięki pozytywnemu nastawieniu, dzięki głębokiej wierze w powodzenie np. leczenia. Niezapomniany J.I. Sztaudynger napisał na tę okoliczność jedną ze swych słynnych fraszek: "Po to Pan Bóg dał ci dupsko, byś je wypiął na choróbsko" - Wanilio, to dla Ciebie:D Dziewczyny! serwujecie tyle słodkości i to wieczorową porą:-) To po to ja cały dzień skubałam listki cykorii,żeby teraz być wodzoną na pokuszenie przez Was?:D A poważnie, to lubię czasem słodyczki, choć na szczęście nie mam jakiegoś szczególnego imperatywu do konsumowania tychże. Przed chwilą policzyłam sobie BMI, no i mogę się nie przejmować, do nadwagi mi daleko! Pozdrawiam gorąco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbowałam \"chlapnąć się\" na czarno . Jest ryzyko że bez powodzenia, bo nie mam dużej wprawy w tej komputerowej krainie,ale jestem wytrwała.Ponowię w razie czego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Fajna Z ciebie i wesoła babeczka🌼 Taka z ikra... Milo, ze będziesz z nami masz wspaniały dar pisania... na pewno już ci ktoś o tym mówił... Ja tez lubię śpiewać, lubię tańczyć, a pomarańcze uwielbiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Jesteś GENIALNA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka_faraona
Hej, ja też jestem panią, która lubi piosenki ze swojej młodości. Piszę na forum po raz pierwszy, chociaż cyklicznie od lat je poczytuję. Ale jak to mówią - zawsze musi być ten pierwszy raz. Pozdrawiam wszystkich piszących bardzo serdecznie. Mam nadzieję, że będę tu zaglądać w miarę wolnego czasu. Pa. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Zaglądaj , bardzo będzie nam milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Corko Faraona🌼 Ja znalem tylko córkę rybaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Stawiam Wino dla WBW :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×