Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

A dla wszystkich bez wyjątku wysyłam ten pienny wiersz👄 Czekaj: wiosna Nie płacz marcem w smutne łąki - powietrze noce zmierzchają co dzień i co dzień szersze kotłem księżyca biją o wiosnę wierszem pąki zielone po nocach rosną. Niebo umarło zimne gromnice wiatr zapala - kwiaty dzień jak opłatek - wilgotny spływa przez gardło białym opadem oczy na dłonie chmur kładę. I moźe:smuga słońca rozcina czarnoziem dzień się uśmiechem zaorze zielonym. Jak orzech czerstwe bloki drzew wyminą ulicę i może słońcem cedzonym przez okno pójdziemy: w parkach podmiejskiro kwitną blade anemony na wałach: - trawa zasiana wilgocią dzwony: odpływają powoli jak statki przejdziemy kłosy ciszy gładkiej zetnie spóźniony pociąg. Krzysztof Kamil Baczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
pierwsze miało być 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Rozmawiają dwaj Szkoci: - Słuchaj, ja naprawdę nie mam czasu przychodzić do ciebie codziennie i upominać się o swoje 10 funtów. - A piątek ci odpowiada? - Tak. - To przychodź tylko w piątki. Mąż z żoną obchodzą 35-lecie małżeństwa: - Popatrz, 35 lat temu mieliśmy malutkie mieszkanie, sypialiśmy na dmuchanym materacu, mieliśmy czarno-biały telewizor... - Pamiętam. - A teraz mamy piękny dom, plazmę na ścianie, ale śpię z 56-letnią kobietą... - To znajdź sobie jakąś dwudziestolatkę, a ja już się postaram, żebyś znowu spał w jakiejś klitce na dmuchanym m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Przychodzi facet do lekarza i mówi: - Panie doktorze boli mnie wątroba - A pije pan? - pyta lekarz - Piję, ale nie pomaga. Humor dodał(a): admin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Do baru wchodzi facet i siada na stołku. Barman patrzy na niego i pyta: - Co będzie? - Poproszę siedem kieliszków whisky, podwójnej. Barman podaje mu trunki i patrzy, a facet wychyla jeden kieliszek, drugi, trzeci... wszystkie znikają równie szybko, jak się pojawiły. Barman gapi się niedowierzając i pyta go, dlaczego tak szybko wypił wódkę. - Też byś wypił tak szybko, gdybyś miał to, co ja. - A co masz, stary? - Jednego dolara. Humor dodał(a): admin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroń
Witajcie Od niedawna jestem posiadaczką internetu, nie mam jeszcze wprawy w "szperaniu" i wyszukiwaniu ineresujących mnie tematów, lecz trafiłam właśnie na ten temat i odniosłam miłe wrażenie,że....TO JEST TO! Z całą pewnością potrzebujemy miejsca do rozmowy o różnych sprawach, miejsca do wymiany wrażeń i doświadczeń, miejsca, gdzie będziemy chętnie zaglądać, aby podyskutować, lub choćby tylko przywitać się, jeśli "czas będzie gonił". Gratuluję pomysłu Założycielce i uśmiecham się do Was w nadziei,że moja obecność nie sprawi Wam przykrości:D Niedawno skończyłam "drugie 25 lat", lecz zupełnie nie czuję tego "brzemienia";-). Wprost przeciwnie, uważam,że teraz dopiero mogę robić to co chcę, a nie tylko to co muszę;-) Myślę,że jest to nowa jakość życia, możliwość życia w harmonii ze sobą i innymi, możliwość skupienia się na wielu aspektach zdecydowanie podnoszących urodę życia:-) Pierwsza wizyta, jak wiadomo nie może trwać zbyt długo, więc oddalam się do "okołodomowych" zajęć, a wszystkim przesyłam dużo serdeczności🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ❤️ nareszcie pierwsza sobota od prawie 2 m-cy w domku 🌼 poczytałam sobie Wasze wiosenne zapowiedzi, humory Samotnego i teraz mogę zabrać sie za rozpoczęcie dnia ;) chociaż już 13 dochodzi to dla mnie dzień się rozpoczyna. cały styczeń i pół lutego na najwyzszych obrotach do tego kursy co weekend i egzaminy w między czasie - dały mi nieżle w kość. Ale przetrwałam i teraz mam troszkę luzu. No przynajmniej dzisiaj i jutro. Tak pieknie pisaliście o wiośnie a u nas spadł śnieg i zimowy krajobraz za oknem. na rozpoczęcie dnia posłuchajcie http://nova2000.wrzuta.pl/audio/iQRQJkB5nu/tyle_slonca_w_calym_miescie-anna_jantar moze to rozpusci snieg ;) miłego dnia 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i ciesze się , ze jesteście i ze mam gdzie zajrzeć...Do kogoś napisać, czy pośmiać się z dowcipów wesołka... A swoja droga kochana ta nasza oaza...Teraz w tym słoneczku wiosennym:-D mila koleżanko Biedroń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam telefon wybił mnie z rytmu:) Biedroń, bardzo milo, ze spodobało ci się w naszej skromnej oazie... I bardzo serdecznie zapraszamy do naszego grona... Jesteś mila i wesoła to nam dobrze zrobi, bo może zauważyłaś ostatnio mamy raczej nie zbyt wesołe miny... Mam na myśli tu nasza koleżankę Wanilie... Kasiuniu👄 Tak się ciesze , brakowało mi ciebie i twoich wspaniałych piosenek... Nasz motylku kochany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
Pozdrawiam WBW i życzę miłego odpoczynku ...👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
Biedroń! Witaj milutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
Staff Leopold Bezlistny jeszcze... Bezlistny jeszcze drzemie las żałosny, Pola śpią nagie w drętwoty uwięzi. Wtem ptak zakwilił jeden wśród gałęzi I nagle cały świat pełen jest wiosny! Ziemia ta, padół zawiści i złości, Duszom więzieniem jest, a snom mogiłą, Wtem jedno serce me głośniej zabiło I nagle cały świat - pełen miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiedzie posprzątałam.... I teraz wpadłam się z Wami przywitać:) Za godzinkę przyjdzie Iwonka, moja najlepsza przyjaciółka ... będziemy przy kawie plotkować , opowiem jej o was:-D Moje chłopaki idą z mężem do szwagra ... Wiec chata do wieczora wolna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie nie stawia pytań, życie po prostu jest... Czasem zębami zgrzyta, a czasem łasi się jak pies. (...) A Ty, który wszystko znasz, terminy, święta i zagłady, powiedz nam - jak jest tam, po tamtej stronie lady? (...) Życie nie daje nagród, życie nie daje wiz, życie to trochę szabru i bardzo rzadko - czysty zysk. AGNIESZKA OSIECKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
👄 pozdrawiam ... ja was teraz poczytam :) Mam chwilke dla siebie:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITAA
Dziewczyny ! 👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITAA
Zapraszam na herbatkę czerwona i ciasteczka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa50
ja pierwsza melduje sie na ciasteczka .-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITAA
proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Dziękuje RITTKO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×