Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

SPADAM DO OBOWIĄZKÓW A Wam WBW życzę miłego slonecznego tygodnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Pozdrawiam w słoneczny majowy dzień!👄 Ja kocham miesiączek MAJ...🌼.🌼.🌼.🌼 🌼.🌼.🌼.🌼🌼.🌼.🌼.🌼 🌼.🌼.🌼.🌼🌼.🌼.🌼.🌼 🌼.🌼.🌼.🌼🌼.🌼.🌼.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Mickiewicz Adam Przyjaciele Nie masz teraz prawdziwej przyjaźni na świecie; Ostatni znam jej przykład w Oszmiańskim powiecie. Tam żył Mieszek, kum Leszek, i kum Mieszka Leszek, Z tych, co to: gdzie ty, tam ja, - co moje, to twoje. Mówiono o nich, że gdy znaleźli orzeszek, Ziarnko dzielili na dwoje; Słowem, tacy przyjaciele, Jakich i wtenczas liczono niewiele. Rzekłbyś: dwój duch w jednym ciele. O tej swojej przyjaźni raz w cieniu dąbrowy Kiedy gadali, łącząc swoje czułe mowy Do kukań zozul i krakań gawronich, - Alić ryknęło raptem coś koło nich. Leszek na dąb; nuż po pniu skakać jak dzięciołek. Mieszek tej sztuki nie umie, Tylko wyciąga z dołu ręce: "Kumie!" Kum już wylazł na wierzchołek. Ledwie Mieszkowi był czas zmrużyć oczy, Zbladnąć, paść na twarz: a już niedźwiedź kroczy, Trafia na ciało, maca: jak trup leży; Wącha: a z tego zapachu, Który mógł być skutkiem strachu, Wnosi, że to nieboszczyk, i że już nieświeży. Więc mruknąwszy ze wzgardą odwraca się w knieje, Bo niedźwiedź Litwin miąs nieświeżych nie je. Dopieroż Mieszek odżył... "Było z tebą krucho! - Woła kum - Szczęście, Mieszku, że cię nie zadrapał! Ale co on tak długo tam nad tobą sapał, Jak gdyby coś miał powiadać na ucho?" "Powiedział mi - rzekł Mieszek - przysłowie niedźwiedzie: Że prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Staff Leopold Cztery pory roku Wiosna, Odlatująca mnie stopą skrzydlatą, Pocieszała, że szczęścia rozsnuje mi krosna Lato. Jesień Przemija niczym nic darząc pielgrzyma I szepce, że mi nie da radości uniesień Zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam milo koledzy i koleżanki:-D Jak zwykle wesoło tu i milo:-D I bardzo dobrze bo nowy tydzień się zaczął i potrzeba nam wszystkim optymizmu.:-D A majowe dni tak szybko lecą, tylko patrzeć jak będzie polowa ... Dlatego cieszmy się majem, róbmy wycieczki rowerowe za miasto , cieszmy oczy przyroda bo jeszcze do końca maja tylko 26 dni:-D A tak czasami by się chciało , żeby maj trwał, trwał i trwał:-D Z nim byłoby nam wszystkim wcześniej rodzonym dożo weselej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! dziś poniedziałek i pierwszy dzień matur. Uczniowie zdają pisemną część egzaminu z języka polskiego.Wiec trzymajmy za nich wszystkich kciuki... Niech się im powiedzie WBW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztany , kwitnące kasztany.... ile to już lat minęło od naszych matur:) miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja
🖐️ Trzymam kciuki za maturzystów , mój siostrzeniec zdaje dziś tez maturę.:) Milego dnia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka50
Hej !Dziewczyny !!! Ja tez trzymam kciuki za młodzież... W sobotę robimy spotkanie naszej klasy będzie 9 osób... Robimy grilla u Kaski na ogródku , bardzo się ciesze na to spotkanie... Właśnie teraz rozmawialiśmy z koleżankami na Skype i uzgodniliśmy termin , może jeszcze ktoś dołączy:) Pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka50
Pozdrawiam was słonecznie WbW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka50
Na otwarcie stronki sprawiam Ptasie mleczko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na słodycze lecę.:-D DOROTKO! A ptasie uwielbiam:-D ha ha ha ha ! Do wszystkich machamNa wszystkie cztery strony świata....I pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na słodycze lecę.:-D DOROTKO! A ptasie uwielbiam:-D ha ha ha ha ! Do wszystkich machamNa wszystkie cztery strony świata....I pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała mądrość nie mieści się w jednej głowie. Anonim Przysłowie angielskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koza z wielbłądem nie pobodą się, głupi z mądrym nie dogadają się. Anonim Przysłowie buriackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrość uzależniona jest od trzech rzeczy: osobowości, wiedzy, samokontroli. Antyfanes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mędrcami są ci, którzy dochodzą do prawdy przez błędy; ci, którzy upierają się przy błędach - są głupcami. Friedrich Ruckert Ale się powymądrzałem:-D Do wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
Witam kochani! dobrze , ze to już po długim weekendzie, bo ostatnio zasiedziałam się troszkę... Ale już jestem w domku i życie leci moim trybem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
Musze poczytać ws , żebym wiedziała co się tu przez ten czas wyrabiało.:-D Za maturzystów trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
A Dorotce dziękuje za ptasie mleczko... Samotny jak zawsze z temperamentem... hi hi !A powiedzonka przyznaje,mądre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
W Kansas USA zakazane jest mycie sztucznych szczek w publicznych fontannach... hahahahahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Na Florydzie w miejscach publicznych wolno puszczać wiatry jedynie do god.18-tej w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×