Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Nieśmiała , kochana jakie piękne te serduszka.... Wezmę jedno:-D Piosenki fantastyczne, naprawdę piękne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Piękne piosenki, piękne wiersze smaczna chałwa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Pozdrawiam was serdecznie i życzę Pilego dnia:) jadę na zakupy bo w lodowce tylko światło:) ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
MIŁEGO:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Do miłego zobaczenia:) Pamelko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Nowa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
czytałam Kaśkę .... BUUUUUUUUUUUUUUUUU Co to za upierdliwa baba,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
To jakaś gówniara podobno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
No, no, no ! Ja coś w to niewierze... jadę do sklepiku pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
cześć Pamelko, jedz , bo czystko wykupią...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dzisiaj u fryzjera wiosna przyszła a mnie się takie odrosty rzuciły , ze aż bez kapelusza sie nie pokazuj.:-D........................ A na poważnie to człowiekowi tych siwulcow z każdą wiosna przybywa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu wyglądam młodziej i eleganciej ... W sobotę idę z małżonkiem do kina... Musze się teraz wziąć za jakąś robotę , obiadu dziś nie było,wiec uwarzę coś ciepłego na kolacje:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Powietrze czyste w oazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo! Dziewczynki, po pracy byłam u kosmetyczki !!! I wróciło mi dobre samopoczucie , bo ostatnio chodziłam jakaś skołowana ... Do kosmetyczek często nie chodzę , bo nie mam dość na to czasu... Ale raz na kwartał. muszę i na to czas znaleźć:) Kopiłam tez u niej parę preparatów , co będę mogla parę zabiegów sama sobie w domu zrobić...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieraz się już zastanawiałam , ze my kobiety musimy dla urody takie katorgi cierpieć na przykład,depilacja czy nawet te walki na głowie... A mój małżonek wejdzie pod prysznic , ogoli się, 2 razy w kwartale pojedzie do golarza i to wszystko... Hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeleciałam tak tylko szybciutko i widzę , ze dziś w oazie dużo osób było.:), ale poczytam was później ........... Pozdrawiam WBW I 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
LISTECZKUUUUUUUUUUUUUUU !👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Pracuje do 22.00! pa pa !Ale dziś zapieprz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
Witam wszystkie panie i panów! Zycze miłego weekendu i do zobaczenia za tydzień.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
Na otwarcie stronki stawiam butelkę likierku czekoladowego:) YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY.......:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko ❤️ za czekoladki...orzechowe...mniam pycha :-) Samotny ❤️ i duży buziak za takie miłe słowa 🌻 Saro56 ❤️ Listeczek ❤️ ////// ❤️ Senior ❤️ Lamaa ❤️ Starsza65 ❤️ 60siątka ❤️ 56 wiosenka ❤️ ja was lubie ❤️ Jarzębinka jesienna ❤️ Nieśmiała ❤️ a wszystkim których pominęłam - :-) SŁOWIK (Julian Przyboś) Skryty głośno w cierniach tarnin i malin naglił noc - i mijała, i szlifował swój głos i świst, i wyciągał swój śpiew w cienki włos. I wił tkliwiej i cieniej twój złocisty lok około ucha. Słuchaj, słuchaj - dalej: przenoś, miła, słowika ze słyszenia - w widzenie: to skowronek, to świt. Oto widzę jaśniejącą twoją brew. I dotknęłaś rzęsami moich powiek. Tchnąłem słowo - odpowiedz. Spojrzyj: słowik na każdym czubku drzew znika podlatując w jednowymiarowość i najdźwięczniej, i najbezimienniej - w ciszę. \"Kocham\" - słyszę. http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=437131 niestety nie mam ogrodu ,pozostaje tylko balkon a na nim winobluszcz: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f1/Jonathan_h4.jpg ,który pięknie oplata jedną ścianę.już zaczął się budzić.nie mogę się doczekać aż puści pierwsze listki... :-).i tradycyjnie pelargonie ,lubie te wiszące purpurowe .ale one stoją jeszcze grzecznie na parapecie w piwnicy.chyba jeszcze za wcześnie dla nich bo noce zimne....pozdrawiam całą Oazę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×