Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny60
Sle pozdrowka z pracy WBW!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okroszek
śliczna.ta piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okroszek
fajnie tu u was tak cichutko i przytulnie jak w bajce... będę tu wpadać ,,,,, bo mi się podoba, chłopy są tez , będzie o czym pogadać... pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florian ...
Piękne fotki Różo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florian ...
Ja mam 41 lat i mieszkam w Anglii ..Smutno mi za rodzina ,,, Dlatego ciesze się ,ze sprawiłem sobie komputer będę wpadał tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florian ...
Zobaczyłem , ze tu więcej panów dlatego sie ośmieliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florian ...
pozdrawiam Florek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Halo ! Pozdrawiam i zapytuje co dziś tak cichuteńko? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
🖐️ Cos o kobietkach:-D Kobieta próbowała wsiąść do autobusu, ale jej spódnica była za ciasna i nie mogła wejść do środka. Więc sięgnęła do tyłu i poluźniła suwak. Jednak spódnica nadal była za ciasna. Więc znów poluźniła suwak, lecz nadal nic. W końcu poluźniła suwak po raz trzeci. Nagle poczuła parę rąk na swojej pupie, które próbowały wepchnąć ją na pokład autobusu. Kobieta odwróciła się z oczami pełnymi gniewu i powiedziała pełnym oburzenia głosem: - Proszę Pana nie znam Pana na tyle dobrze, aby mógł Pan zachowywać się w ten sposób!! Na to mężczyzna uśmiechnął się i spokojnie oświadczył: - Proszę Pani ja też Pani nie znam na tyle dobrze, aby pani mogła rozpinać mój rozporek trzy razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Kobieta składa życzenia sławnemu aktorowi: - Sławy panu nie życzę bo pan ma, pieniędzy panu nie życzę bo pan ma, zdrowia panu nie życzę bo pan ma, no to życzę panu żeby pana żona nie zdradzała. ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
to tez fajny:-D Młoda dziewczyna załatwia wizę w konsulacie. Urzędnik wypełniając formularz pyta - Kolor włosów? - Rudy - Płeć? (Zarumieniona panienka nieśmiało): - No, też ruda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Pani Helu, po co pani papier listowy w dwu kolorach: niebieskim i różowym? - Na różowym pisuję do Stasia, bo to oznacza miłość. A na niebieskim do Franka, bo to oznacza wierność. Do jutra oazo Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. I to jest prawda, to jest fakt, dziewczęcy urok, wdzięk i takt. I chyba w całym świecie piękniejszych nie znajdziecie, za jeden uśmiech oddałbym Chicago, Paryż, Krym To śpiewa super A. Rosiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Cos mi internet się zawiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
widzę , ze nie tylko ja z wejściem miałam problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Tyle do was naskrobałam i pożarł mi jakiś świntuch... Myślałam w pierwszej chwili , ze ze złości pęknę... policzyłam do 10 minęło...ale pisać już nie mam siły ani weny... Poczytam wesolowskiego i pójdę lulu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Dobranoc👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
ha ha ha !Nie tak łatwo mi odejść :-D otworzyłam stronkę ... Z racji późnej pory zanucę wam znana, ale jakże cudowna kołysankę... Poszukam to potrwa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×