Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość hahahaha...
Teraz mogę poczytać i posłuchać piosenek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Ostatnio moja ulubiona piosenka jest ta kołysanka ... » Sumptuastic » Kołysanka Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo ...... Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo Kocham Cię Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo Kocham Cię A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Twym aniołem, twym aniołem Twym aniołem, twym aniołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
DOBRANOC WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka
To piosenki mojej młodości i pierwszej miłości:) Gdy je słyszę serce mi po dzień dzisiejszy drży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka
Dłuższy czas mnie nie było w oazie , ale dobrze , ze wpadłam taki piękny mieliście piosenkarski wieczór. ze aż serce ściska... Widze , ze sporo koleżanek wyjeżdża , lub już wyjechało :.. Smutno będzie bez nich bo każda cząstkę siebie tu w oazie zostawiła... Pije Y za okrągłą stronkę i ostatnia cudowna piosenka , którą specjalnie zostawiłam na koniec :) http://sempei.wrzuta.pl/audio/nZ3jPynpIG/15_dziwny_jest_ten_swiat_-_czeslaw_niemen DOBRANOC OAZO ; DOBRANOC BYWALCY JESTEŚCIE WBW SUPER :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Kawiarenko wa koleżanko!👄Za cudowny recital :) ukochanego mojego piosenkarza , podobnie jak ty , przy tych piosenkach bawiłam się na prywatkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Pozdrawiam wiosenko ,ciesze się , ze ci tez coś ta muzyka przypomina ... DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ja tez mam swoje ulubione pioseneczki . ale kiedy indziej wam je zaprezentuje , we szlam tylko się pożegnać ... jutro poczytam wszystkie wpisy .... Wychylam Y karniaka ,drugiego Y dla jaska nalewam , bo sama pic nie lubię:-D Skoro Wesołek był dziś taki hojny :) to czemu nie ... NO TO ZA KOLEJNE STRONKI,,,, Y ZA OAZĘ,,,Y I za jej bywalców,,,Y:-D NA ZDROWIE:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzębina jesienna
Hallo hallo !Kochani ! Wiosenko nie odchodź porozmawiamy chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam wszystko od dechy do dechy , było tu dziś bardzo milo , czy to z okazji 400 stronki tak tu dziś gwarno i wesoło? Ja tez Pije YY winka na dwie nóżki , żebym nie kulała...Hahaha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam książkę i o 21 .00 wypiłam kawę I coś mnie sen nie morzy wiec weszłam do kompa:-D A tu o dziwy tyle stronek przybyło jak nigdy:) Widze , ze i spięcia tez były , no cóż i to się zdarza , są ludzie i ludziska :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
hahaha! Ale was tu bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Ja tez nie mogę zasnąć jarzębinko :( Napij się ze mną mleka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Jakie wolisz, zimne czy gorące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
O poszła sobie, wiec i ja położę się już , pa pa... gaszę światłu i kapa... Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×