Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość RAFAEL..
Naprawdę jesteś fajna Dzika różyczko 👄 Juz bardzo cię lubię ... od ciebie emanuje dobro i ciepło... Jak milo , ze poznałem ciebie w oazie , fotki są super a wiersze wspaniale... Nie umiem tak jak ty pięknie pisać , ale przesyłam ci ta piękną piosenkę... http://debica.wrzuta.pl/audio/20lvHKeuM9/bayery_-_roza_milosci Bardzo lubię twój nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL..
Pozdrawiam wszystkich w oazie i życzę przyjemnego wieczoru i miłego i słonecznego weekendu:) Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Witajcie kochane dziewczyny:) Pośmiejcie się troszkę bo i ja to robie ha ha ha ha! Rozmawiają dwie kobiety: - W tym roku wyprawię urodziny po angielsku. Zapalę tyle świec, ile mam lat. - Ale kto wytrzyma taki blask?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Dyrektor do sekretarki: - Czy dała pani ogłoszenie, że szukamy nocnego stróża? - Dałam. - I jaki efekt? - Natychmiastowy... Ostatniej nocy okradziono nasz magazyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
ha ha ha ! Dyrektor do sekretarki: - O czym pani teraz myśli, pani Sylwio? - O tym samym co pan, panie dyrektorze. - Och, świntuszka z pani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Do gabinetu dyrektora wchodzi sekretarka: - Panie dyrektorze, jest tutaj inżynier Kowalski i mówi, że ma mały interes... - A czy to moja wina? Niech idzie do seksuologa... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Ziuta chwali się sąsiadce: - Do tego żech doprowadziła, że mój stary pali tylko po dobrym obiedzie. - To piękne. Jeden papieros na rok jeszcze nikomu nie zaszkodził... :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
I OSTATNI:-D - Kochanie, wyrzuć śmieci! - K**wa, dopiero co usiadłem! - A co do tej pory robiłeś? - Leżałem. życzę miłego wieczoru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafaelu ,potrafisz pięknie pisać bo piszesz od siebie a takie słowa zawsze mają największą wartość :-) .dziękuję ,wszystkie piosenki piękne :-) .jestem naprawdę bardzo wzruszona . ja też lubię swój nick bo kocham róże-chociaż to może banalne :-) . pozdrawiam Cię bardzo serdecznie ❤️ miłego wieczoru życze Wszystkim bywalcom 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Wesolowski ! Mam coś tez:-D Policjant do kolegi: - Nie wiesz przypadkiem co to jest kurtyzana? - Nie, ale tam stoi facet wyglądający na profesora, spytaj się go. Policjant, podchodzi i pyta: - Przepraszam, czy nie wie pan co to jest kurtyzana? - To taka rokokowa kokota. Drugi policjant pyta go po powrocie: - I co ci powiedział? - Eee tam, to jakiś jąkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Różyczko👄 ty nasz kochany kwiatuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ja tez wam życzę miłego weekendu , bo jutro jadę do córci:) Ona tez ma net , to może jeszcze wpadnę... Dobranoc ... Gotuje pierożki i piekę ciasto , babcia musi coś przywieść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
U la la la! Ale się w oazie zrobiło romantycznie i wesoło... I dobrze bo maj się zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Mieliśmy dziś piękny dzionek, słoneczko świeciło. w ogrodzie kwitnie wszystko a najlepiej zielicho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
A net coś taki mulasty i nie chce mnie wpuszczać... A kto to taki ta Kaśka ,,,, czy to jakaś wyrocznia , ze tak się do oazy wlepia , a pognać ja batem.:-D Co z naszym granatem? Oj ona by już ja prześwieciła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Dobranoc Różyczko jakaś ty kochana... Wcale się nie dziwie , ze Rafaelo ciebie sobie upodobał... Ja tez myślę , ze z ciebie wspaniała dziewczyna ... zresztą kwiaty i szczególnie róże są cudowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
są tez nowe nicki !!! Milo , ze oaza się rozrasta , zresztą miejsca tu do woli , można by jak co zagospodarować jeszcze te stronę północną:-D Czynem społecznym wsadzimy parę jodeł i krzewinek , kwiaty tez się jakieś znajda... Ho ho ho .. Oaza jest dobra na wszystko.!!! A intruzów bedziem gnać ha ha ha , aż będzie kurz leciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Dobranoc dziewczyny i chłopaki...👄:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Powiem krotko:) Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. I to jest prawda, to jest fakt, dziewczęcy urok, wdzięk i takt. I chyba w całym świecie piękniejszych nie znajdziecie, za jeden uśmiech oddałbym Chicago, Paryż, Krym la la la l al al la .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Pierwsze uczucia, to kwiaty wiosenne) Asnyk Adam Pierwsze uczucia, to kwiaty wiosenne, Co się własną upajają wonią: Przed żywszym blaskiem jeszcze w cień się chronią I wierzą jeszcze w swe trwanie niezmienne. Po nich, ach! inne stubarwne, płomienne, Znów zakwitają i za słońcem gonią: Wiedzą, że zwiędną, więc czasu nie trwonią I gaszą tylko pragnienia codzienne. A później znowu wspomnień astry blade Wschodzą samotne na schyłku jesieni, I chcą trwać tylko i walczą z ulewą, Widząc w około martwość i zagładę, A w końcu jeden cyprys się zzieleni, Ponure, smutne rezygnacji drzewo. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Dobranoc!!! Właśnie wyszłam z wanny wypachniłam się, natarłam olejkami :) I widzę , ze się już troszeczkę opaliłam:) pięknie grzało dziś słonko.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Jasiek siedzi w wannie :-D A mnie się oczy już zamykają W weekend planujemy grillować... może pogoda dopisze!?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Witam wieczorową porą!!! Wiosenko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Wiosenkoooooooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×