Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Spadam bo:) W nawiasie powiem wam , ze jestem lebiega w wyszukiwaniu piosenek... Wezmę od szefa akonto. ale pierw wezmę prysznic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53
Samotny poczekaj !!!!nie uciekaj napijemy się tego wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53
Pewno już śpiewa głośno pod prysznicem i mojego wołania nie słyszy... SAMOTNY BIAŁY ŻAGIEL:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53
Szkoda cala krzynka winka no i kto ? no i kto ja teraz wypije? Ale swoja droga 400 stronka w 6 czy 7 miesięcy sukces niebywały ... Widać jak oazę kochają bywalcy ... ha ha ! Oaza jest dobra bona wszystko na pogodę i nie pogodę:-D Jednym słowem na wiosnę , lato, jesień i zimę.. NA 4 PORY ROKU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Pije Kuba do Jakuba , Jakub do....ha ha ha ! Biesiadne Pije Kuba do Jakuba Pije Kuba do Jakuba Jakub do Michała wiwat ty wiwat ja kompanija cała. A kto nie wypije tego we dwa kije łupu cupu cupu łupu póki nie wypije. W dawnym stanie choć w żupanie szlachcic złoto dźwiga dzisiaj wpięto kuso wcięto a w kieszeni figa. Kto za modą żyje tego we dwa kije łupu cupucupu łupu niech modnie nie żyje. Koroneczki perełeczki miała pani sama dziś szynkarka i kucharka stroi się jak dama. Kto nad stan swój żyje tego we dwa kije łupu cupucupu łupu niech nad stan nie żyje. Indyk z sosem zraz z bigosem jadły dawniej pany. Dziś ślimaki i robaki jedzą jak bociany. Kto żabami żyje tego we dwa kije łupu cupu cupu łupu niech gadem nie żyje. Tyś Polakiem i ja takim w tym jest nasza chwała wiwat ty wiwat ja kompanija cała. A kto nie wypije tego we dwa kije łupu cupu cupu łupu niech po polsku żyje. Pili nasi pradziadowie każdy wypił czarę jednak głowy nie tracili bo pijali miarę. Kto nad miarę pije tego we dwa kije łupu cupu cupu łupu niech po polsku żyje. Pili nasi pradziadowie nie byli pijacy byli mężni pracowici bądźmy i my tacy. A kto nie wypije tego we dwa kije łupu cupu cupu łupu niech po polsku żyje. YYYYYYYYYYYYYYY ja tez poproszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Byłam przed 16-nasta i za żadne skarby nie mogłam się dostać ...Co z tym internetem? nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Teraz nie mam czasu robie na jutro gulasz wołowy a na niedziele zrazy , będę miała gościa... Musze tez coś upiec... Zycze miłego wieczorku... Wpadnę później tylko nikogo nie chce widzieć ululanego pod lawa.... PIJCIE Z UMIAREM:-D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Listeczku kochany pozdrawiam ciebie serdecznie Musze wziąć się za robotę , ale z tobą winkiem się YY stuknę no to za 4400 stronkę:-D Pa pa spadam , muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam czytam i nie mogę uwierzyć tyle wina , toż my tego przez rok nie wypijemy , ja osobiście wole koniczka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu czytać wszystkiego , może później... Musze zrobić coś ciepłego na kolacje dziś nie miałam obiadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Pozdrawiam poznajecie mnie ? wpadłam a tu taka niespodzianka wino, piosenka śpiew , tance hulanki swawole ledwo oazy nie rozwala...hahahaha ! hai hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Lubie wino, lubię se wypić wiec pozwolicie , ze za stronkę wypij e ... YYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Pij , pij kochana na starość zorba i kij.-D hahahahahahahahah! To za darmo hahahahaha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
A co ci przeszkadza , ze kij , ze torba , moje życie , moje picie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////
A co ty taka obrażalska ?Widzicie jak wino to się zjawa... A tak to co ? ja ciebie nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Odpierpapier się ode mnie ja tez cię nie znam ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////
Nie musisz ,ale mnie dziewczyny znają ...I wara od wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Tak piszesz do dziewczyn... 18:04 ///// starsza potańcz z miotłą...he he he ! znają cię znają ,ale z jakiej strony:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////
Ty mi tu nic nie wytykaj...Jakim prawem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Zabieram 5 butelek i spieprzam a co tam , wypije se z moim chłopakiem w weekend :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Ach jeszcze tego koniaka zabieram ... w nagrodę , ze otworzyłam 401 **** Haha ! I co ci do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Wredna małpa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×