Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość OL
Nabijasz się ? ty draniu....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Ja nie taka obrażalska wesołku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Musze wziąć się za jakąś robotę , bo na 14... do pracy... W domu czas tak szybko leci... Spadam, i dzięki za lody i towarzystwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
LOdy pyszne .dzieki. Stawiam kawke z tarta czekolada !!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka
Kochani Witam i za kawę chwytam:) Lody zez zjem chętnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka
Grazko pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka
Mam zaraz termin do lekarza , tylko chciałam powiedzieć naszej Sarze , ze oma pomyłkowo się wpisałam na topik 50 siatek i tam już te babsztyle snują nikczemne podejrzenia:) Co za paskudne baby są tam na tym topiku:-D Pozdrawiam Wszystkich od A do Z:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
kawiarenkowa kolezanka witam Cie kochanie . U mnie sloneczko swieci , goooooooraco, zapowiadaja 35 stopni .... bu... czestuj sie kawka i lodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka
Grazko!!! Jesteś boska👄 Spadam dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Pozdrawiam milutko!!! Jestem zmęczona i głowa mnie boli... Grazko, fajne te przepisy zakodowałam :) Oj !!! ja dużo czerpie przepisów netu , teraz dzieci nie chcą jeść tych naszych tradycyjnych potraw:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Miałam dziś zły dzień, może jutro piątek będzie lepszy... Babcia mówiła jaki piątek taki światek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Anioły do mnie wysyłaj Tylko anioły do mnie wysyłaj piękne pierzaste i zadbane Niech latają ponade mną jak złotoskrzydłe motyle Niech latają nade mną niech mi cudne nuty grają Wysyłaj do mnie anioły niech mi w duszy śpiewają Anioły do mnie wysyłaj niech mi cudne nuty grają Wysyłaj do mnie anioły niech mi w duszy śpiewają Tylko anioły do mnie wysyłaj będę gotował im obiady do przyjaciół zabiorę po ścieżkach swoich oprowadzę Anioły do mnie wysyłaj piękne pierzaste i zadbane Wysyłaj do mnie anioły złotoskrzydłe piękności Anioły do mnie wysyłaj piękne pierzaste i zadbane Wysyłaj do mnie anioły złotoskrzydłe piękności Anioły do mnie wysyłaj zrób im kanapki na drogę Wysyłaj do mnie anioły anielskie piękności Anioły do mnie wysyłaj zrób im kanapki na drogę Wysyłaj do mnie anioły anielskie piękności Wykonawca: Tomek Kamiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Zycze wszystkim dużo zdrowia, szczęścia i słońca:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na moment pozdrowić wszystkich... Nieśmiała, przytulam ciebie mocno 👄 Pozostałe dziewczyny całuje również👄 Grazynko, i ja skorzystam z przepisów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiaeenkowa kolezanko , dzięki , ze mnie ostrzegłaś przed tym topikiem 50 siatek... Znam tam jedna z koleżankę i nieraz wpadałam ja poczytać,,, przez to się pomyliłam , a tu takie domysły... dorosłe kobiety wstyd... Buuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budujcie mosty od człowieka do człowieka, oczywiście zwodzone. Autor: Stanisław Jerzy Lec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół. Autor: Benjamin Franklin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
ho ho ho ! Lody były i kawa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Czytam, was i widzę , ze nieśmiała chora... Wysalam ci koleżanko dobre fluidy:) /////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////// //////////////////////////////////////////////////////////////// Jutro będzie lepiej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Rżewski tańczy na balu z 17-letnią Olgą Iwanowną: - A skądże u panienki takie białe i gładkie rączki? - Bo ja noszę zawsze białe rękawiczki. - A to panienka, za przeproszeniem, farmazony jakieś opowiada, bo ja od dwudziestu lat noszę białe kalesony, a dupa czerwona i pryszczata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Wchodzi gość do baru i wskazując na nieprzytomnego, leżącego na stoliku klienta, mówi do barmana: - Dla mnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
No to na otwarcie stronki!!! Po jednym i do roboty... YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY...... Z lodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×